Vaš veliki uspeh

Aruena*

Buduća legenda
Poruka
34.078
Svako od nas je sigurno postigao nešto što smatra velikm upehom. Da li je to vezano za porodicu, prijatelje, nepoznate ljude ili za sebe samog, uspeh je uspeh.
Podelite sa korisnicima foruma na čega ste ponosni, šta je vaš veliki uspeh.

Ja ih imam nekoliko, ali bih izdvojila nešto na šta sam ponosna. Pomogla sam jednoj devojčici (đaku prvaku) da pođe u školu kao i sva druga deca. Obezbedila sam joj knjige, torbu i školski pribor. Ona danas ide u drugi razred sa mojom ćerkicom i rado bih joj uvek pomogla.
 
Mozda kad sam bio na razgovoru da radim u Rimac automobilima, jest da nista ali ne znam sta bi drugo. Nisam nista posebno uradio za sebe ili svoju porodicu ali pitam se da li se nisam dovolno trudio ili iz ove pozicije nije moglo vise. Isto vise od dve godine ne jedem skoro nista zivotinjskog porekla, samo ne pokusavam nikome pricati o tome, pa je broj spasenih zivota minimalan.

Sto se tice humanih dela, mozda kad sam uspeo uhvatiti jednog pas lutalicu i skinuti mu omcu koja mu se bila urezala u vrat.

Da li ima tema na iskljucivo ideju "Vasa humana dela" ?
bilo bi lepo da ima
 
Svako od nas je sigurno postigao nešto što smatra velikm upehom. Da li je to vezano za porodicu, prijatelje, nepoznate ljude ili za sebe samog, uspeh je uspeh.
Podelite sa korisnicima foruma na čega ste ponosni, šta je vaš veliki uspeh.

Ja ih imam nekoliko, ali bih izdvojila nešto na šta sam ponosna. Pomogla sam jednoj devojčici (đaku prvaku) da pođe u školu kao i sva druga deca. Obezbedila sam joj knjige, torbu i školski pribor. Ona danas ide u drugi razred sa mojom ćerkicom i rado bih joj uvek pomogla.

:heart::heart::heart:
I trebaš biti ponosna, svaka čast

Razmišljam...ima toga na šta sam ponosna, ali se stidim da kažem... :D
 
Kada sam se udala :zkez:

Valjalo bi čuti i drugu stranu...
Što je nekome uspeh.drugom može biti poraz...
Uzmi kao instant primer Staljina i Hitlera !


- - - - - - - - - -

Bio sam medju 5 najboljih programera u SFRJ

To poštujem...

- - - - - - - - - -

Moj najveći uspeh je što radim posao koji volim i uživam u njemu a istovremeno od njega mogu lepo da živim.

E, to je život, bratac !
Džaba donositi brdo para ako svaki put plačući ideš na pos'o.
A, to je slučaj kod 95 % populacije


- - - - - - - - - -

Jedino na sta sam u zivotu iskreno ponosan je moja porodica. Mislim da kada bih ziveo jos deset zivota ne bih imao bolje roditelje i sestru.
A ostalo... sta znam, uspeo sam da pomirim jednog druga sa ocem iako su bili zakrvili nacisto. Sve ostalo je totalno za bacanje.

Koje ostalo ?
Pa, ubo si "bingo" u prvom primeru, bratac !
 

Back
Top