Sta biste vi uradili?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Sta biste vi uradili?

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta biste vi uradili?

Pozdrav svima ljudi nov sam ovde.

Pokusacu da skratim pricu. Pre godinu dana sasvim slucajno upoznam jednu prelepu devojku koja je uzgred udata i ima dvoje male dece. Na prvi nas pogled osetila se neka jaka povezanost. To mi se nikada nije desilo u zivotu. Mesec dana posle toga smo se poceli cuti i shvatim da se ni njoj tako nesto nije nikad dogodilo i da postoji ogromna hemija izmedju nas. Dok smo se culi dugo sam razmisljao da li je ispravno to sto radim video sam i kod nje kolebanje. Videli smo se 3 puta i posle toga je to postalo bukvalno zavisnost. Ja imam 25 godina ona 29. Ona je pokusavala vise puta da prekine i ja nikada nisam forsirao,njena volja. Ali su nas uvek neke neizbezne situacije spajale. E sad da skratim. Najlepse provedeno vreme u zivotu mi je sa njom, i njoj sa mnom. Nju je taj njen potpuno zapostavio jos pre nego sto je mene upoznala i svasta se tu nesto izdesavalo. Itd da ne ulazim u sve. On je saznao za mene i ona sada hoce da se razvede. Ja sam u dilemi sta da radim. Devojka je prva liga prelepa ,pametna,dobra u kuhinji... Ljudi koji su je upoznali kazu da je super devojka. Njene drugarice su me upoznale i svideo sam im se. Ona je rekla da me nece obavezivati, da ona hoce svakako da se razvede jer joj se ne svidja brak, i da ako ja zelim mogu biti sa njom u vezi pa cemo videti kako ce ici.

Sta biste vi uradili? Totalno mogu da se zamislim pored nje. Ali radi se o deci. Da li biste ikada prihvatili tudju decu? Da li biste mogli ziveti sa tom decom? Brine me i taj covek mozda je spreman da se sveti,da mi naudi.

Moderator dlugomir (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    16712

Podrazumevano Re: Sta biste vi uradili?

Ako je zaista volis kao sto kazes, onda ces prihvatiti i njenu decu.
    Ja volim zvuk motora i kad škripe gume, a elektriku nek' voli onaj ko ne razume.

Iskusan
    Učlanjen
    05.01.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

imaš 25 a tako si se zaleteo

oladi malo

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja bih prihvatio naravno. Veci je problem da li bi oni mene prihvatili? Sta mislite?

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ratnikbg Pogledaj poruku

Pokusacu da skratim pricu. Pre godinu dana sasvim slucajno upoznam jednu prelepu devojku koja je uzgred udata i ima dvoje male dece. Na prvi nas pogled osetila se neka jaka povezanost. To mi se nikada nije desilo u zivotu. Mesec dana posle toga smo se poceli cuti i shvatim da se ni njoj tako nesto nije nikad dogodilo i da postoji ogromna hemija izmedju nas. Dok smo se culi dugo sam razmisljao da li je ispravno to sto radim video sam i kod nje kolebanje. Videli smo se 3 puta i posle toga je to postalo bukvalno zavisnost. Ja imam 25 godina ona 29. Ona je pokusavala vise puta da prekine i ja nikada nisam forsirao,njena volja. Ali su nas uvek neke neizbezne situacije spajale. E sad da skratim. Najlepse provedeno vreme u zivotu mi je sa njom, i njoj sa mnom. Nju je taj njen potpuno zapostavio jos pre nego sto je mene upoznala i svasta se tu nesto izdesavalo. Itd da ne ulazim u sve. On je saznao za mene i ona sada hoce da se razvede. Ja sam u dilemi sta da radim. Devojka je prva liga prelepa ,pametna,dobra u kuhinji... Ljudi koji su je upoznali kazu da je super devojka. Njene drugarice su me upoznale i svideo sam im se. Ona je rekla da me nece obavezivati, da ona hoce svakako da se razvede jer joj se ne svidja brak, i da ako ja zelim mogu biti sa njom u vezi pa cemo videti kako ce ici.

Sta biste vi uradili? Totalno mogu da se zamislim pored nje. Ali radi se o deci. Da li biste ikada prihvatili tudju decu? Da li biste mogli ziveti sa tom decom? Brine me i taj covek mozda je spreman da se sveti,da mi naudi.
    od toliko slobodnih devojaka na ovom svetu ti se uvatio udate sa 2 deteta, jesi li kljakav, sakat, ne možeš da nađeš devojku koja nije udata? jesi li toliko nesposoban

- - - - - - - - - -

i šta ćeš kad ti dosadi posle mesec dana, da je ostaviš samu sa dva deteta

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Ne bih ni pokusavao da se spetljam sa udatom, pre svega
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    354

Ako je zapostavio nece ga biti briga za nju i tebe.
    Imace on druge stvari na pameti, a to je da nadje neku novu.

A ti nemoj zuriti u brak sa njom vec se zabavljajte bar 1 godinu pre zajednickog zivota, a mozda je bolje da ne potpisujete brak vec samo da zivite zajedno bar neko vreme - tipa 2-3 godine.
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

Iskusan
    Učlanjen
    05.01.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Ja bih prihvatio naravno. Veci je problem da li bi oni mene prihvatili? Sta mislite?
    bi ako bi ih izdržavao

da im ne manjka ništa

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    322

kad si znao da skaces zatvorenih ociju u brzu reku

sad plivaj
    smisao zivota - svako ima svoj . opsti - nacionalni , verski , politicki - nije dobar .

to su sve manipulacije gomilom a osoba je jedinka koja ima svoje vizije.

