Budi svoj a za ostale sta te briga

Sibi ribi:hahaha: oj mile moj cugeraj je od mene cinio kompletnog zabavljaca e sad najveca festa je bila sto je meni uvek bilo lepo dok su ostali bezali ili bi stradali
Najveci gust mi je bio kad me domacin poucen iskustvom od mog prethodnog nastupa u sledecem pozivu zamoli da se suzdzim od nastupa tada mu se revansiram tako sto budem duplo gori da ne kazem bezobrazniji
 
Poslednja izmena:
Obozavam da upropastim blazirana slavlja i ostale proslave gde se zahteva neki protokol.
Jednostavno to je jace od mene i najbitnije od svega mi je da razjurim sve goste i da ih pri tome debelo izvredjam i ponizim.:hahaha:
Ovo je moj stil

Kad je neko nesposoban da privuče pažnju na neki zanimljiv i kreativan način, a pošto-poto želi da bude u centru pažnje, onda mu je rešenje da napravi pizdariju.
Okolina obično reaguje zgražavanjem, a iskompleksirani balvan je sav srećan što je u centru pažnje i ne kapira da ga svi vide kao balvana, nego umisli da je baja do yaya. :fdlan:
Zna da bude i gore - kad se pojavi još koji jednako iskompleksiran balvančić koji ima ili previše blama ili premalo muda da sam pravi pizdarije, pa krene da se divi i ulizuje balvanu, a balvan, srećan što ima ne samo svačiju pažnju nego i nečiju podršku pride, kreće još jače u pravljenje idiotluka.

Pravi problem nastane ako se balvančići namnože, nikad se tako nešto ne završi dobro, a nekad se završi još gore - osnivanjem političke partije...:(
 
Sibi ribi:hahaha: oj mile moj cugeraj je od mene cinio kompletnog zabavljaca e sad najveca festa je bila sto je meni uvek bilo lepo dok su ostali bezali ili bi stradali
Najveci gust mi je bio kad me domacin poucen iskustvom od mog prethodnog nastupa u sledecem pozivu zamoli da se suzdzim od nastupa tada mu se revansiram tako sto budem duplo gori da ne kazem bezobrazniji

Јел пијеш ти?м Ја сам правио и гора срања док сам пио. Досадило ми да правим будалу од себе па сам престао да пијем. У праву је Голуб, имамо ту поребу да есе доказујемо да смо бољи од других, да можемо све и свашта. То су младе године , ко голуб кад се шепури пред голубицама, Освајање, Прођу године после човек види да је то било глупо, Имамразумевања за ову омладину , и ја сам био млад и недоказан. Сад се доказујем у другим стварима па ми је смешно кад се сетим шта сам све радио. Будала ко свака друга будала, Само што сам онда мислио да сам најпаметнији, Да сам СВОЈ.
 
Ja pijem i sad al nikad mi nije palo na pamet da pravim budalu od sebe i da domacinu teram goste. To je problem u glavi vec.

Пиће ти је чудо: оно што ми трезном ни на крај памети није пијан урадим. Па се још не сећам. па кад чујем од других шта сам све радио...Брука и срамота.
Иначе сам јако задовољан што ми је Бог помогао да престанем да пијем. Видим да једну такву акцију мало људи је способно да изведе.
Углавном болест буде људима мотив да престану да пију, Потребно је да човек уме да мотивише себе и да нађе смисао у томе да би престао да пије а да је здрав.
 
Пиће ти је чудо: оно што ми трезном ни на крај памети није пијан урадим. Па се још не сећам. па кад чујем од других шта сам све радио...Брука и срамота.
Иначе сам јако задовољан што ми је Бог помогао да престанем да пијем. Видим да једну такву акцију мало људи је способно да изведе.
Углавном болест буде људима мотив да престану да пију, Потребно је да човек уме да мотивише себе и да нађе смисао у томе да би престао да пије а да је здрав.

Meni je cale npr. prestao piti negde po mom rodjenju, nikad ga nisam video da pije.

Znam o cemu pricas ali nemam problem sa kontrolom, brukanjem, agresivnoscu, pravljenjem budale od sebe, ne vozim kad pijem. Mozda sam malo smesan treznom sagovorniku i to je sve.
 
jao kad popijem pa uhvatim polovnjace u shemu , jesi li jos sa onim a ne taj je bio pre 5 god, cek a kako se zvao peti- mile il jova? m? jesi jos sa onim desetim??? mozda ces sa ovim konacno imati vise srece , ovde prodefilova fudb. reprezentacija- pokazujem na novog decka - mozda je on golman? :hahaha:
jesi se ugojila , imala si bas dosta momaka kao ti nijedan ne valja, :mrgreen:
 
Obozavam da upropastim blazirana slavlja i ostale proslave gde se zahteva neki protokol.
Jednostavno to je jace od mene i najbitnije od svega mi je da razjurim sve goste i da ih pri tome debelo izvredjam i ponizim.:hahaha:
Ovo je moj stil

kakva radost u psihozi..
očigledno ti nedostaje neka fosna u glavi,
čovek koji već ide kao pozvan na neke događaje, onda ne ponižava osobu koja ga je pozvala..
ako nisi iz tog filma..slave i tako neki događaji, onda budeš gospodin čovek i objasniš zašto ne želiš da dođeš.

- - - - - - - - - -

Ja pijem i sad al nikad mi nije palo na pamet da pravim budalu od sebe i da domacinu teram goste. To je problem u glavi vec.

pa logično, ako se odazoveš da ćeš biti civilizovan, a ne kao neki majmuni koji samo dođu negde da bi pravili srranje..
mada, iskreno sumnjam da ih iko negde zove, već serru za foruma..kao face su..:rotf:
 
Kad je bal nek je maskenbal sta ja mogu kad je to jace od mene .:hahaha: Sibi ribi .....gnjiloguze polovnjace su najveci kriticari mojih nastupa sto samo po sebi znaci da sam na pravom putu.Harmonika od sad je uvek pri ruci spremno ceka u gepeku limuzine da uhvatim stimung a onda krece strasno maltretiranje:hahaha:
 

Back
Top