Vanredno školovanje
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Vanredno školovanje

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Question Vanredno školovanje

Pozdrav svima. Imam 16 godina i idem u II godinu Poljoprivredne škole, smer prehrambeni tehničar. U osnovnoj školi sam bila odlična i v.dobra. Htela sam da upišem srednju Medicinsku školu, ali nisam baš super uradila prijemni, imala sam 76 poena a za medicinsku je trebalo 90. U I godini srednje sam bila odlična a i za sada imam sve petice škola mi super ide, ali kao što rekoh moja životna želja je medicina. Razmišljala sam o tome da uporedo idem i ovde i vanredno u Med. jer mi ne bi bilo teško, kao što sam već napomenula volim da učim. Znam da ne može da se ide vanredno ispod 17 godina. Moje pitanje je: Da li bih sa srednjom Medicinskom školom završenom vanredno mogla da nastavim školovanje u inostranstvu(fakultet), da li za upis na fakultet moraš završiti redovno školovanje ili može i sa vanrednim? Hvala unapred.
    Jo.

Poznat
    Učlanjen
    30.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    222

Podrazumevano Re: Vanredno školovanje

Citat Original postavio unknow_person Pogledaj poruku
    Pozdrav svima. Imam 16 godina i idem u II godinu Poljoprivredne škole, smer prehrambeni tehničar. U osnovnoj školi sam bila odlična i v.dobra. Htela sam da upišem srednju Medicinsku školu, ali nisam baš super uradila prijemni, imala sam 76 poena a za medicinsku je trebalo 90. U I godini srednje sam bila odlična a i za sada imam sve petice škola mi super ide, ali kao što rekoh moja životna želja je medicina. Razmišljala sam o tome da uporedo idem i ovde i vanredno u Med. jer mi ne bi bilo teško, kao što sam već napomenula volim da učim. Znam da ne može da se ide vanredno ispod 17 godina. Moje pitanje je: Da li bih sa srednjom Medicinskom školom završenom vanredno mogla da nastavim školovanje u inostranstvu(fakultet), da li za upis na fakultet moraš završiti redovno školovanje ili može i sa vanrednim? Hvala unapred.
    Za školovanje u inostranstvu su ti potrebne pare, barem u zapadnoj evropi i SAD-u. Ovo ostalo, kao npr. Rusija možda i prođeš bez kinte, ali ne vredi ništa, ni papirološki, ni po znanju.
    Ne znam šta hoćeš da upišeš. Navedi koji bi fakultet upisala pa bih možda mogao detaljnije da ti dam inofrmacije.

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio radyu5 Pogledaj poruku
    Za školovanje u inostranstvu su ti potrebne pare, barem u zapadnoj evropi i SAD-u. Ovo ostalo, kao npr. Rusija možda i prođeš bez kinte, ali ne vredi ništa, ni papirološki, ni po znanju.
    Ne znam šta hoćeš da upišeš. Navedi koji bi fakultet upisala pa bih možda mogao detaljnije da ti dam inofrmacije.
    Konkretno mislim na studiranje u Austriji, na medicinskom fakultetu.
    Jo.

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio radyu5 Pogledaj poruku
    Mislim konkretno na medicinski fakultet u Austriji.
    Jo.

Slične teme

1. Srednje škole - Vanredno školovanje.
    Autor soleshapaja u forumu Škole
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.01.2016., 23:32
  2. vanredno studiranje??????????????
    Autor t_dejan u forumu Fakulteti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.07.2005., 07:50
  3. vanredno za stomatolosku sestru
    Autor lost u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 18:02
  4. kako upisati menadzment vanredno i gde?
    Autor vicky73 u forumu Fakulteti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.04.2005., 17:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •