Crveni alarm! 10.000 vehabija planira napade po Srbiji?!

Nakondira

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
113
Situacija je vrlo opasna.

Alarmantno! To što su službe bezbednosti utvrdile da Beogradom i Srbijom danas vršlja ogroman broj vehabija, prema rečima stručnjaka za bezbednost crveni je alarm za uzbunu jer postoji velika šansa da spremaju terorističke napade.

Opširnije ovde:

https://www.srbijadanas.com/vesti/i...-vehabija-planira-napade-po-srbiji-2017-05-19

Zanimljivo da su sve izbeglice muškarci od 20 do 30 godina. Gde su im žene i deca? Ratuju tamo odakle su oni izbegli. No comment.
 
STRAŠAN SCENARIO SE SPREMA ZA SRBIJU! Vehabije na Autokomandi se pripremaju za NAPAD!

:D

Jel video neko ove vehabije na Autokomandi? Jel se spremaju za napad?

Jedino ako ih je srpska vlada pozvala da dođu da pomognu otcepljenje Raške.

Mada sumnjam da bi došli da se bahću. Arapi ne priznaju bošnjake, niti priznaju muslimane na Balkana za prave muslimane.
 

Šta je smešno?

- - - - - - - - - -

:think:


10.000 puta 3 smene , pa koliko je to "pratilaca ukljuceno u Program" ?
Plata za njih je iz kojih Izvora ?
Od "brata Murata" ili sponzora exPreCednikpvice ...?

Znači nema šanse.

- - - - - - - - - -

budalastina.

to za 10.000 muhadzedina je izjavila Predsednica Hrvatske Kolinda.

istinaq je da je rec o nesto vise od 100, da su evidentirani i da su neku kaznjeni u komsiluku

- - - - - - - - - -

postavljac je pametan ko kuvani svinjski papci

Genijalnost.

Ne razgovaram sa Kolindom.

Daleko više od 100.

Ovaj dskutant je pametan kao sirova svinjska creva... i njihov sadržaj.

- - - - - - - - - -

STRAŠAN SCENARIO SE SPREMA ZA SRBIJU! Vehabije na Autokomandi se pripremaju za NAPAD!

:D

Jel video neko ove vehabije na Autokomandi? Jel se spremaju za napad?

Jedino ako ih je srpska vlada pozvala da dođu da pomognu otcepljenje Raške.

Mada sumnjam da bi došli da se bahću. Arapi ne priznaju bošnjake, niti priznaju muslimane na Balkana za prave muslimane.

Nisam bio dugo na Autokomandi, kad sam dolazio u Beograd iz Novog Sada.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Situacija je vrlo opasna.

Alarmantno! To što su službe bezbednosti utvrdile da Beogradom i Srbijom danas vršlja ogroman broj vehabija, prema rečima stručnjaka za bezbednost crveni je alarm za uzbunu jer postoji velika šansa da spremaju terorističke napade.

Opširnije ovde:

https://www.srbijadanas.com/vesti/i...-vehabija-planira-napade-po-srbiji-2017-05-19

Zanimljivo da su sve izbeglice muškarci od 20 do 30 godina. Gde su im žene i deca? Ratuju tamo odakle su oni izbegli. No comment.

Заузели врховни штап.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Situacija je vrlo opasna.

Alarmantno! To što su službe bezbednosti utvrdile da Beogradom i Srbijom danas vršlja ogroman broj vehabija, prema rečima stručnjaka za bezbednost crveni je alarm za uzbunu jer postoji velika šansa da spremaju terorističke napade.

Opširnije ovde:

https://www.srbijadanas.com/vesti/i...-vehabija-planira-napade-po-srbiji-2017-05-19

Zanimljivo da su sve izbeglice muškarci od 20 do 30 godina. Gde su im žene i deca? Ratuju tamo odakle su oni izbegli. No comment.

Хахаха... Србијаданас.

Него, је л' ће свих 10 000 одједном да нападну или ће само један од њих да нападне пекару испред аутобуске станице у потрази за сендвичем без шунке?
 
Хахаха... Србијаданас.

Него, је л' ће свих 10 000 одједном да нападну или ће само један од њих да нападне пекару испред аутобуске станице у потрази за сендвичем без шунке?

Šta se smeješ sam sebi?

dobiće istovremeno oružje i krenuće na nas. Ali ne samo kod nas, već u celoj Evropi. Evropa će za manje od 50 godina biti muslimanski kontinent. Pariz, Berlin i Beč su već postali arapski gradovi...
 
Situacija je vrlo opasna.

