Brnabić o optužbama: To je udar na

Poruka
3.039
Brnabić o optužbama da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga "Goše": To je udar na mene i Vladu Srbije

Mislim da je ovo nedostatak političkog morala i političke odgovornost, kazala je srpska premijerka.

Premijerka Srbije Ana Brnabić negirala je danas optužbe da ona ili njen brat stoje iza otkupa duga smederevske fabrike šinskih vozila "Goša". Ona je novinarima u Beogradu kazala da njen brat ima transparentan posao, da radi u multinacionalnoj kompaniji, kao i da je sve čime se bavi pod lupom te kompanije, svih klijenata i kreditora.

Takve optužbe su udar na mene i Vladu Srbije, a ne na mog brata. Ali, on trpi kao i njegova porodica. Nemoćna sam i ne znam kako da se borim protiv toga. Strašno mi je i da demantujem takve stvari - rekla je premijerka Srbije.

Више на: http://www.telegraf.rs/vesti/politi...a-duga-gose-to-je-udar-na-mene-i-vladu-srbije
_________________

Вучић ју је добро научио још само ботокс у уста да стави и слика и прилика великог вође.
 
Сигурсни смо да ти то доживљаваш као удар, али питање је, да ли је оптужва истинита?

Ако је судити по реакцији, и свим досад расвељеним примерима напредњачке корупције, одговор је вероватно - да.
 
36250101259cb45a356570603203235_w640.jpg
 
Takve optužbe su udar na mene i Vladu Srbije, a ne na mog brata. Ali, on trpi kao i njegova porodica. Nemoćna sam i ne znam kako da se borim protiv toga. Strašno mi je i da demantujem takve stvari - rekla je premijerka Srbije.


ха ха, ово није нормално, расплакао сам се збоиг лезбејкиног брата :D нема везе што су људи попили педале и остали без хлеба.

Ако нису удар на бату који је ту проблем. Мада кажу да је љубав сестре према брату највећа:D


Шојић је закон, штета што нема странку. Можда он и Тома да направе да имамо за кога да гласамо.
 

Back
Top