Mrezni egzistens

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.785
Borba za osecaj identiteta u grupi.
Izrazito prisustvo egonarcizma.
Totalno zamenjene reakcije otudjenja, patetike i potrebe za manipulacijom.

Primer za ova tri
Dovoljno da pobedi dobro je da ignorise zlo.

Ignorisanje je najace oruzje na sujetu u egonarcis psihologiji svake danasnje osobe.

Zbog zelje za mreznim egzistensom i jacim identitetom postoji modifikacija za liderstvom u grupi.
Ta modifikacija je osnova za ocekivanje kazne kod zla upucene od strane svesno pristajajuce klase na manipulaciju od dominantnih mreznih clanova grupe.

Ovakvo misljenje nemam ja nego masa osoba sa mreze.
Bilo net bilo neke druge mreze , sekta, jako udruzenje...
Fino isfilovani mazohizam submisivnih masa, bez ikakve svesti o tome, ali uz veliku svesnost o egonarcizmu kod sebe.

Generacija novog milenijuma.
 
Sam sebe citiraš,kritikuješ i preteruješ...
Egoizam i narcizam se prilično razlikuju!
Nauči razliku i ne gasiraj pogrešno i preterano!
Naravno da je piljenje u fon i traženje hrane svom egu asocijalno i da udaljuje od emotivne komunikacije,naročito,mlade ljude,
ali narcizam je kad je u takav stav uključen i libido! Tj.kad se kroz mrežu neko zaljubljuje u sebe! A to je,najčešće samo slabo i delimićno
i nije samo kod ženskica!
A i trebao bi da razumeš bolje mob.mrežu...U pitanju je razvijanje novovrsne telepatije!
Ništa tu nije negativno!
 
Evo primera za egoizam i za egonarcizam...

Egoisti mozes reci, hej, ne odgovara mi tvoj predlog, necu da idem, necu da prihvatim dil.Covek je sebican, ali ako prodje prodje....
Egonarcista sa druge strane kaze jer mu je odbijanje neprihvativo........ Zar posle tolikog mog truda da se dobro provedem, a samim tim i da ti uzivas u svemu i u mom prisustvu da budes toliko nezahvalan i bezobziran...
 
sa godinama sam shvatio da su žene upućene na sebe, tj. samocentrirane (da probam i ja sa jednom zayebanom reči:lol:), dok su muškarci okrenuti ka ženama.
mislim da žene nemaju toliko kapaciteta za ljubav kao muškarci, jer im je na prvom mestu da budu voljene.

i dylan moran, misli slično -
 
Od svakog coveka drustvo ocekuje da je u necemu najbolji. Vrhunski. Anfakibl. Svetski mega car.

Istovremeno, drustvo ocekuje od njega da bude skroman i ponizan.

Lako se slomiti izmedju protivrecnosti.
 
Testosteron u krvi žene (u punoj snazi) desetak puta niži od prosećnog u muškarca te je i libido najmanje upola niži...
To se kod žena nadoknađuje emotivno i racionalno- drugim ugodnostima i povoljnostima!
Šta tu nije jasno?
 
sa godinama sam shvatio da su žene upućene na sebe, tj. samocentrirane (da probam i ja sa jednom zayebanom reči:lol:), dok su muškarci okrenuti ka ženama.
mislim da žene nemaju toliko kapaciteta za ljubav kao muškarci, jer im je na prvom mestu da budu voljene.

i dylan moran, misli slično -

sa godinama sam shvatio da sam genije i da mi niko nije ravan
 

Back
Top