Bivši prijatelji ili prijatelji bivši? Ili ni jedno?

GiovannaD

Primećen član
Poruka
940
Prijateljstva sa bivšima.

Da li to uopšte može da se smesti u jednu rečenicu?

Mislim na one bivše sa kojima ste bili u ozbiljnoj vezi, sa kojima delite uspomene, sa kojima ste delili intimu kako fizičku tako i psihološku, na one koji su imali uticaja i na vaš život i na to što ste danas isl.
Da li vam je to prihvatljivo ili 'pak nikako ne odobravate ni sebi ni partneru?
Kako to posmatrate u odnosu momak-devojka, a kako u odnosu razvedeni bračni par?
Da li imate isti stav i u slučaju sporazumnih rastanaka (kad jednostavno obe strane vide da nisu za vezu) i u slučaju onih burnih?
Mislim, svaki rastanak je buran, ali znate na šta mislim.

Dakle, kakav je vaš stav o tome?:think:
 
Prijateljstva sa bivšima.

Da li to uopšte može da se smesti u jednu rečenicu?

Mislim na one bivše sa kojima ste bili u ozbiljnoj vezi, sa kojima delite uspomene, sa kojima ste delili intimu kako fizičku tako i psihološku, na one koji su imali uticaja i na vaš život i na to što ste danas isl.
Da li vam je to prihvatljivo ili 'pak nikako ne odobravate ni sebi ni partneru?
Kako to posmatrate u odnosu momak-devojka, a kako u odnosu razvedeni bračni par?
Da li imate isti stav i u slučaju sporazumnih rastanaka (kad jednostavno obe strane vide da nisu za vezu) i u slučaju onih burnih?
Mislim, svaki rastanak je buran, ali znate na šta mislim.

Dakle, kakav je vaš stav o tome?:think:

Moze se smestiti u jednu recenicu- gubljenje vremena.
Ako je vec neko bivsi, kulturno se javis kad ga sretnes, ako te bas zamoli da mu nesto ucinis sto je u skladu sa situacijom- ucinis mu i to je to.
Vase tajne ne pricas nikom, i to je naveci cin koji mozes i trebas uraditi za svog bivseg/ bivsu.
Potenciranje nekog daljeg odnosa ume solidno da iritira osobu sa kojom ste trenutno.
 
piše se nijedno a ne ​ni jedno

A jel pišeš spojeno kad kažeš "nijedno nidrugo"?


- - - - - - - - - -

izvini a sto ste raskinuli btw pa varo sam je sa njih 3 ahaha pa valjda mene neces doduse i ja sam bivseg varala sa dvojicom:rotf:

U suštini šta bilo koga boli uvo zašto ste raskinuli ili se razveli od nekoga. :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prijateljstva sa bivšima.

Da li to uopšte može da se smesti u jednu rečenicu?

Mislim na one bivše sa kojima ste bili u ozbiljnoj vezi, sa kojima delite uspomene, sa kojima ste delili intimu kako fizičku tako i psihološku, na one koji su imali uticaja i na vaš život i na to što ste danas isl.
Da li vam je to prihvatljivo ili 'pak nikako ne odobravate ni sebi ni partneru?
Kako to posmatrate u odnosu momak-devojka, a kako u odnosu razvedeni bračni par?
Da li imate isti stav i u slučaju sporazumnih rastanaka (kad jednostavno obe strane vide da nisu za vezu) i u slučaju onih burnih?
Mislim, svaki rastanak je buran, ali znate na šta mislim.

Dakle, kakav je vaš stav o tome?:think:

Vezane vrece
 
Ja sam se isto oko toga sto puta ispalio:rumenko:

Pa pitaj, kolega, kad ne znaš, nećemo da se brukamo... :lol:

~~~~~~
zaista si mi navukla osmeh na lice poslednjim pepejima :heart:

Možda ne bi bilo loše da ovo simpatično prepucavanje nastavite u pp-u.... :manikir:

~~~~~~~~
OT: Nema baš nikakve potrebe da se družim sa bivšim, jer bivši je s razlogom, a sadašnji se može loše osećati zbog toga. Ćao, ćao, je sasvim dovoljno i da se ne olajavamo po gradu.
Druga je stvar ako imamo decu, onda tolerancija mora da postoji, zbog dece.
 

Back
Top