Problem od pola miliona evra

Aruena*

Buduća legenda
Poruka
34.078
Poznato je da se ovih dana piše o razvodu Ane Nikolić i Raste. Imam tu svakakvih špekulacija.
Ali, problem je finansijske prirode. Njih dvoje su započeli gradnju zajedničke vile od 500 kvadratnih metara, u vrednosti od pola miliona evra. Pretpostavlja se da će ona predstavljati najveći problem u sudskom sporu, a meseci koji slede doneće epilog cele ove priče.

http://www.alo.rs/isplivale-nove-komplikacije-izmedu-ane-nikolic-i-raste/130153

E sad, živa nisam kako će se ovo završiti :zcepanje:
 
Е, сад жива нисам да чујем како зарадише толике паре?

За њега нисам чула док није постао господин Николић, а за њу знам да је била спонзоруша.

Изгледа да се добро уновчавала.
 
Е, сад жива нисам да чујем како зарадише толике паре?

За њега нисам чула док није постао господин Николић, а за њу знам да је била спонзоруша.

Изгледа да се добро уновчавала.

Ovo boldovano i mene interesuje.
 
Не живе они живот на високој нози, него испразан и исфолиран живот.

Очигледно их те паре не чине толико срећнима.

- - - - - - - - - -

nema zene koja vredi da joj se plati vise od 50 evra, tako da je nesto drugo posredi.

Шта је онда?

Помињу се неке цифре око неких девојака, по хиљаду, две, три хиљаде евра на ноћ.

Јесу ли онда ти мушкарци толико глупи, не разумем, да бациш хиљадарку на неку извикану половњачу...

Да не причам о томе како после цвиле кад их прозову у јавности, била сам са тим и тим :lol:
 
Citala sam u onom "jet-set"-u knjizici o njoj.
Kako je postala zvezda.
Da umres od smijeha.Ali nema veze.Kazu da su svi bili ..b.ni....
Cak i nase najvece zvijezde.....
To je sve vec unaprijed bilo isplanirano.Ona je valjda htjela bebu a on slavu i lovu.
Donirao joj spermice,ona njemu popularnost.I to je to.....
Cista estradna racunica.
Ima toga sve vise danas.Jer ljudi moji vidite li vi kako je tesko danas prezivjeti od 1.do prvog u mjesecu???????:sad2:
 
Njih dvoje su od sada definitivno rastavljeni i više nemaju nikakve veze jedno sa drugim.

Reper je dao ćerki Tari i Ani ogromnu alimentaciju u iznosu od 2000 evra.

http://www.kurir.rs/stars/2941751/a...ni-razvod-evo-koliku-alimentaciju-placa-reper

za godinu dana se obezbedila za celi život i rodila dete, ojha

Како за цео живот, па неће дете довека бити беба.

Али, наћи ће она још неку будалу у међувремену, дословце будалу, јер овај Раста није баш у винклу.
 

Back
Top