Alarmantno! To što su službe bezbednosti utvrdile da Beogradom i Srbijom danas vršlja ogroman broj vehabija, prema rečima stručnjaka za bezbednost crveni je alarm za uzbunu jer postoji velika šansa da spremaju terorističke napade.

Opširnije ovde:

https://www.srbijadanas.com/vesti/i...-vehabija-planira-napade-po-srbiji-2017-05-19

Zanimljivo da su sve izbeglice muškarci od 20 do 30 godina. Gde su im žene i deca? Ratuju tamo odakle su oni izbegli. No comment.


ma da vidis kako su disciplinovani.......................onomad jedna grupa "izbeglica" kod zelenog venca vojnicki salutirali jednom drugom "izbeglici. NE MOGU SE OTRGNUTI OD POMISLI DA ISPOD TIH "IZBEGLICKIH " KRPA IMAJU GIS-UNIFORME............................ili u najmanju ruku da na levoj podlaktici imaju oziljak od chip-a koji im je ugradjen u BONDSTILU................inace, pre nekoliko godina, U GUANTANAMO.

Bice to jedna od najvecih PROMASENIH CIA-INVESTICIJA .
 
Балијо, Европа неће бити муслимански континент.

Šta je to "Балијо"? Ja sam najveći protivnik obrezivanja na koga možeš naići. Čovek koji inicira obrezivanje (onaj koji obrezuje recimo svoje dete) polazi od toga da je bog pogrešio u anatomiji ljudskog tela, te da se on drznuo da tu grešku ispravi. Dakle, sa punim pravom se može smatrati da je obrezivanje bogohulni, bogoborni i protivprirodni čin, usmeren, u krajnjem slučaju, direktno protiv božanske ličnosti. Nadam se da će bog oprostiti onim ljudima koji su obrezali Isusa i Muhameda, ali i ostale nesrećnike koji se nisu pitali o tome. Izuzetak je neki muškarac koji bi zbog braka sa Jevrejkom ili muslimankom, recimo, obrezao sam sebe; njemu nema oproštaja. Treba spomenuti i ovo. Kada se neko obreže, njemu se zatvaraju srčana čakra i sve ostale gornje čakre (grlena, “treće oko” i krunska čakra), pa pomenuti bogoborni, bogohulni i protivprirodni čovek postaje prizemno živo biće, koje može da se bavi samo osnovnim, životinjskim nagonima. Pored toga, oni božji protivnici koji su izmislili obrezivanje se nisu obrezivali, niti su obrezivali (skrnavili) svoju decu. Ima nekih verskih fanatika koji su me pitali zašto sečem nokte i kosu. Odgovorio sam im da to radim iz istog razloga iz koga golubovi čupaju sami sebi ofucano perje ili zmija menja košuljicu. Kad bih video da golubovi sami sebi čupaju kljun ili prste na nogama, ili da zmija sama sebi čupa zube ili kesu sa otrovom - onda bi me mogli ubediti da i čovek treba da secka kožicu sa glavića. Bog je stvorio sve delove tela za neku funkciju, a ne za seckanje. Kraj priče. Zaključak bi bio da je obrezivanje jedna od najvećih verskih podvala jadnom ljudskom rodu i najžešće bacanje rukavice u lice božanskoj ličnosti.

To što nisi izašao iz svog sela ne daje ti za pravo da me nazivaš svojim imenom. Da si putovao po Evropi znao bi o čemu govorim.

Pariz, Berlin i Beč su arapski gradovi, kao i svi gradovi u tom trouglu, ali i većina gradova u zapadnoj Evropi. Moja žena i ja smo u tim gradovima znali da budemo jedini belci u metrou. Istočna Evropa se nekako održala i verovatno će se voditi građanski rat između islamskog zapada i hrišćanskog istoka.

Inače sam paganin po veroispovesti, ne zanimaju me nikakve tvoje balije. Kad bi mene neko ovako poklopio bilo bi me sramota. Pokrij se ušima.

- - - - - - - - - -

ma da vidis kako su disciplinovani.......................onomad jedna grupa "izbeglica" kod zelenog venca vojnicki salutirali jednom drugom "izbeglici. NE MOGU SE OTRGNUTI OD POMISLI DA ISPOD TIH "IZBEGLICKIH " KRPA IMAJU GIS-UNIFORME............................ili u najmanju ruku da na levoj podlaktici imaju oziljak od chip-a koji im je ugradjen u BONDSTILU................inace, pre nekoliko godina, U GUANTANAMO.

Bice to jedna od najvecih PROMASENIH CIA-INVESTICIJA .

Sve je moguće kolega Milune...

- - - - - - - - - -

Вехабије ће бити здраве за србијанске спонзоруше.

Dogovorio Vučić. :rida:
 

Back
Top