Sta biste vi uradili?

ratnikbg

Početnik
Poruka
4
Pozdrav svima ljudi nov sam ovde.

Pokusacu da skratim pricu. Pre godinu dana sasvim slucajno upoznam jednu prelepu devojku koja je uzgred udata i ima dvoje male dece. Na prvi nas pogled osetila se neka jaka povezanost. To mi se nikada nije desilo u zivotu. Mesec dana posle toga smo se poceli cuti i shvatim da se ni njoj tako nesto nije nikad dogodilo i da postoji ogromna hemija izmedju nas. Dok smo se culi dugo sam razmisljao da li je ispravno to sto radim video sam i kod nje kolebanje. Videli smo se 3 puta i posle toga je to postalo bukvalno zavisnost. Ja imam 25 godina ona 29. Ona je pokusavala vise puta da prekine i ja nikada nisam forsirao,njena volja. Ali su nas uvek neke neizbezne situacije spajale. E sad da skratim. Najlepse provedeno vreme u zivotu mi je sa njom, i njoj sa mnom. Nju je taj njen potpuno zapostavio jos pre nego sto je mene upoznala i svasta se tu nesto izdesavalo. Itd da ne ulazim u sve. On je saznao za mene i ona sada hoce da se razvede. Ja sam u dilemi sta da radim. Devojka je prva liga prelepa ,pametna,dobra u kuhinji... Ljudi koji su je upoznali kazu da je super devojka. Njene drugarice su me upoznale i svideo sam im se. Ona je rekla da me nece obavezivati, da ona hoce svakako da se razvede jer joj se ne svidja brak, i da ako ja zelim mogu biti sa njom u vezi pa cemo videti kako ce ici.

Sta biste vi uradili? Totalno mogu da se zamislim pored nje. Ali radi se o deci. Da li biste ikada prihvatili tudju decu? Da li biste mogli ziveti sa tom decom? Brine me i taj covek mozda je spreman da se sveti,da mi naudi.
 
Pozdrav svima ljudi nov sam ovde.

Pokusacu da skratim pricu. Pre godinu dana sasvim slucajno upoznam jednu prelepu devojku koja je uzgred udata i ima dvoje male dece. Na prvi nas pogled osetila se neka jaka povezanost. To mi se nikada nije desilo u zivotu. Mesec dana posle toga smo se poceli cuti i shvatim da se ni njoj tako nesto nije nikad dogodilo i da postoji ogromna hemija izmedju nas. Dok smo se culi dugo sam razmisljao da li je ispravno to sto radim video sam i kod nje kolebanje. Videli smo se 3 puta i posle toga je to postalo bukvalno zavisnost. Ja imam 25 godina ona 29. Ona je pokusavala vise puta da prekine i ja nikada nisam forsirao,njena volja. Ali su nas uvek neke neizbezne situacije spajale. E sad da skratim. Najlepse provedeno vreme u zivotu mi je sa njom, i njoj sa mnom. Nju je taj njen potpuno zapostavio jos pre nego sto je mene upoznala i svasta se tu nesto izdesavalo. Itd da ne ulazim u sve. On je saznao za mene i ona sada hoce da se razvede. Ja sam u dilemi sta da radim. Devojka je prva liga prelepa ,pametna,dobra u kuhinji... Ljudi koji su je upoznali kazu da je super devojka. Njene drugarice su me upoznale i svideo sam im se. Ona je rekla da me nece obavezivati, da ona hoce svakako da se razvede jer joj se ne svidja brak, i da ako ja zelim mogu biti sa njom u vezi pa cemo videti kako ce ici.

