Ne mogu da se probudim

sdragana21

Zainteresovan član
Poruka
391
Vec 15-ak dana imam problem sa spavanjem. Stalno mi se spava , spavam vise puta u toku dana ..ne znam sta mi se desava. Inace imam nizak krvni pritisak ali 110-70 i takav mi je uvek. Ranije sam imala problem sa nesanicom i nespavanjem. Prosto ne znam sta bi moglo biti. Da li je neko imao slican problem? Danas sam uradila krvnu sliku i sve je u redu i granicama normale.
 
Vec 15-ak dana imam problem sa spavanjem. Stalno mi se spava , spavam vise puta u toku dana ..ne znam sta mi se desava. Inace imam nizak krvni pritisak ali 110-70 i takav mi je uvek. Ranije sam imala problem sa nesanicom i nespavanjem. Prosto ne znam sta bi moglo biti. Da li je neko imao slican problem? Danas sam uradila krvnu sliku i sve je u redu i granicama normale.

probaj da pijes cink tablete, i gvozdje.
 
Vec 15-ak dana imam problem sa spavanjem. Stalno mi se spava , spavam vise puta u toku dana ..ne znam sta mi se desava. Inace imam nizak krvni pritisak ali 110-70 i takav mi je uvek. Ranije sam imala problem sa nesanicom i nespavanjem. Prosto ne znam sta bi moglo biti. Da li je neko imao slican problem? Danas sam uradila krvnu sliku i sve je u redu i granicama normale.
Stigao umor od te prethodne nesanice i organizam trazi svoje,a to je odmor,a i sad je vreme tako da i oni sa normalnim pritiskom osecaju potrebu za dnevnim snom.U svakom slucaju je to bolje nego nesanica.I probaj slobodno ovu preporuku od pivosok
 
probaj da pijes cink tablete, i gvozdje.


Pila sam spirulinu vec 20-ak dana ona ima mnogo gvozdja a i sutra mi stizu rezultati posto sam dala da mi se uradi gvozdje. Inace sam uzela kapi od koprive , spirulinu sam prestala da nije prejaka bojim se .

- - - - - - - - - -

Da li kontraceptivne pilule izazivaju pospanost. Pre 10-ak dana sam pocela da koristim Logest?
 
Meni je drugarica pricala nesto slicno, samo sem pospanosti jos joj je bilo da ima cudan osecaj u glavi, da kao da nije potpuno budna, njoj je bio nizak jedan ili par od B vitamina. Mozda da pitas doktora da li misli da ti da uput za negde dalje.
 
Možda samo reaguješ na ovu promenu vremena.Već nekoliko dana dremam pijući jutarnju kafu, u subotu sam čak i nastavila spavanje nakon kafe. Obično patim od nesanice, ali na promenu vremena reagujem spavanjem i usporenim ponašanjem. To je nešto u promeni spoljnog (vazdušnog) pritiska, a možda i priprema za zimski san :)
 

Back
Top