Skadarlija asfaltirana? Nema više kaldrme?!

Poruka
66
Prolaznici su bili u potpunom šoku kada su prošli legendarnom ulicom.

1323927_283855-beecfda460004727ab572c37edd284af-ff-1_ff.jpg


Rekonstrukcija beogradskih ulica izazvala je mnogo pažnje, ali je zebnja bila najveća kada su uklonili kaldrmu iz čuvene Skadarske ulice, koja je jedina u gradu zadržala pravi boemski duh prošlosti.

Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/2...jane-skadarlija-asfaltirana-nema-vise-kaldrme

Da li je moguće da se ovakvo ruženje i uništavanje našeg glavnog grada može ičim opravdati?
 
A da brzopleti i ne previše pametni forumaši malo sačekaju ili se informišu šta je u pitanju? Koske iz kaldrme su odnešene na dodatno sređivanje, asfalt je donji sloj koji daje čvrstinu (da se ne bi desilo da se kocka pomeraju i tonu) i uskoro će ih postaviti, iste te originalne kocke i imaćemo sređenu kaldrmu u Skadarliji.
Ne brinite vi za Beograd, .Da ne bude zabune, nije ovo pravdanje onih budala iz SNS-a, već samo još jedna realnost u mom gradu. Ili kako kaže moj narod: prvo skoči, pa reci hop.
 
Poslednja izmena od moderatora:
vala nista me vise ne cudi.
videla sam proslog meseca da je raskopana skadarlija ali nisam znala sta rade.
inace, ne znam jel ste videli kosancicev venac. svo ono staro kamenje je zamenjeno (skoro pa)soderom.
znala sam jos kad su poceli radovi da to vise nece biti to. valjda je sad lakse da stoje stolovi i stolice kafica. ono kamenje bilo bas zajebano za nivelisanje.
sta vise, pocese da nicu i neke moderne zgradice koje potpuno odudaraju od okoline


mamu im lopovsku seljacku svima
 
Poslednja izmena:
Prolaznici su bili u potpunom šoku kada su prošli legendarnom ulicom.
*****************************************
Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/2...jane-skadarlija-asfaltirana-nema-vise-kaldrme

Da li je moguće da se ovakvo ruženje i uništavanje našeg glavnog grada može ičim opravdati
?

Не будали! Ложачи из медијске сплачине "Qурчир", потпуне су дилеје! Асвалт је подлога за калдрму
да би се спречило испиранје земљане подлоге и каменог агрегата испод калдрме.

Пролазници у шоку? Све инЏињер до инЏињера, све мој до мојега. Батали причу! ;)
 
Sacekajmo sa osudom.
Verujem da ce vratiti kaldrmu
jer Skadarlija vise ne bi bila to sto je bila,

Bio sam letos tamo.
Jedina bitna razliku u kafanama je sto su ugradili klime.

Da, isto kao sa fontanom od 200.000 eura, koju su oni platili 2.000.000. Prvo su je izgradili, pa onda raskopali... dno dna.

U svakom slučaju ako Skadarlija bude ovako izgledala do proleća, a prema svemu sudeći hoće, ne podržavam. O tome se radi. Sve ruglo do rugla.
 
Asfalt može da bude podloga kaldrmi, ali u slučaju Skadarlije tek na proleće. Do tada će da liči na ruglo.

Ovima to ruglo nije problem...

Kao sto su do ko zna kada cekali da poprave Brankov most. Moglo je to mnogo ranije, ali sada je sve jasno. Cekalo se da Bogomdani Dragi Vodja "otvori" zavrsetak radova pri raspisivanju izbora. Budalastina koja me samo uverava da je dobro sto ne glasam za njih.
 
Ovima to ruglo nije problem...

Kao sto su do ko zna kada cekali da poprave Brankov most. Moglo je to mnogo ranije, ali sada je sve jasno. Cekalo se da Bogomdani Dragi Vodja "otvori" zavrsetak radova pri raspisivanju izbora. Budalastina koja me samo uverava da je dobro sto ne glasam za njih.

Ništa im nije problem.

Nikada im neću dati glas.
 
Prolaznici su bili u potpunom šoku kada su prošli legendarnom ulicom.

Pogledajte prilog 463668

Rekonstrukcija beogradskih ulica izazvala je mnogo pažnje, ali je zebnja bila najveća kada su uklonili kaldrmu iz čuvene Skadarske ulice, koja je jedina u gradu zadržala pravi boemski duh prošlosti.

Opširnije ovde:

http://www.kurir.rs/vesti/beograd/2...jane-skadarlija-asfaltirana-nema-vise-kaldrme

Da li je moguće da se ovakvo ruženje i uništavanje našeg glavnog grada može ičim opravdati?

Рекли су да ће преко асвалта да ставе калдрму.

А и на слици коју си поставио, ако је погледаш, види се да је асфалт испод нивоа пређашње калдрме.
 
predlazem da se saceka zavrsetak radova i da se postavi slika sa ovog istog mesta.

neuli agitatori ds i jankovica se zalete na nesto sto ne razumeju. u ovom slucaju to je kolovozna konstrukcija.

smesni ste ko pijane guske kad se prejedu prezerelih dudinja
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top