Sta biste vi uradili? Totalno mogu da se zamislim pored nje. Ali radi se o deci. Da li biste ikada prihvatili tudju decu? Da li biste mogli ziveti sa tom decom? Brine me i taj covek mozda je spreman da se sveti,da mi naudi.

od toliko slobodnih devojaka na ovom svetu ti se uvatio udate sa 2 deteta, jesi li kljakav, sakat, ne možeš da nađeš devojku koja nije udata? jesi li toliko nesposoban

- - - - - - - - - -

i šta ćeš kad ti dosadi posle mesec dana, da je ostaviš samu sa dva deteta
 
Pozdrav svima ljudi nov sam ovde.

Pokusacu da skratim pricu. Pre godinu dana sasvim slucajno upoznam jednu prelepu devojku koja je uzgred udata i ima dvoje male dece. Na prvi nas pogled osetila se neka jaka povezanost. To mi se nikada nije desilo u zivotu. Mesec dana posle toga smo se poceli cuti i shvatim da se ni njoj tako nesto nije nikad dogodilo i da postoji ogromna hemija izmedju nas. Dok smo se culi dugo sam razmisljao da li je ispravno to sto radim video sam i kod nje kolebanje. Videli smo se 3 puta i posle toga je to postalo bukvalno zavisnost. Ja imam 25 godina ona 29. Ona je pokusavala vise puta da prekine i ja nikada nisam forsirao,njena volja. Ali su nas uvek neke neizbezne situacije spajale. E sad da skratim. Najlepse provedeno vreme u zivotu mi je sa njom, i njoj sa mnom. Nju je taj njen potpuno zapostavio jos pre nego sto je mene upoznala i svasta se tu nesto izdesavalo. Itd da ne ulazim u sve. On je saznao za mene i ona sada hoce da se razvede. Ja sam u dilemi sta da radim. Devojka je prva liga prelepa ,pametna,dobra u kuhinji... Ljudi koji su je upoznali kazu da je super devojka. Njene drugarice su me upoznale i svideo sam im se. Ona je rekla da me nece obavezivati, da ona hoce svakako da se razvede jer joj se ne svidja brak, i da ako ja zelim mogu biti sa njom u vezi pa cemo videti kako ce ici.

Sta biste vi uradili? Totalno mogu da se zamislim pored nje. Ali radi se o deci. Da li biste ikada prihvatili tudju decu? Da li biste mogli ziveti sa tom decom? Brine me i taj covek mozda je spreman da se sveti,da mi naudi.

Ako je zapostavio nece ga biti briga za nju i tebe.
Imace on druge stvari na pameti, a to je da nadje neku novu.

A ti nemoj zuriti u brak sa njom vec se zabavljajte bar 1 godinu pre zajednickog zivota, a mozda je bolje da ne potpisujete brak vec samo da zivite zajedno bar neko vreme - tipa 2-3 godine.
 
Ako je zaista volis kao sto kazes, onda ces prihvatiti i njenu decu.

Uz dužno poštovanje drukčijeg stava i opasnosti da me protumače kao negativca,
odgovorno izjavljujem da nikada ne bio mogao zvanično i trajno da se vežem za ženu,
koja ima decu iz prethodnih veza.
Neobavezni sex da, ali ozbiljna veza - nikada !


- - - - - - - - - -

imaš 25 a tako si se zaleteo

oladi malo

Ako mu je ona skinula junfer, teško će to ići...
Mislim, to olađivanje !
 
mali hteo da **** i zaljubio se. ****** steta, dosta je obecavao. To sto svi govore da je neko dobar to je reda radi. Niko ti nece reci da ti je riba drolja. Lepo uzmes spakujes kofer i glavom bez obzira i ne javljaj se nikome. , za godinu dana ces se izvuci iz govana u koje si upao. svaka ima picku ne brini.
 
sta garantuje da nece da vara njega. znam jedan slucaj iz prve ruke. Imala zena dvoje dece. I sad ukrade je jedan moj poznanik i krenu da zive zajedno.I rodi ova jos jedno dete njemu. I posle odredjenog vremena pobegne i od njega. I sad sa trecim likom kad je zivela prevari i njega. I ovaj uzme sacmaru i upuca je.
 

Back
Top