Razlika izmedju crnca i belca u USA o iskrenosti o poslu

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.800
Kazu da je najveca razlika izmedju Crnca i Belca u USA to sto Belac nista ne govori zeni o poslu i problemima sa posla, a crnja obrnuto, govori sve o kriticnim situacijama jer ku.cka mora da ga podrzava.
Cak i picopacenici crnci imaju taj deo , ali psiholozi u USA to ne odvajaju nego tumace to da su pri oslobadjanju od ropstva zene prve oslobadjane jer su radjale kopilad gospodarima i bile dobre sa gospodaricama, pa se to provuklo u mentalitetu da crna zena itekako ima inicijativu u njihovom odnosu...


Medju prvim problemima sa zenama koje sam ja licno imao su bili upravo iznenadni termini nekog vaznog susreta u poslu.
Em student , em povremeno rad u skoli, pa privatni casovi, pa jos i havarijski inzenjer za neke firme, kad im padnu mreze i oprema i ono sto bi bilo nekoj osobi izraz vredan radan, to je mojim zenskim poznanicama bilo neprihvatljivo.

Zacudo kad sam imao bukvalno pred prvi susret zakazan sa Italijankom iskocila neprilika, Italijanka nije ni trepnula nego sam video plus o meni u njenim ocima, znak da joj nisam ebivetar...
Za razliku od domacih , kod kojih je to prikaz najveceg nepostovanja i stavljanja njenog velicanstva ispod posla, a to ne moze....mora da se zna sta je za stalno a posao se nadje i prodje...

I onda je u vezama bilo razlicitih zahteva, te ukini honorarni rad subotom i nedeljom da se posteno odkeksamo do umiranja i slicno...
Nigde ni govora o postovanju posla i odgovornosti prema mom poslovnom angazovanju dok ja licno ne stisnem i ne kazem, ej to je moja stvar, voznja...

Hajde forumasice, to je posebna naopaka vrsta, one bi oci izvadile muskarcu koji otkaze prvi sastanak...zbog poslovne neprilike...
Ali ni fakutetlijke nisu pronasle izuzetak medju sobom....
A zacudo ove sa srednjom skolom , i nadje se neka koja ispostuje posao i obaveze pre nego svoju keksaru...

A pitanje u vezi teme i sama tema je...

Jeste li CRNAC ili BELAC?
Tj da li kao crnje iz kraja (hood) obavezno kazete svojim .......devojkama...da ste krimos, da se sprema ova ili ona nevolja, da vas mora finansirati jedno vreme i slicno...
Ili ste belac koji se trudi da donese kesericu a vidi da bi prica o poslu samo dovela da te devojka manje postuje jer bi ona to prstom resila, toliko je to sve bespotrebna blamaza i nesposobnost...

I sa druge strane, masovno opelo i liturgija zena je neka rec iskrenost, i o cemu je ta iskrenost...

Jedino sto vidim je iskrenost ako ste totalno oslepeli pa obnevideli pa jos iskopano do ocne jabucice pa eto toliko..
Ako slucajno primetite neku drugu , onda nikakva iskrenost, nego stoko jedna...tj penalizovana iskrenost...
A plus ako se nesto marise sa strane...
Ili je to iskrenost o sposobnostima, ....ne bih rekao......jer sam posmatrao vecinu koja iznosi probleme, pre ili kasnije , znaci negde posle 10og puta, zenske pocnu da im spocitavaju da su nesposobnjakovici, vidis kako se Pera dobro snalazi...

Podpitanje je , jel moguce biti ona druga boja....?
Jer po srpskom principu , ti si mocan domacin, ona samo troskari i pazi na vezu ili porodicu , na emotivnu atmosferu i uopste nije plus ako ti nesto iznosis o poslu , jer se to odmah shvata kao slabost i nesposobnost da sam resis problem...

Ovo je pitanje vise ze srednjovecne...jer mladice su totalno drugaciji pristup....tu je zabole za tvoje probleme, zabava ona, zabava ti, a iskrenost se odnosi na sve sto ona hoce da te propituje..
A podrska .....postoji, ne znam samo kako da je definisem....zenska podrska, tj kao da ste zensko pa vam treba podrska, kao da ste drugarica, samo sa muskim potrebama...

Najgore, balkanski prosecan bilmez ovo i ne primecuje i ne interesuje ga....
On glumi ili jeste polusvestan debil...ogranicene svesti i inteligencije, ali neogranicenog lukavstva...
Zajednicko su nasli u tome da im je cilj sto vise sticanja imovine....i to je srz veze...
To nije lose ako ti je materijalno strast.....ili novac kao strast....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne pricam o poslu sa devojkama. Samo sa ortacima. Jednostavno jer nikad nisam naisao na nekakvo objektivno shvatanje, vec bas kako kazes, posmatra me kroz moje sposobnosti.
A ono sto me iritira je ta navika da one pricaju o svom poslu. I nekako se kao nepisano pravilo ocekuje da ti nju u tome saslusas i razumes. A to obavezno predje u nekakvo hronicno primenstrualno zlostavljanje tvoje paznje. Bla bla bla bla bla blaaaa.
Da, trebalo mi je vremena da naucim da kazem odhebi, bez obzira na gubitak mogucek seksualnog ishoda. Drugim recima, bolje je cist um bez orgazma, nego orgazam sa utrnelom glavom.
 

Back
Top