Prozni konkurs na temu PRIVREMENO REŠENJE

Poruka
51.038
Kuku, ovaj Hakim je nezgodan igrač! :lol:
Zadao nam je ... hm ... zahtevnu temu.
Ona njegova prethodna me je asocirala na erotiku :lol:, a ova ... Moraću dooobrooo da razmislim.

Šalu na stranu, imala sam đaka jedne beogradske srednje škole, kome je profesorka srpskog zadala temu: "Ispred ćutljivog zida". Dečko se uhvatio za glavu, pa smo temu "savladali" zajedničkim snagama. :mrgreen:

Imate fore deset dana da napišete priču. Dakle - do 16. novembra (četvrtak), do sitnih sati. Recimo - do ponoći. Nećemo žuriti. Ukoliko ne bude dovoljno priča, produžiću rok za dan-dva.

Nagrade će biti obogaćene i jednom novom, a to je da će pobednik moći da bira tekst koji stoji ispod korisničkog imena.
Novčane nagrade i putovanja ostaju.
 
A zato je izostala tvoja prica, m? ;)
Ta tvoja prica bi svakako bila osvezenje. Evo, ja vec navijam za tebe :heart:

:p:cool:

navijačkišal.jpg
 
A ja sam imao drugi sistem...Nastavnica u osnovnoj školi je zadala levu temu a ja pisao sasvim desnu-bolelo me uvo o čemu bi ona da mi pišemo!:lol:
Sve je prolazilo s mojom peticom i pred razredom da čitam svoj sastav...
Mislim da me obožavala...
U gimnaziji se to ne računa,jer mi komšinica i kevina dobra drugarica bila profesorka...:mrgreen:
Sve u svemu,možda bih i šta čestito napisao u životu da me nisu razmazili...:lol:
 
Meni bi više,kao erocko privremeno rešenje legao jedan ribolov...Umesto toga ,već poduže se verem po ovim sremačkim planinčinama (Fruškoj Gori...:lol:),otegla mi
se...noga od štrapaca i da ne kažem vozikanja...
Ali gledaću da i ja neko drugo privremeno sklonište nađem...makar i u komšiluku...:per:;)
 
Men svejedno...Ja i tako ne "pucam" na prvo mesto...Maldivi mi nisu nešto-dosadno je tamo...Samo s vecom mogu
srpski,a na ostalim jezicima koje nako znam,ne znam da mislim i onda mi prenemaganje i da pričam...A ja kad ne laprdam-
živim samo pola života...:rumenko:
Elem,meni za treće mesto hoću nagradu jednu ribu,ali ja da biram...Kad je ja zakačim za moju udicu...;)
 

Back
Top