JELENA KARLEUŠA NAPRAVILA SKANDAL

Isidor**

Elita
Poruka
24.628
Jelena Karleuša urlala na Sašu Popovića pa potkačila i Brenu! Ceo Grand u šoku!

acJBvF2.jpg


Pevačica Jelena Karleuša došla je na snimanje emisije "Zvezde Granda" i pre ulaska u studio napravila je skandal.

JANI4lC.jpg


"Zašto karton na kilo? Zašto? Zašto je ovaj asfalt? Zašto iscepana drva, je l' se mi na drva grejemo? Evo karton na kilo, idem da vučem ovaj karton jer jedino ću tako da zaradim", komentarisala je Jelena ono što se nalazi u okolini studija u kom se snima muzičko takmičenje.
"Ja imam jako skupe čizme, skupo zarađene i kako ja sad da idem po ovim rupčagama? Evo daj da skinem jednu čizmu i da asfaltiram sve ovo. Hoćeš da ti dam da asfaltiramo sve ovo za sledeće snimanje emisije? Ajde, nismo gladni bre", vikala je Jelena dok se Saša Popović smejao u pozadini.
Međutim, nije samo Saša taj koji je Jeleni bio na tapeti. Uz njega, potkačila je i Lepu Brenu.

rsxhXpm.jpg


Uvek je imala stila :hahaha:

izvor:http://www.kurir.rs/stars/2938193/j...opovica-pa-potkacila-i-brenu-ceo-grand-u-soku
 
Ako neces da ti stikle upadaju onda nemoj dolaziti peske nego u Hameru, on je predvidjen za voznju po nepristupacnim terenima. Samo nemoj i ovog mutavca da prevaris sa soferom jer si bukvalno uhvatila zadnji sinobus. Jes' da je sinobus iz Orlovata ali nema veze.
 
Sta ce da radi bolesna osoba,koja nece da se javi neuropsihijatru.Mada sam cuo,a bilo je i ovde na Krstarici da je dosta bolesna,ali ne od glave.Mozda je i to uzrok njene promenljive cudi,mada se i ranije tako ponasala.Kad covek pomisli da je ceo svet njegov,to je opasno i za njega i njegovo okruzenje.
 

Back
Top