Tri američka supernosača aviona plove ka Korejskom poluostrvu

Borbena formacija koju čine nosači aviona „Ronald Regan“, „Teodor Ruzvelt“ i „Nimic“, zajedno sa dodatnim ratnim brodovima u njihovim borbenim grupama, učestvuje u mornaričkoj vojnoj vežbi koja traje četiri dana.

„Tri supernosača aviona koji trenutno plove Japanskim morem nose više od 200 vojnih aviona, što je više od vazdušnih snaga mnogih zemalja“, rekao je novinar Bi-Bi-Sija, koji je i sam posetio „Ronalda Reagana“ za vreme vežbe.

https://rs-lat.sputniknews.com/svet/201711131113433163-vojna-vezba/

Још један комунистички рај одбројава своје последње сате. СРЈ, арапска социјалистичка партија Баас, Северна Кореја...oбруч око Балзамованог Лењина се стеже. Браћо Срби, шта нам је чинити???
 
Borbena formacija koju čine nosači aviona „Ronald Regan“, „Teodor Ruzvelt“ i „Nimic“, zajedno sa dodatnim ratnim brodovima u njihovim borbenim grupama, učestvuje u mornaričkoj vojnoj vežbi koja traje četiri dana.

„Tri supernosača aviona koji trenutno plove Japanskim morem nose više od 200 vojnih aviona, što je više od vazdušnih snaga mnogih zemalja“, rekao je novinar Bi-Bi-Sija, koji je i sam posetio „Ronalda Reagana“ za vreme vežbe.

https://rs-lat.sputniknews.com/svet/201711131113433163-vojna-vezba/

Још један комунистички рај одбројава своје последње сате. СРЈ, арапска социјалистичка партија Баас, Северна Кореја...oбруч око Балзамованог Лењина се стеже. Браћо Срби, шта нам је чинити???

Само им реци да се успут држе што даље од Хута.
 
430 South Capitol Street Southeast Washington DC је већа опасност по США него да се заједно удруже сви живи комунисти.

Чини ми се да војна и обавештајна служба никад неће дозволити хаос у Америци. Ако све попуца, тенкови ће васпоставити ред и мир.

- - - - - - - - - -

Ne trude se da potamane sve koji im nisu po volji. Samo što ovaj put neće smijeti da napadnu.

Добро, и не треба да млате све који не размишљају као Амери. То би већ био класични фашизам. Али, комунизам је глобално опасна ствар. Не због саме идеје, него зато што ударна песница комунизма (радничка класа) није свесна своје несвести. Значи, не можеш му објаснити, а неће да слуша. Као мало дете. Кајиш постаје језик разума и договора.

- - - - - - - - - -

Je li ovo postavljač teme tvrdi da su nas bombardovali jer smo bili komunistički raj 1999.?

Делимично, да. Опасност по транзицију, безбедност и мир Источне Европе.
 
Je li ovo postavljač teme tvrdi da su nas bombardovali jer smo bili komunistički raj 1999.?

За Слобу, Лооду Миру и њихову свиту Србија јесте била комунистички рај.
А и сада је за појединце.
Јер су и даље на власти деца тих истих комуниста.
 
Добро, и не треба да млате све који не размишљају као Амери. То би већ био класични фашизам. Али, комунизам је глобално опасна ствар. Не због саме идеје, него зато што ударна песница комунизма (радничка класа) није свесна своје несвести. Значи, не можеш му објаснити, а неће да слуша. Као мало дете. Кајиш постаје језик разума и договора.

.

Pardon nisam dobro napisao. Trude se da kako ti kažeš mlate sve koji im nisu po volji. I demokratija i ljudska prava sa tim nemaju ama baš nikakve veze.
 
Могу да млате кога хоће, а нападају само комуњаре. Јавна тајна.

Aha. Je li Sadam bio *********? Gadafi bio ********* ( uzgred kako im to nije smetalo tolike godine? )? Ili Asad npr? U čemu je bio problem u Ukrajini? Kada su takve face što ne napadnu Sjevernu Koreju? Jasno je da su SAD već decenijama najveće svjetsko zlo. Ma koliko ih ti pravdao. Stvorili su i Al kaidu i ISIS. U krajnjoj liniji odakle im pravo da bilo kome određuje kako će da živi?
 
