Grupe za SP 2006

Bunga Banga re

Zainteresovan član
Poruka
470
Svetska kuća fudbala je u utorak odlučila da na predstojećem žrebu za Svetsko prvenstvo koji će biti obavljen u petak u Lajpcigu reprezentacija Srbije i Crne Gore bude u - posebnom "šeširu".

S obzirom da će se u prvom naći nosioci, u drugom selekcije iz Afrike, Južne Amerike i Okeanije, a u trećem preostali Evropljani, FIFA je odlučila da upravo "plavi", koji imaju najlošiji rejting od svih evropskih ekipa, budu u "posebnom" šeširu, odnosno da budu žrebani tako da se postigne "što bolja geografska podela predstojećih grupa na Mondijalu".

To konkretno znači da će izabranici Ilije Petkovića biti "dodeljeni" grupi čiji će nosilac biti Brazil, Argentina ili Meksiko da se ne bi desilo da u drugačijem slučaju "plavi" budu deo grupe u kojoj su tri reprezentacije sa "starog kontinenta".

Evo i u kojim "šeširima" će 32 nacionalne selekcije dočekati žreb za Mondijal:

Prvi šešir: Nemačka, Brazil, Italija, Francuska, Argentina, Španija, Meksiko i Engleska

Drugi šešir: Australija, Angola, Gana, Obala Slonovače, Togo, Tunis, Ekvador, Paragvaj

Treći šešir: Hrvatska, Češka, Holandija, Poljska, Portugalija, Švedska, Švajcarska, Ukrajina

Poseban šešir: Srbija i Crna Gora

Četvrti šešir: Iran, Japan, Saudijska Arabija, Južna Koreja, Kostarika, Trinidad i Tobago, SAD
 
мексико у сваком случају,из другог шешира може да дође било која селекција,све су подједнако слабе,из трећег не би ваљало да нам извуку чешку или холандију,остало може.
 
Elvin:
мексико у сваком случају,из другог шешира може да дође било која селекција,све су подједнако слабе,из трећег не би ваљало да нам извуку чешку или холандију,остало може.
Mislim da ne bi pobedili obalu slonovacce
 
super
specijalan sesir
ko sto rece ralf iz simpsona ; i`m special
nego braco ja odo sledece godine u nemacku
ove nase necu ni da gledam
umesacu se medju angolce
valjda nece da primete da nisam njihov
 
Heh.....Iz prvog sesira mi se cini da samo Meksiko mozemo da dobijemo....Protiv Brazila ili Argentine ce biti zeznuto, ali mislim da bismo obe izgubili tesno, tj sa golom razlike...Drugi sesir je lagan u nacelu....Australija ima kvalitetne pojedince i nije za potcenjivanje, Obala Slonovace je najneugodnija africka selekcija,Urugvaj moze da bude problem, ako nasi ne udju 100% spremni, svasta je moguce...Ali Paragvaj ne da ne bih voleo da izvucemo....Mislim da nam oni ne trebaju nikako... Treci sesir je potpuno ujednacen, tako da koga god izvucemo, bitje nezgodno...
 
Sa našima se nikad ne zna. Toliko su nas puta razočarali na svim mogućim prvenstvima, a ispraćani su kao potajni favoriti. Možda je ovako bolje ma ko da nam pao. Može da se desi da nas ne shvate ozbiljno. To je šansa za nešto više. Tako su se i Španci preračunali pa su morali da igraju baraž.
 
***** li im mater u pi*ku,ovo izvlačenje je bila nameštaljka 100% jedino nas ona ***** Hajdi izvuče i to nas u kazan ubaci,a pogledajte Švabe i Meksikance....pa to je stvarno neverovatno......
 
Da ste samo slusali komentatora za Izbor za Mis.Svo vece je aludirao na namestaljku u fudbalu."Uh dobro je nisu usle Argentinka i Holandjanka znaci nema zime" "Nasa Dina nije u specijalnom sesiru jer ovde nema ni sesira a ni izvlacenja posebno namestenih"....
 
Pa naravno da je izvlacenje namesteno...mamu im ***** svapsku (al` dobro, oni su domacini), ali kuchke spanci...^#$(@(*&@!&$
Neeego...procicemo u drugi krug pod uslovom da pticji grip ili neki uragan ili nesto smrtonosno pokosi pola argetinske i holandske reprezentacije (mada i Obala... :roll: )
ali...
 

Back
Top