Zena Bik, Muskarac Skorpija

Dr4gana

Obećava
Poruka
73
Zamolila bih vas da mi kazete sta mislite o ovoj kombinaciji i sinastriji?
Astrotheme_R3LzVt67Nswt.png


Positions of Planets
Sun 24°16' Taurus
Moon 25°56' Leo
Mercury 28°54' Aries
Venus 22°02' Gemini
Mars 14°40' Leo
Jupiter 5°45' Cancer
Saturn 24°00' Leo
Uranus 13°58' Scorpio
Neptune 17°34' Sagittarius
Pluto 14°19' Libra
Chiron 6°33' Taurus
Ceres 23°58' Capricorn
Pallas 19°37' Sagittarius
Juno 7°41' Aquarius
Vesta 18°27' Sagittarius
Node 4°36' Libra
Lilith 15°39' Cancer
Fortune 10°35' Sagittarius
AS 8°54' Virgo
MC 4°13' Gemini
Positions of Houses
House 1 8°54' Virgo
House 2 1°53' Libra
House 3 0°24' Scorpio
House 4 4°13' Sagittarius
House 5 9°44' Capricorn
House 6 11°47' Aquarius
House 7 8°54' Pisces
House 8 1°53' Aries
House 9 0°24' Taurus
House 10 4°13' Gemini
House 11 9°44' Cancer
House 12 11°47' Leo
Outer Theme
Positions of Planets
Sun 28°47' Scorpio
Moon 29°19' Taurus
Mercury 10°14' Sagittarius
Venus 25°38' Libra
Mars 3°21' Scorpio
Jupiter 8°45' Capricorn
Saturn 18°33' Gemini
Uranus 21°06' Libra
Neptune 4°45' Sagittarius
Pluto 3°49' Libra
Chiron 13°21' Aries
Ceres 6°30' Scorpio
Pallas 17°16' Libra
Juno 19°26' Scorpio
Vesta 11°15' Gemini
Node 17°50' Capricorn
Lilith 29°20' Scorpio
Fortune 16°33' Pisces
AS 17°05' Virgo
MC 10°57' Gemini
Positions of Houses
House 1 17°05' Virgo
House 2 6°51' Libra
House 3 4°00' Scorpio
House 4 10°57' Sagittarius
House 5 21°48' Capricorn
House 6 23°24' Aquarius
House 7 17°05' Pisces
House 8 6°51' Aries
House 9 4°00' Taurus
House 10 10°57' Gemini
House 11 21°48' Cancer
House 12 23°24' Leo
Interaspects
Saturn Conjunction Venus Orb 3°28'
Moon Conjunction MC Orb 4°54'
Moon Conjunction Sun Orb 5°02'
MC Conjunction MC Orb 6°43'
Uranus Conjunction Pluto Orb 6°47'
Mercury Conjunction Neptune Orb 7°19'
AS Conjunction AS Orb 8°10'
Neptune Opposite MC Orb 0°32'
Saturn Opposite Neptune Orb 0°58'
Chiron Opposite Pluto Orb 0°58'
Jupiter Opposite Jupiter Orb 2°59'
Venus Opposite Mercury Orb 3°15'
Mars Opposite Mercury Orb 4°27'
Sun Opposite Sun Orb 4°30'
Sun Opposite MC Orb 5°26'
Mercury Opposite MC Orb 6°01'
MC Opposite Neptune Orb 6°36'
Uranus Opposite Mercury Orb 7°47'
AS Square Neptune Orb 0°28'
Mercury Square AS Orb 1°20'
Pluto Square Jupiter Orb 1°55'
MC Square AS Orb 2°02'
Sun Square Moon Orb 2°50'
Moon Square Moon Orb 3°22'
Lilith Square Moon Orb 3°24'
Node Square Pluto Orb 3°30'
Neptune Square AS Orb 4°09'
Sun Square Saturn Orb 4°46'
AS Square Venus Orb 4°56'
Moon Square Saturn Orb 5°18'
Jupiter Square Pluto Orb 5°34'
Jupiter Trine AS Orb 0°09'
Pluto Trine MC Orb 0°23'
Uranus Trine Venus Orb 0°55'
Chiron Trine Mars Orb 1°18'
Mars Trine Jupiter Orb 2°23'
MC Trine Pluto Orb 3°22'
Venus Trine Venus Orb 3°36'
Saturn Trine Pluto Orb 4°13'
Mercury Trine Mars Orb 4°25'
Node Trine Sun Orb 6°26'
Venus Sextile Moon Orb 0°18'
Venus Sextile Saturn Orb 1°37'
Uranus Sextile Saturn Orb 2°54'
AS Sextile Uranus Orb 3°07'
Uranus Sextile Neptune Orb 3°32'
MC Sextile Mars Orb 3°42'
Saturn Sextile Mars Orb 3°52'
Node Sextile Uranus Orb 3°52'
Mercury Sextile Pluto Orb 4°04'
Uranus Sextile Moon Orb 4°50'
Sun Inconjunction Mercury Orb 0°06'
Lilith Inconjunction Mercury Orb 0°26'
Chiron Inconjunction Uranus Orb 0°36'
Mars Inconjunction MC Orb 0°51'
Neptune Inconjunction Jupiter Orb 0°59'
Venus Inconjunction Sun Orb 1°21'
Lilith SemiSquare Pluto Orb 0°01'
Sun SemiSquare Pluto Orb 0°32'
Mars SemiSquare Neptune Orb 0°47'
Moon SesquiQuadrate Pluto Orb 0°00'
Jupiter SesquiQuadrate Saturn Orb 0°15'
Jupiter SesquiQuadrate Sun Orb 0°31'
Node SesquiQuadrate MC Orb 1°23'
Jupiter SesquiQuadrate Moon Orb 2°11'
Chiron SesquiQuadrate Moon Orb 2°24'
AS Quintile Jupiter Orb 0°40'
Jupiter BiQuintile Mars Orb 0°05'
Neptune BiQuintile Mercury Orb 0°08'
Node BiQuintile Saturn Orb 0°10'
Lilith BiQuintile Jupiter Orb 0°24'
Sun BiQuintile Jupiter Orb 0°58'
Node SemiSextile Neptune Orb 0°16'
Moon SemiSextile Mercury Orb 0°25'
 
