Promiskuitet, i sav taj sex

56f54340daed395222a5e12bfe92e7898178dba2cb7975030e2d36d02d3d537f.jpg
 
Imate nekoliko devojaka i vasa devojka ima nekoliko momaka pored vas.

Jel to okej? Jel danas svi tako rade?

Jel mora da se laze, kao iskoriscava i ko ce koga da zayebe ili ima nesto bolje?

ne rade svi
okej je kako za koga

nikako nisam za laž ako vidiš da neko ima emocije prema tebi
ono da zavlačiš, zajebavaš..znači treba biti iskren ako imaš još momaka/devojaka

to mi je baš dno
mogu da razumem kada je neko klinac...inače, stvarno o takvim ljudima nemam lepo mišljenje
 
Danas su dominantne povrsne veze kojih ima mnogo vise nego klasicnih veza. Uglavnom je rec o kombinacijama, semama , frendzoni sa benefitom a i bez benefita.
Rec je o tome da se dosta kalkulise, ocekivanja su velika i zato su tu varijante koje nisu dovoljno dobre za vezu ali su za kombinaciju, zatim ima tu i dosta varijanti frendzone gde je neko procenjen da tu moze biti neka rezerva ili potrcko koji ispunjava neciji ego itd
Motivi su razliciti, kod zena je u pitanju manipulacija i mnogo vise je izrazena nego kod muskaraca kod kojih opet je sex najbitniji bez neke pozadine.
Zene mnogo vise praktikuju da se igraju, da nekome stvaraju laznu nadu, uzivaju u samoj igri manipulacije koja ih ispunjava zato vecina njih ima oko sebe nekoliko muskaraca sa kojim je intenzivnije u kontaktu a nijedan nije klasicna veza.
 
Imate nekoliko devojaka i vasa devojka ima nekoliko momaka pored vas.

Jel to okej? Jel danas svi tako rade?

Jel mora da se laze, kao iskoriscava i ko ce koga da zayebe ili ima nesto bolje?

:lol:Gde to ima?

- - - - - - - - - -

to ne ide
što je moje samo je moje (osim ako ne znam pa bude još i njegovo), što je tuđe ne treba mi

da, pa jbte, ne volim deliti ni cokoladu...

- - - - - - - - - -

Ko ga nije doživeo nije ni živeo...!

rasclani
 
Imate nekoliko devojaka i vasa devojka ima nekoliko momaka pored vas.

Jel to okej? Jel danas svi tako rade?

Jel mora da se laze, kao iskoriscava i ko ce koga da zayebe ili ima nesto bolje?

je l znaš ti nekog da tako radi ili samo čitaš forum :think:

- - - - - - - - - -

mada možda i rade ali to su zapravo društvene igre a ne veze_!__!_??

- - - - - - - - - -

hipi komuna
hmm da podelimo troškove, mada ne treba se ni žaliti
 
sve sve al taj frendzone najgori ono sve može al da smo drugari nikako :eek:

mada to postoji, ima ljudi koji se trude da žive "pristojno", pa valjda im je nekad dobro a nekad i nije, kako se ko uglavi, neki su majstori pa deluje da je super
al videćemo za 10tak godina a :evil:
 
sve sve al taj frendzone najgori ono sve može al da smo drugari nikako :eek:

mada to postoji, ima ljudi koji se trude da žive "pristojno", pa valjda im je nekad dobro a nekad i nije, kako se ko uglavi, neki su majstori pa deluje da je super
al videćemo za 10tak godina a :evil:

Ne vidim kako veza moze biti uspesna na duge staze, ako nisu i prijatelji koji se povremeno zaljubljuju jedno u drugo.
 
Imate nekoliko devojaka i vasa devojka ima nekoliko momaka pored vas.

Jel to okej? Jel danas svi tako rade?

Jel mora da se laze, kao iskoriscava i ko ce koga da zayebe ili ima nesto bolje?

Mislim da vecina ne kapira poentu poligamije. A to je izbor. Sto se tice broja partnera u isto vreme, u opste nije vazno. Bitno je da imas izbor. Ako je do rizicnog ponasanja, mislim da ce pre rizicno da se ponasaju oni koji nemaju izbor, pa kad im nesto uletu, uleti, nego oni koji su svesni da uvek mogu da kazu ne.
 
Imate nekoliko devojaka i vasa devojka ima nekoliko momaka pored vas.

Jel to okej? Jel danas svi tako rade?

Jel mora da se laze, kao iskoriscava i ko ce koga da zayebe ili ima nesto bolje?

ok je ako od samog starta kaže da ne želi da bude samo sa mnom i ja na to svesno pristanem.. u obrnutom slučaju kod mene toga nema, nikada ne bih mogla da budem sa više njih uporedo..
 
Imate nekoliko devojaka i vasa devojka ima nekoliko momaka pored vas.

Jel to okej? Jel danas svi tako rade?

Jel mora da se laze, kao iskoriscava i ko ce koga da zayebe ili ima nesto bolje?
Ne mogu ja da funkcionisem tako.
Ako je prva dobra sta da radim sa jos dve, ako prva nije dobra sta radim sa njom uopste?
Takodje ako sam njoj dobar sta ce joj jos dvojica ili sta cu joj ja ako joj ne valjam?

Da nisi to mozda gledao Zvezdane staze: Enterpraz pa ti doktor posluzio kao inspiracija za temu?

Послато са E7s уз помоћ Тапатока
 

Back
Top