Aha. Je li Sadam bio *********? Gadafi bio ********* ( uzgred kako im to nije smetalo tolike godine? )? Ili Asad npr? U čemu je bio problem u Ukrajini? Kada su takve face što ne napadnu Sjevernu Koreju? Jasno je da su SAD već decenijama najveće svjetsko zlo. Ma koliko ih ti pravdao. Stvorili su i Al kaidu i ISIS. U krajnjoj liniji odakle im pravo da bilo kome određuje kako će da živi?

Исто сра.ње друго паковање.
Исто тако су и комунисти 45-те када су ушли у Србију
са својим пролетерским-личким бригадама.
 
Aha. Je li Sadam bio *********? Gadafi bio ********* ( uzgred kako im to nije smetalo tolike godine? )? Ili Asad npr? U čemu je bio problem u Ukrajini? Kada su takve face što ne napadnu Sjevernu Koreju? Jasno je da su SAD već decenijama najveće svjetsko zlo. Ma koliko ih ti pravdao. Stvorili su i Al kaidu i ISIS. U krajnjoj liniji odakle im pravo da bilo kome određuje kako će da živi?

https://sr.wikipedia.org/wiki/Баас

Види, и ти би мене измлатио да под окриљем слободе и суверености штетим теби, директно или индиректно.

Зашто су их трпели? Па они свима прво пруже шансу. Прво иду преговори, састанци, сликање, телеграми.

Кад ђаво однесе шалу, стижу носачи авиона. Свидело се то теби или не, социјалисти су зло.

- - - - - - - - - -

Da li ti stvarno verujes u ovo sto napises ili samo odradjujes smenu za platu?

Неповратно сам уверен у то да вас, комуњаре, треба тући на сваком кораку. Свет без социјализма је здравије место за живот.
 
Borbena formacija koju čine nosači aviona „Ronald Regan“, „Teodor Ruzvelt“ i „Nimic“, zajedno sa dodatnim ratnim brodovima u njihovim borbenim grupama, učestvuje u mornaričkoj vojnoj vežbi koja traje četiri dana.

„Tri supernosača aviona koji trenutno plove Japanskim morem nose više od 200 vojnih aviona, što je više od vazdušnih snaga mnogih zemalja“, rekao je novinar Bi-Bi-Sija, koji je i sam posetio „Ronalda Reagana“ za vreme vežbe.

https://rs-lat.sputniknews.com/svet/201711131113433163-vojna-vezba/


Још један комунистички рај одбројава своје последње сате. СРЈ, арапска социјалистичка партија Баас, Северна Кореја...oбруч око Балзамованог Лењина се стеже. Браћо Срби, шта нам је чинити???

samo kratko pitanje pa cu ti oma odgovorim:

JESUL TO ONA ISTA TRI AMERICKA NOSACA AVIONA STO SU BILI PRED SIRIJSKOM OBALOM SEPTEMBRA 2014 ?....................
 
Неповратно сам уверен у то да вас, комуњаре, треба тући на сваком кораку. Свет без социјализма је здравије место за живот.

Sad mi je jasno zasto Srbi imaju toliko otpada(rvati, muhamedanci, strani placenici i domaci izdajnici za pare)!
 
https://sr.wikipedia.org/wiki/Баас

Види, и ти би мене измлатио да под окриљем слободе и суверености штетим теби, директно или индиректно.

Зашто су их трпели? Па они свима прво пруже шансу. Прво иду преговори, састанци, сликање, телеграми.

Кад ђаво однесе шалу, стижу носачи авиона. Свидело се то теби или не, социјалисти су зло.

.

Kako se to direktno ili indirektno ugrožavaju SAD događanjima na drugom kontinentu i ko zna koliko hiljada kilometara daleko od njih? Da da pregovori od 30 ili 40 godina. Koga pokušavaš da ubjediš u njihovu ispravnost? Nas na forumu ili sebe samog? Rekao bih da je ovo drugo u pitanju.
 
Неповратно сам уверен у то да вас, комуњаре, треба тући на сваком кораку. Свет без социјализма је здравије место за живот.

E blago se tebi. Šta ti je ispiranje mozga. Zašto to za početak ne nametnu u Kanadi? I ako već izigravaš nekog obrazovanog čovjeka trebao bi znati da komunizam nije jednako socijalizam.
 

Back
Top