Slaganje: Bik i ostali znakovi
Bik i Devica, opasno dobra kombinacija u krevetu
Dobro seksualno slaganje sigurno je jedan od najvažnijih mjerila za odabir partnera i ostvarenje kvalitetnog ljubavnog odnosa. Koliko vam je seks važan u vezi i životu? Kako se mijenja odnos ako vas partner ne zadovoljava? Svaki horoskopski znak ima drugačije zahteve i želje u krevetu - saznajte koji vam je znak najskladniji!

Ovan i Bik
Dive se jedno drugom upravo zbog razlika u temperamentu i životnom stilu. Iako su oboje vrlo puteni, ne žele seks jednako često, jednako dugo i u istim terminima. Ovan je spontaniji i nepredvidljiviji, a Biku treba plan i red. I više udobnosti, za razliku od Ovna, kojemu odgovaraju neuobičajena mjesta i situacije.
Bik i Bik
Izreku 'ljubav ulazi kroz želudac' mora da je izmislio neki Bik. Tipičan erotski susret dvoje pripadnika ovih znakova počinje ukusnim objedom. Kad s hrane prijeđu na 'stvar', njihove su specijalnosti dodir i poljubac: Bik je najtaktilniji znak zodijaka. Majstori su uvećavanja uzbuđenja romantičnim detaljima kao što su sveće, cveće i parfemi.
Blizanci i Bik
Bik je puten i privlačan, a Blizanac šarmantan, izazovan i brzo kreće u akciju osvajanja. Ali obično se radi samo o nadmetanju riječima punom dvosmislenosti, pa Bik treba da prihvati igru i skrenei je bilo prema erotskom susretu ili prema razlazu. Ako se nađu u spavaćoj sobi, Blizanac bi trebao da igrice svedei na minimum i što pre postane konkretan, jer Bik nema puno smisla za zafrkanciju u seksu.
Rak i Bik
Odličan spoj partnera koji se nagonski osećaju i razemiju bez puno reči. Čak, oboje snažno žele jedno drugo da ohrabre i zadovolje u osećajnom i telesnom pogledu. Najvažnije je da oboje budu verni sebi, a to znači da započinju polako i oprezno te da se postupno zagrejavaju. Njihov će seks biti podednako nežan i pohotan, a s vremenom i sve maštovitiji i zabavniji.
Lav i Bik
Njihova će kombinacija biti dobra samo ako oboje odustanu od karakteristične tvrdoglavosti i težnje za nametanjem volje onom drugom. Učiniće jedno drugom uslugu ako se budu posvetili pružanju, a ne zahtevanju pažnje i nzadovoljstva. U tom bi slučaju njihovi sekssualni susreti bili zaista spektakularni i nezabotavni, jer su oboje strastveni, vešti i izdržljivi ljubavnici.
Devica i Bik
Ovaj seksualni par jedan je od najboljih u Zodijaku. Oboje vode računa i o svojim i o partnerovim potrebama. U spavaćoj sobi Devica je pomalo nepoverljiva prema strastvenim ljubavnicima, bar u početku veze. Ali Bik zna kako da ulije poverenje i navede Devicu da se opusti i oslobodi.
Uz malo sreće, njoihiva će veza biti trajna i plodna.
Vaga i Bik
Bik ima vrlo snažan libido, a najviše ga uzbudjuje direktan pristup bez okolišanja i osećaj dodira. Vaga je u seksu obično vrlo vešta, što Bikove posebno zadivljuje i privlači. Medjutim, Vage ponekad traže i intelektualni pristup u obliku senzualnih razgovora i romantičnih recitovanja stihova, čemu će Bik morati da se prilagodi.
Škorpija i Bik
Škorpija i Bika veže izuzetna, skoro magnetska privlačnost. Izmedju jih brzuo dolazi do seksa, koji će biti čest, raznovrstan i ponekad zaigrano silovit. Teško će da odole jedno drugom, a snažna seksualna privlačnost dugo neće da izbledi. Biku je Škorpijina posesivnost neodoljiv izazov, a ako se upuste u ljubavnu vezu oboje će insistirati na vernosti.
Strelac i Bik
Ovo dvoje prvo će se zapaliti jedno za drugo, atek onda shvatiti šta ih je snašlo! Bik je očaran Strelčevim nemirnim i avanturističkim duhom i samostalnošću, a Strelca neizmerno privlači Bikova senzualnost i erotičnost. Ali ubrzo će otkriti krupne razlike u životnim ritmovima i prioritetima.
Biku jednostavno ne treba toliko uzbidjenja u životu.
Jarac i Bik
Privlačnost i seksualna energija izmedju ova dva znaka toliko je jaka da se oseti već pri prvom susretu. Bikov snažan libodo i Jarčeva izdržljivost stalno će ih vraćati jedno drugome. Što im veza duže traje, to ih zajednički seks više privlači. Rado će uživati u malim romantičnim iznenadjenjima koje će im uvek iznova buditi strast.
Vodolija i Bik
Bik u Vodoliji vidi svoju suprotnost, mekoga ko nudi čar pustolovine i slobode. Sa druge strane, Vodolije će od Bika očekivati dobar, celovi i izdržljiv seks.
Ako sve ostane na tome, neće biti nikakve štete, ali Bik bi mogao da poželi da čvrsto veže i sputa Vodoliju, dok će Vodoliji dosaditi rutina i predvidljivost Bikovog životnog stila.
Ribe i Bik
Ovo je lepa erotska kombinacija koje može da krene u smeru prijateljstva ili ljubavi. Bik je senzualno dominantan, ali ne i agresivan pa će zadovoljiti potrebu Ribe ua čvrstim osloncem. Riba se u njegovom zagrljauju opušta i pušta mašti na volju, a Biku odgovara njena podatnost i želja za ugadjanjem.
 
