Ustavni sud odbacio inicijative protivnika vakcinacije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mrzi me da citam sve sto si napisao.... Samo se mislim
u sebi tesko onom ko kod tebe dodje da zatrazi pomoc. Taj u ludnici
zavrsava, garant.

Decko ocigledno ima neki problem.Spreman je da se pobije samo da je on upravu.I to za stvari koje se pisu na netu.Posto je fudbal najvaznija nevazna stvar na svetu, ko zna na kom mestu je forum, a on dobije napad manicne skribomanije od foruma.Sta onda pricamo.Opterecen je.Ne treba ga osudjivati, vec mu hriscanski pomoci.
Brus(halter) Li pekar :mrgreen:
 
necemo da skrecemo s teme to nema veze s vakcinacijom!!!

Znao sam da nemaš pojma. Evo ti početničke verzije, javi se kad je savladaš:

10_logickih_zapovesti.jpg
 
Pusti definiciju države, da li si stvarno napisao da treba slagati ljude da bi vakcinisali svoju decu?

Napisao sam, naravno. Definicija drzave mnogo toga objasnjava.
"Drzava je institucija sile koja tu silu upotrebljava u korist onih koji su na vlasti."

Laz drzave je osnovni mehanizam funkcionisanja zapadne civilizacije, nase civilizacije.
Laz je da ce od poziva na 3030 biti izgradjene kuce u Obrenovcu; u stvari je zanovljen vozni park opstinske uprave.
Laz je da se od poreza finansira drzava, skole bolnice penzije. To finansiraju krediti MMF-a. Porez finansira stranke i bratiju.
Razume se da je laz da su u okruzenju neprijatelji. U okruzenju su takodje gradjani koje drzava laze.
Laz je skoro sve sto ucimo u skolama. Laz je da ljudi u gradovima zive od svog rada.
Laz je da novac ima vrednost, to je stvar medjusobnog dogovora lazova.
Laz je da zivimo u demokratiji, jer je demokratija vladavina naroda a ne partije.
Laz je da nauka ima konacne odgovore. Dogma i politika ih imaju. Nauka NEMA konacne odgovore, inace ne bi bila nauka.
Kada pokislom komsiji kazes Dobro Jutro a on ti otpozdravi, to su dve lazi.
Laz je da su vakcine bezbedne, i laz je da nisu. Ljudi su toliko naviknuti na laz da bi se pobunili protiv istine.
Robovi su osudjeni na zivot u laži. Jedino ideja slobode nije laz, ali se za nju treba izboriti.
https://forum.krstarica.com/showthread.php/798350-Sloboda-se-prvo-rađa-u-glavama

- - - - - - - - - -

Oslonac coveka koji zeli da bude slobodan je da ne veruje lazovu.
 
Napisao sam, naravno. Definicija drzave mnogo toga objasnjava.
"Drzava je institucija sile koja tu silu upotrebljava u korist onih koji su na vlasti."

Laz drzave je osnovni mehanizam funkcionisanja zapadne civilizacije, nase civilizacije.
Laz je da ce od poziva na 3030 biti izgradjene kuce u Obrenovcu; u stvari je zanovljen vozni park opstinske uprave.
Laz je da se od poreza finansira drzava, skole bolnice penzije. To finansiraju krediti MMF-a. Porez finansira stranke i bratiju.
Razume se da je laz da su u okruzenju neprijatelji. U okruzenju su takodje gradjani koje drzava laze.
Laz je skoro sve sto ucimo u skolama. Laz je da ljudi u gradovima zive od svog rada.
Laz je da novac ima vrednost, to je stvar medjusobnog dogovora lazova.
Laz je da zivimo u demokratiji, jer je demokratija vladavina naroda a ne partije.
Laz je da nauka ima konacne odgovore. Dogma i politika ih imaju. Nauka NEMA konacne odgovore, inace ne bi bila nauka.
Kada pokislom komsiji kazes Dobro Jutro a on ti otpozdravi, to su dve lazi.
Laz je da su vakcine bezbedne, i laz je da nisu. Ljudi su toliko naviknuti na laz da bi se pobunili protiv istine.
Robovi su osudjeni na zivot u laži. Jedino ideja slobode nije laz, ali se za nju treba izboriti.
https://forum.krstarica.com/showthread.php/798350-Sloboda-se-prvo-rađa-u-glavama

- - - - - - - - - -

Oslonac coveka koji zeli da bude slobodan je da ne veruje lazovu.

Ja cu bogami sina u naucnika, nista ne mora da zna,samo sere jedno pola zivota,posle promeni pricu kako je istrazivao i zbog klimatskih promena je doslo do prevrata
 
Zena nije vidovnjak nego psiholog.Procenila te je tacno kao Doxa.Tema nisi ti nego nasilna,vojna vakcinacija naroda,tako da nemojte vise offtopik



A vakcinacija nije ni vojna ni nasilna nije cak ni prisilna nego OBAVEZNA, a cak nije ni obavezna za sve. Nemoj izvrtati cinjenice niti se pozivati na logicku gresku "pozivanje na emocije i manipulisanje emocijama ljudi" (argumentum ad passiones), da bi zvucao ubedljivije i tacnije.

To mozes da ubedis nekog ko je emocionalno i racionalno slab, a ne one koji znaju sta je logicka greska passiones. Vakcinacija NIJE OBAVEZNA cak za neke, ali zna se tacno za koje. I sigurno ne za one, koji imaju roditelje koji guglaju teorije zavera pa bi da izigravaju epidemiologa nad epidemiolozima, i pedijatre nad pedijatrima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
U odnosu na clanove zemunskog klana ja sam primarijus Ajnstajn Hajzenberg Bor Nobel.

Pustite vise taj zemunski klan i politiku.

Niko se ne poziva ozbiljno na njih niti su oni izumeli imunizaciju citave planete. Niti lekari blisku tom klanu, ako su i bili bliski (ne zanima me). Oni su totalno irelevantni za ovu temu. Ne pravite zamene teza, pa sad kao ako je zemunski klan nesto lose onda su i vakcine lose.

O cemu pricate? Svaki antivakser bilo da je u klanu, van klana, kriminogen ili postovalac zakona - ne da nije Nobel i Ajnstajn nego je kao takav kakav je neuvidjajan opasniji po drustvo i od tih kriminalnih klanova.

Od tih kriminalnih klanova ne stradaju i umiru deca, dok zbog antivaksera i njihovog delovanja na roditelje - deca stradaju i razboljevaju se sa jakim upalama pluca i encefalitisom i obogaljuju se na 101 nacin.

A sve to ne bi bilo da nema antivaksera. Kao sto ih nije ni bilo dok nije postojao internet i teorije zavera. LJudi i dalje ne mogu da shvate da to sto nesto pise na internetu, ne mora da bude tacno. To sto postoji neki YT video sa naslovom "Dokaz da su ____ " ne znaci da je to stvarno dokaz i da to jeste tacno.

Prestanite da guglate teorije zavera. I da politizujete NAUCNU temu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top