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

E, nasmeja me ovaj postavljač !
    Priča o prelepoj devojci, koja je udata i ima dvoje dece...
    Da ima troje bila bi napupela omladinka.
    A, takve je voleo naš najveći sin....!

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

kakav slepac. uzmes toljagu i zavalis se iz sve snage u glavu.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dlugomir Pogledaj poruku
    Ako je zaista volis kao sto kazes, onda ces prihvatiti i njenu decu.
    Uz dužno poštovanje drukčijeg stava i opasnosti da me protumače kao negativca,
    odgovorno izjavljujem da nikada ne bio mogao zvanično i trajno da se vežem za ženu,
    koja ima decu iz prethodnih veza.
    Neobavezni sex da, ali ozbiljna veza - nikada !

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio lijica Pogledaj poruku
    imaš 25 a tako si se zaleteo

oladi malo
    Ako mu je ona skinula junfer, teško će to ići...
    Mislim, to olađivanje !

Obećava smirnov (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    11

Preispitujes svoju ljubav..znao si da ima djecu ...u toj vezi izgleda jedino ona zna sta hoce !

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

mali hteo da **** i zaljubio se. ****** steta, dosta je obecavao. To sto svi govore da je neko dobar to je reda radi. Niko ti nece reci da ti je riba drolja. Lepo uzmes spakujes kofer i glavom bez obzira i ne javljaj se nikome. , za godinu dana ces se izvuci iz govana u koje si upao. svaka ima picku ne brini.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Moderator sebastian3 (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    483

Nisi trebao da se petljas u neciji brak sa dvoje male dece..
    Kako god, skoro da cak I ovde gde sad sedim osecam miris sve vecih problema..

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

moj batica je oteo tudju zenu i lezo kasnije u komi. pa ko se igra s vatrom on se i oprzi.

Moderator dlugomir (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    16712

To najvise zavisi od tebe.
    Ja volim zvuk motora i kad škripe gume, a elektriku nek' voli onaj ko ne razume.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

nasao ga muz ove i izbo 5-6 puta.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio dlugomir Pogledaj poruku
    To najvise zavisi od tebe.
    nemoj da ubedjujete decka da se uvaljuje u govna. koji ce mu to ***** u zivotu.

Učlanjen
    06.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    483

Citat Original postavio pivosok Pogledaj poruku
    nasao ga muz ove i izbo 5-6 puta.

- - - - - - - - - -

nemoj da ubedjujete decka da se uvaljuje u govna. koji ce mu to ***** u zivotu.
    Vec se uvalio. Ta zena sad ocekuje brak sa njim. Sto je I normalno, razvodi se zbog veze sa njim.
    Sad bi ispao g....no ako je ne ozeni, I onako je slobodan.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio sebastian3 Pogledaj poruku
    Vec se uvalio. Ta zena sad ocekuje brak sa njim. Sto je I normalno, razvodi se zbog veze sa njim.
    Sad bi ispao g....no ako je ne ozeni, I onako je slobodan.
    po cemu. kad bi ja pozenio sve udate sad bi imao 30 dece na grbaci.

Buduća legenda Microwave (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    913

moj batica je oteo tudju zenu i lezo kasnije u komi. pa ko se igra s vatrom on se i oprzi.
    imao sam i ja sličan slučaj u familiji...skoro mu beše godina

Učlanjen
    06.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    483

po cemu. kad bi ja pozenio sve udate sad bi imao 30 dece na grbaci.

Ok, ali ovde je druga situacija, fatalna privlac nost, on je ne sprecava da se ona razvede, itd...
    Ove tvoje su htele nesto drugo, imao si srece

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

sta garantuje da nece da vara njega. znam jedan slucaj iz prve ruke. Imala zena dvoje dece. I sad ukrade je jedan moj poznanik i krenu da zive zajedno.I rodi ova jos jedno dete njemu. I posle odredjenog vremena pobegne i od njega. I sad sa trecim likom kad je zivela prevari i njega. I ovaj uzme sacmaru i upuca je.

Učlanjen
    06.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    483

Citat Original postavio Microwave Pogledaj poruku
    imao sam i ja sličan slučaj u familiji...skoro mu beše godina
    Kod nas u pancevu se ne ubijaju zbog toga

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    339

Citat Original postavio sebastian3 Pogledaj poruku

Ok, ali ovde je druga situacija, fatalna privlac nost, on je ne sprecava da se ona razvede, itd...
    Ove tvoje su htele nesto drugo, imao si srece
    i ta je htela samo trpanje, nego ju je muz otkrio pa morala sve da prizna. i sta ce sad jadna ko da joj izdrzava decu nego ovaj slepac. Kakav retard treba da budes da izdrzavas tudju decu.

Slične teme

1. Sta je to sta biste zaista uradili...
    Autor Karlovcanka u forumu Žene
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 27.02.2009., 05:00
  2. Odgovora: 418
    Poslednja poruka: 04.08.2008., 08:59
  3. sta biste vi uradili kad biste saznali...
    Autor batka_mija u forumu Muškarci
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 03.09.2006., 19:14
  4. sta biste vi uradili...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.08.2006., 16:14
  5. sta biste prvo uradili kada bi
    Autor absonic u forumu Arhiva
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 30.08.2005., 14:58

Pravila za slanje poruka