Vucic na svoju slavu ide kod Putina da kupi za Srbiju PVO sisteme Pancir i BUK M-2

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.307
sq34up.jpg


izvor: www.novosti.rs

Jako bi bilo dobro da se ovo realizuje

Hrvatima ovakve vesti nabijaju pritisak 200/300 :mrgreen:
 
Опет купујемо наоружање од Руса?

Да је судећи по насловима у новинама, ми бисмо после Русије и Америке били најнаоружанија нација на свету.

- - - - - - - - - -

А имамо у суперпушку са два калибра.

- - - - - - - - - -

Судећи по новинским насловима.
 
За опозицију је довољна Палица доктора Стефановића.

Да сам неки ненародни елемент, сад бих се надовезао и написао да је за власт довољна прангија господина Прангије.

Срећом, нисам ненародни елемент, па то нећу написати.

- - - - - - - - - -

Pa i treba, dosta ti je bilo.

:ok: ..
 
Да сам неки ненародни елемент, сад бих се надовезао и написао да је за власт довољна прангија господина Прангије.

Срећом, нисам ненародни елемент, па то нећу написати.

Ти си за Крадула коме је СНС помагао у прикуплјанју потписа на југу Србије за кандидатуру.

Европски друже и побратиме.
 
Прпа му од Томе и најаве у Блицу о оснивању његове "руске" странке са Путиновом директном подршком, па брже-боље измолио пријем код Путина (увек ће пријем на пола сата код "цара" добити због проблема са НИС-ом који плаћа смешну рудну ренту што је у Србији табу тема али се иза затворених врата моле Руси за бар неко повећање исте!) и наравно одма` тешка артиљерија (кршеви стари за Музеј на Калемегдану) стиже из Русије ахахаха!
 
:lol:

Konacno da si skinuo onaj strasan i zbunjujuc avatar.

Знао сам да се у потаји и када те нико не види палиш на Гримизног:per:

King-Crimson-In-The-Court-Of-The-Crimson-King.jpg


- - - - - - - - - -

p.s. Е да, @Mračak, ево ти аватар који особље не може да ти укине; није идентичан мом што, из само њима знаног разлога, забрањују.

- - - - - - - - - -

Тома се припрема да уништи сву другу десничарску опорбу (Старешине, Хамдију..)

И треба. А и откинуће 20% од СНС-а, и то је почетак краја СНС као релевантне странке, баш као што је учинио са СРС.

АЛ` РАДИ ЧИКА ЗВОНЕ!

:bravo:
 
Прпа му од Томе и најаве у Блицу о оснивању његове "руске" странке са Путиновом директном подршком, па брже-боље измолио пријем код Путина (увек ће пријем на пола сата код "цара" добити због проблема са НИС-ом који плаћа смешну рудну ренту што је у Србији табу тема али се иза затворених врата моле Руси за бар неко повећање исте!) и наравно одма` тешка артиљерија (кршеви стари за Музеј на Калемегдану) стиже из Русије ахахаха!

Ау, јбт........ како си досадан, ниси ни свестан - КАО НЕКА ЗУНЗАРА
 

Back
Top