Novogodišnji ukrasi u 1. novembra?!

cocta

Primećen član
Poruka
729
Da li Vam smetaju novogodišnji ukrasi po marketima, gradu, buticima skoro dva meseca ranije?
Kako vaša deca reaguju na to?

Meni baš ide na živce u poslednje vreme kako mi klinci rezonuju tu prazničnu euforiju.
Jasni su mi njihovi motivi i psihologija potrošača, ali zašto baš moraju deci da kradu tu prazničnu magiju.

Svake godine sve ranije. :besna:
 
Da li Vam smetaju novogodišnji ukrasi po marketima, gradu, buticima skoro dva meseca ranije?
Kako vaša deca reaguju na to?

Meni baš ide na živce u poslednje vreme kako mi klinci rezonuju tu prazničnu euforiju.
Jasni su mi njihovi motivi i psihologija potrošača, ali zašto baš moraju deci da kradu tu prazničnu magiju.


Svake godine sve ranije. :besna:
sve je postalo novac,"ubili" su sve sto se moze ubiti...
 
A nemoj tako , zar lov na sponzore i momke pratioce za novogodisnje vece i kasnije kako ide sezona, da pocne a da ne bude ukrasa koji to diskretno i pokazuju.

Sezona lova pocinje otprilike 1og, a najkasnije 10 novembra, (ranijih godina negde 20og novembra).
Tada pocinje pripremanje perja, aktivniji izlasci, sacovanja, namestanja, koketiranja i sve sto je inace smorno zenama da rade radi drugih...
Tako da je ukrasena ulica samo tacka na i, i nije tu zbog vas muskaraca nego zbog zena i narocito onih koje se drznu da ispadaju iz trenda pa da kazu ma necu da se namestam, da jurim , mogu i sama ili sa drugaricama da docekujem novu godinu...

Ne goji se prase uoci bozica, pa se tako ni zloupotreba zena ne resava tako sto im das par ustupaka i zamenis privilegije u prava...
Ovako im das full tretman...
 
meni ne bi smetalo da se zovu jesenji ukrasi... ili da se ne zovu nikako! ali ako su "novogodisnji ukrasi", onda definitivno u novembru (a postavljeni su krajem oktobra) izgledaju kao da stoje tu od prosle nove godine!
i taj argument - privlace turiste- :lol: pa nisu turisti komarci pa da dolaze na svetlo!!!
 
meni ne bi smetalo da se zovu jesenji ukrasi... ili da se ne zovu nikako! ali ako su "novogodisnji ukrasi", onda definitivno u novembru (a postavljeni su krajem oktobra) izgledaju kao da stoje tu od prosle nove godine!
i taj argument - privlace turiste- :lol: pa nisu turisti komarci pa da dolaze na svetlo!!!

Mislim da nema veze sa turistima, nego jednostavno ljudi vise trose u vreme praznika - zapadnjački fazoni.
Odlična ideja za jesenje ukrase, toliko lepih tema bi bilo.
 
Evo sad u subotu je bilo kao da je Nova Godina, znaci i raspolozenje i svi kafici ocrtani , negde i jelke a u vecini nema jos...ali ima oslikanih prozora skoro svuda..
Jesu praznije ulice ali su punije kafane, kafici i prodavnice, sto znaci da ima efekta...
A i devojke su malo ljubaznije prema deckima i tacno radi se na nalazenju drustva za docek...
 
Evo sad u subotu je bilo kao da je Nova Godina, znaci i raspolozenje i svi kafici ocrtani , negde i jelke a u vecini nema jos...ali ima oslikanih prozora skoro svuda..
Jesu praznije ulice ali su punije kafane, kafici i prodavnice, sto znaci da ima efekta...
A i devojke su malo ljubaznije prema deckima i tacno radi se na nalazenju drustva za docek...
Znači to i nije tako loše, samo da mi klinci prerastu Deda Mraza. Biće oduševljeni zato što su devojke dostupnije :D
 
Nece, nece...
Evo ja kao da sam imao do sada 4 nove godine...sto nije malo...
Verujem da su studenti nizih godina imali i vise doceka do sada....
A racunam da ce ukrasi ostati do 1 maja...
Zbog onog R u nazivu meseca....dok je hladno nek stoje...

Treba svecano izgledati i za sv valentina i za 8 mart.....da nam se zene ne pobune....
A kad bi i za 1 maj bilo svecano , pa da ljudi pocnu da se ne ponasaju kao sebicna stoka, bilo bi vise nego isplativo to osvetljenje...
 

Back
Top