AV odlikovan

Slavica 13. novembar 2017. 14:35 #4798761
Samo neko ko ima svoju porodicu, poštuje svoju veru i kulturu, ceni roditelje, ima visoko obrazovanje i intelekt, pored toga je svestan svojih kvaliteta i mogućnosti i osećaj emaptije ima razvijen - može da vodi uspešno državu.Taj orden je samo jedan od pokazatelja tih kvaliteta.

Ocenite Preporučujem 48 Ne preporučujem 4Odgovorite na komentar
 

Пааааааааааа........ сазнаћемо врло брзо..........

ŠPIJUNKA Aleksandaru Vučiću orden od crkve
V. N. | 13. novembar 2017. 13:28 | Komentara: 6
Reč je o vrednom znamenju iz ruku aleksandrijskog patrijarha, koji je, ne tako davno, boravio u Srbiji


IZMEĐU delikatnih ovlašćenja koja nosi njegova funkcija, predsednik Srbije ima i jednu prijatnu dužnost - da dodeljuje odlikovanja zaslužnim građanima, strancima i institucijama.

Ali, to je dvosmerna ulica, pa je tako Aleksandar Vučić nadavno upisao i prvi orden koji mu je uručen otkako je započeo mandat na Andrićevom vencu.
Reč je o vrednom znamenju iz ruku aleksandrijskog patrijarha, koji je, ne tako davno, boravio u Srbiji. U obrazloženju piše da se Vučić odlikuje zbog posebnih zasluga, brige i istrajne ljubavi prema pravoslavnoj crkvi i Aleksandrijskoj patrijaršiji.
 
Шјор Брнаба ће свом председнику предати још лепши и величанственији орден који златари тек праве и биће готов за католички Божић. То је орден Златне буље са укрштеним курчевима.
 
Александар Вучић је неспособан и штетан политичар под којим Србија бележи само серију губитака.

Ови који му се диве, попут постављача теме, су инсекти.
 
Шјор Брнаба ће свом председнику предати још лепши и величанственији орден који златари тек праве и биће готов за католички Божић. То је орден Златне буље са укрштеним курчевима.

Ti imaš taj gvozdeni, sigurno...
 

stvarno, kako objasniti da botovi nisu napisali bar 200 komentara pohvala na gospodarev racun

mislim za celo popodne od kad je vest izasla u 13,28 do evo 18.00

znaci od 700.000 clanova SNS i koliko ukupno simpatizera koji nisu clanovi a dali su glas vucicu

znaci samo dva (2) pohvalna komentara-cestitke ispod vesti da ne kazem dva bot komentara podrske

dje je ba zapelo? godisnji odmori? su poslali stoku opet u grcku, bila opet neka podela vaucera?
 
Ja samo ne znam sto ne sme, da se nadje u tv debati ni sa kim od opozicije, kad svejedno lika kao sto je on niko ne moze osramotiti ili pobediti. Kako ne misli da tolike godine bez ijedne debate ne bode oci i njegovima. To prava fobija, moglo bi da se zavede u novu dijagnozu f-AV.
 
mozda Vucic nije Vucic

mozda su ga zamenili ko Tita :lol:

mislim onaj Vucic pre SNS, je imao muda, nije bilo coveka na politickoj sceni sa kojim on nije seo za sto na televiziji i rasturao je u debatama

on je najbolji Seseljev djak sto se tice usmene rasprave

a Vucic danas, samo monolozi sam sa sobom pregovara
 
mozda Vucic nije Vucic

mozda su ga zamenili ko Tita :lol:

mislim onaj Vucic pre SNS, je imao muda, nije bilo coveka na politickoj sceni sa kojim on nije seo za sto na televiziji i rasturao je u debatama

on je najbolji Seseljev djak sto se tice usmene rasprave

a Vucic danas, samo monolozi sam sa sobom pregovara

Možda misli da je sam sebi najteži sagovornik...ko oni što sami sa sobom šah igraju...
 
Ja samo ne znam sto ne sme, da se nadje u tv debati ni sa kim od opozicije, kad svejedno lika kao sto je on niko ne moze osramotiti ili pobediti. Kako ne misli da tolike godine bez ijedne debate ne bode oci i njegovima. To prava fobija, moglo bi da se zavede u novu dijagnozu f-AV.

Не сме никоме да изађе на дуел - ЈЕР ЗНА ДА БИ БИО ГОТОВ !!!
 
Možda misli da je sam sebi najteži sagovornik...ko oni što sami sa sobom šah igraju...


podstanari u glavi, ima dijagnoza za to znas, na F nesto

za to se ide kod doktora, pilulice, posmatranje, mirovanje. azil u nekom sanatorijumu. ceo taj regularni trip

ne znam kod vas u SNS kako na to gledate i koliko velicate vodju sekte na obredima, ali bilo bi dobro da posaljete nekolicinu ovih iz prvih redova na vandredni fizicki pregled, da se vidi ko nije sluzio vojsku i jel to opravdano, i psihicki pregled, cisto da osiguramo da nam ludaci sizofrenicari ne vode drzavu. da nam se ne bi desavale epizode pred kamerama sramotimo se kao drzava, tipa Vulin kad se nadrogira.

jel me kontas ba?
 
podstanari u glavi, ima dijagnoza za to znas

za to se ide kod doktora, pilulice, posmatranje, mirovanje. azil u nekom sanatorijumu. ceo taj regularni trip

ne znam kod vas u SNS kako na to gledate i koliko velicate vodju sekte na obredima, ali bilo bi dobro da posaljete nekolicinu ovih iz prvih redova na vandredni fizicki pregled, da se vidi ko nije sluzio vojsku i jel to opravdano, i psihicki pregled, cisto da osiguramo da nam ludaci sizofrenicari ne vode drzavu. da nam se ne bi desavale epizode pred kamerama, tipa Vulin kad se nadrogira.

jel me kontas ba?

Pitaj mamu da li te konta jer je ona jedino sposobna za to.
 

Back
Top