Friendship ends??

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.770
Tip godinama bezuspesno balavi na neku ribu kojoj nije interesantan, place i quqa, gleda u noz i tablete, sanja zilete itd...

I ta riba muva njegovog drugara i popije kuliranje u nekoliko navrata...

Jel ima sanse da to prijateljstvo opstane ili nema?

Detektor mrznje skace i skace...

Cemu to? Sta je jadnicak kriv?:(
 
Poslednja izmena:
nema!

- - - - - - - - - -

čekaj da li sam dobro razumela

riba muva tebe ti je odbio

a tvoj drugar balavi za njom :mrgreen:

hipoteticki ljudovi u hipotetickom univerzumu :aha2:

dobro si razumela inace iako nije rijec o meni.

zaobilazenje je resenje ovde ofc.

a ja sam nekako automatski pojacao treninge sa otezivacima za udarce i nosim metalni boks u torbici preventivno...:mrgreen:

overkill sigurno, ali nekako sam osetljiv na bilo kakve konkretne pretnje :manikir:
 
Ako je prijateljstvo dugogodisnje ono bas onda mogu ostati drugari ako ne onda malo teze jer tu vec neko treba da ispadne drugar da bi se prijateljstvo dokazalo i opstalo dalje...

Ovaj sto balavi treba da se pomiri s tim da ona jednostavno ne zeli nista s njim, sta li bi tek bilo kad bi bili zajedno pa da ga sutne...
Drug treba da bude svestan i da poprica sa ovim sto balavi da nadju kompromis ako mu je stalo do prijateljstva da li smeta ili ne smeta da bude s njom ili ne i ovaj takodje obrnuto...

Ako nista ne upali onda nema prijateljstva, ribica ubi prijateljstvo i ostavi packa da balavi i pati jos vise...A ovaj drugi ako je ne ozeni onda takodje ostaje u gubitku nekom zbog druga mada ne mora da znaci, samo ribica tu onda dibija...
 
Tip godinama bezuspesno balavi na neku ribu kojoj nije interesantan, place i quqa, gleda u noz i tablete, sanja zilete itd...

I ta riba muva njegovog drugara i popije kuliranje u nekoliko navrata...

Jel ima sanse da to prijateljstvo opstane ili nema?

Detektor mrznje skace i skace...

Cemu to? Sta je jadnicak kriv?:(

Pa to nikada i nije bilo prijateljstvo na prvom mestu.
Zapravo nisi bas sasvim jasan. Prijateljstvo izmedju ta dva fiktivna lika bi trebalo da opstane jer taj drugi nije nista kriv plus je odbio tu "ribu " . Stvar je da u praksi to neopstaje, pogotovo u nekim mladjim danima (16-23) kada klinci bas ne mogu da racionalizuju stvari na pravi nacin.
 
Poslednja izmena:
Tip godinama bezuspesno balavi na neku ribu kojoj nije interesantan, place i quqa, gleda u noz i tablete, sanja zilete itd...

I ta riba muva njegovog drugara i popije kuliranje u nekoliko navrata...

Jel ima sanse da to prijateljstvo opstane ili nema?

Detektor mrznje skace i skace...

Cemu to? Sta je jadnicak kriv?:(

pa gledaj na to druze ovako: ako ne mozes da izdrzis sta ti zenska radi, samoubistvo jeste odgovor. samo nemoj da si glup pa da na kraju bude 1:0 za njih.
kokni ti lepo i nju i njega pa sebe.
ipak je lepse otici na onaj svet ako znas da je 2:1 za tebe :cool:
 
Drugarstva najcesce padaju zbog zena koje to cesto rade zbog treninga.
Padaju i zenska prijateljstva zbog muskaraca.
Ego je velika smetnja ljudima da resavaju probleme emotivne prirode,
a ljudi razlicito reaguju u toj sferi i tu razumevanje tesko ide.
 
Tip godinama bezuspesno balavi na neku ribu kojoj nije interesantan, place i quqa, gleda u noz i tablete, sanja zilete itd...

I ta riba muva njegovog drugara i popije kuliranje u nekoliko navrata...

Jel ima sanse da to prijateljstvo opstane ili nema?

Detektor mrznje skace i skace...

Cemu to? Sta je jadnicak kriv?:(

Ne verujem da takvo prijateljstvo moze opstati prvenstveno zbog tipa koji godinama ne moze da ukapira da ta devojka nije jedina na svetu..Definitivno je ogranicen, i pre ili kasnije pocece da pravi problem prijatelju koji nece moci da spreci dve budale da ga opsedaju: devojku koja ga konstantno startuje i druga koji ce ga uvek gledati delimicno "kroz nisan".
 
Ne verujem da takvo prijateljstvo moze opstati prvenstveno zbog tipa koji godinama ne moze da ukapira da ta devojka nije jedina na svetu..Definitivno je ogranicen, i pre ili kasnije pocece da pravi problem prijatelju koji nece moci da spreci dve budale da ga opsedaju: devojku koja ga konstantno startuje i druga koji ce ga uvek gledati delimicno "kroz nisan".

Prijateljstvo može opstati . Jedan ebe parnim a drugi neparnim danom i svima dobro .
Tako sam ja napravio dogovor sa mojim drugarom kad se djevojka koju je on pendrečio meni nametala .
Kažem ja njemu da mi se nameće ali neću zbog njega . On meni kaže da sam blesav jer nemam pojma kako
se ona dobro ebe . I napravimo sistem par nepar ali da ona ne zna da smo u dogovoru .
Trajalo to dok jednom nismo igrali mali fudbal . Ona dođe i sjedne na klupu kraj terena . Kaže drugar da idem s njom
a ja njemu kažem da je njegov red . Trajalo to međusobno nutkanje dok se obojica nismo počeli valjati od smijeha .
Prekine se utakmica a saigrači pitaju o čemu se radi a mi se zacenuli od smijeha jer niko nije znao razlog našeg smijanja .
Na kraju dama uvređeno odšeta . Tu tajnu nismo nikome nikada otkrili jer smo živjeli u malom mjestu a ona se ubrzo
poslije toga udala za trećeg iz istog sela .
 
Ne verujem da takvo prijateljstvo moze opstati prvenstveno zbog tipa koji godinama ne moze da ukapira da ta devojka nije jedina na svetu..Definitivno je ogranicen, i pre ili kasnije pocece da pravi problem prijatelju koji nece moci da spreci dve budale da ga opsedaju: devojku koja ga konstantno startuje i druga koji ce ga uvek gledati delimicno "kroz nisan".

Cim krenu neke ludorije treba to prepoznati i pobeci.:ok:
Sve brze eskaliraju konflikti u danasnje vreme.
 

Back
Top