Vratiti operacije unazad neko vreme

giselle

Primećen član
Poruka
911
Molim vas, hitno mi je potrebno da vratim ono sto je radjeno npr. sat vremena unazad - jer mi se komp zablokirao i kad se napokon upalio, ceo chrome mi je prazan- nema favorita, istorije, nicega (i nije sinhronizovan prethodno).
Znam za tu opciju, ali ne znam kako se vraca unazad, molim za hitan savet.
hvala!
 
kad schedule disk check... a ni to ne mogu da odradim...
kad sam ugasila komp, pri paljenju mislim da je radio disck check up, ali posle toga je sve isto.
sada, kad udjem u system restore, ne mogu vise ni na to da se vratim, kaze nema stvorenih restore points ... jedino mi nudi da udjem u system protection i tu verovatno podesim...
 
A jel system restore pomaže da ja ponovo instališem trial program od 30 dana?
Reknimo - napravim RESTORE POJINT 01.01. pa instališem super trial progrem
a onda 01.02 (srBski format datuma) vrnem RESTORE POJINT na 01.01 i onda opet instališem TRIAL?

Ja kažem majmunu da to ne pomaže mlogo, majmun se inati pa kaže - pomaže
Ja kažem pa ne možeš tako da re-instaliraš Kaspersky da ti opet radi nanovo
a majmun ne bi bio majmun kad ne bi imao odgovor - TO TE KASPERSKY ZAEBO

e super ti odgovor u vezi registrija

sad da zaebemo Kasperskog ili bilo što pod TRIAL.... reknimo malo pametniji virus...
jel pomaže SYSTEM RESTORE?

pomaže kitu...

- - - - - - - - - -

bracki savet - isključite to njesra i pravite rezervne kopije sistema
ali preko adekvatnih programa za to tipa Acronis ili sl.
 
@georgejune, hvala puno na pomoci! U chromu nista nije vratio, iako je ocigledno odradio disk check up, a restore vise ne mogu da uradim (osim od danasnjeg dana, ako sama stvorim taj restore point). Cak ni u folderu Chrome ne pronalazim nista sto bi bili sacuvani favoriti.
Pomalo sam zaboravila neke stvari oko kompjutera, a forum i sluzi da pitas ako nesto ne znas (ne samo da baljezgas kad ne znas sta ces sa sobom). Ako ne nadjem resenje, normalno da cu odneti komp kod nekoga da proba da povrati, ili odustati od toga ako nema nade.
Ne znam sto se na svakoj temi nadje neko da se sprda, kad postoje podforumi za tako nesto.
 

Back
Top