Da li su dame svesne koliko muskarcu treba krvi?

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
Šta je erekcija?

Erekcija počinje u mozgu. Nešto što ste videli, osetili, mirisali, čuli ili neto o čemu ste razmišljali – posle toga vaši nervi šalju hemijske poruke krvnim sudovima u vašem penisu. Arterije se opuštaju i otvaraju kako bi dopuštale da prođe što više krvi; u isto vreme, vene se zatvaraju. Kada je krv u penisu, pritisak se stvara unutar kavernozog korpusa. Tada se penis proširuje i drži erekciju (penis je čvrstog oblika).

Kada se priliv krvi zaustavi i vene se otvore, penis postaje mekan i erekcija prestaje.

Muški polni organ: ovo sigurno niste znali

https://www.krstarica.com/zdravlje/...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Da li su dame svesne koliko muskarcu treba krvi za ovakav primerak?

o15bOe2.jpg



Mnogi obdraeni muskraci zato pate jer njihov mozak zbog penisa prima manje krvi.
Je l znate to?
 
Šta je erekcija?

Erekcija počinje u mozgu. Nešto što ste videli, osetili, mirisali, čuli ili neto o čemu ste razmišljali – posle toga vaši nervi šalju hemijske poruke krvnim sudovima u vašem penisu. Arterije se opuštaju i otvaraju kako bi dopuštale da prođe što više krvi; u isto vreme, vene se zatvaraju. Kada je krv u penisu, pritisak se stvara unutar kavernozog korpusa. Tada se penis proširuje i drži erekciju (penis je čvrstog oblika).

Kada se priliv krvi zaustavi i vene se otvore, penis postaje mekan i erekcija prestaje.

Muški polni organ: ovo sigurno niste znali

https://www.krstarica.com/zdravlje/...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Da li su dame svesne koliko muskarcu treba krvi za ovakav primerak?

o15bOe2.jpg



Mnogi obdraeni muskraci zato pate jer njihov mozak zbog penisa prima manje krvi.
Je l znate to?

Nadam se da nema mnogo muškaraca ovoliki, tj. da ne gubi toliko krvi (smešno ali iskreno).
A i ženama se spušta krv, ali mnogo manje.
Šta da vam radimo kada ste muškarci ;)
To je, verovatno, važan deo erotske igre (vidi ja, kao naučnik, psiholog, pokušavam da zvučim)

- - - - - - - - - -

Kad malo bolje razmislim, šta će mi mozak u to vreme. Stavim mozak na stend baj, samo neka je njemu haj. :mrgreen: :rotf:
Pa zato je tako i lepo :)
(opet ja kao stručnjak)
 
Šta je erekcija?

Erekcija počinje u mozgu. Nešto što ste videli, osetili, mirisali, čuli ili neto o čemu ste razmišljali – posle toga vaši nervi šalju hemijske poruke krvnim sudovima u vašem penisu. Arterije se opuštaju i otvaraju kako bi dopuštale da prođe što više krvi; u isto vreme, vene se zatvaraju. Kada je krv u penisu, pritisak se stvara unutar kavernozog korpusa. Tada se penis proširuje i drži erekciju (penis je čvrstog oblika).

Kada se priliv krvi zaustavi i vene se otvore, penis postaje mekan i erekcija prestaje.

Muški polni organ: ovo sigurno niste znali

https://www.krstarica.com/zdravlje/...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Da li su dame svesne koliko muskarcu treba krvi za ovakav primerak?




Mnogi obdraeni muskraci zato pate jer njihov mozak zbog penisa prima manje krvi.
Je l znate to?

Ne znam sta cemu mu mozak u seksualnoj akciji ...nece da filozofira, vec da hebe ..:malav:
 

Back
Top