Slaganje: Bik i ostali znakovi
Bik i Devica, opasno dobra kombinacija u krevetu
Dobro seksualno slaganje sigurno je jedan od najvažnijih mjerila za odabir partnera i ostvarenje kvalitetnog ljubavnog odnosa. Koliko vam je seks važan u vezi i životu? Kako se mijenja odnos ako vas partner ne zadovoljava? Svaki horoskopski znak ima drugačije zahteve i želje u krevetu - saznajte koji vam je znak najskladniji!

Ovan i Bik
Dive se jedno drugom upravo zbog razlika u temperamentu i životnom stilu. Iako su oboje vrlo puteni, ne žele seks jednako često, jednako dugo i u istim terminima. Ovan je spontaniji i nepredvidljiviji, a Biku treba plan i red. I više udobnosti, za razliku od Ovna, kojemu odgovaraju neuobičajena mjesta i situacije.
Bik i Bik
Izreku 'ljubav ulazi kroz želudac' mora da je izmislio neki Bik. Tipičan erotski susret dvoje pripadnika ovih znakova počinje ukusnim objedom. Kad s hrane prijeđu na 'stvar', njihove su specijalnosti dodir i poljubac: Bik je najtaktilniji znak zodijaka. Majstori su uvećavanja uzbuđenja romantičnim detaljima kao što su sveće, cveće i parfemi.
Blizanci i Bik
Bik je puten i privlačan, a Blizanac šarmantan, izazovan i brzo kreće u akciju osvajanja. Ali obično se radi samo o nadmetanju riječima punom dvosmislenosti, pa Bik treba da prihvati igru i skrenei je bilo prema erotskom susretu ili prema razlazu. Ako se nađu u spavaćoj sobi, Blizanac bi trebao da igrice svedei na minimum i što pre postane konkretan, jer Bik nema puno smisla za zafrkanciju u seksu.
Rak i Bik
Odličan spoj partnera koji se nagonski osećaju i razemiju bez puno reči. Čak, oboje snažno žele jedno drugo da ohrabre i zadovolje u osećajnom i telesnom pogledu. Najvažnije je da oboje budu verni sebi, a to znači da započinju polako i oprezno te da se postupno zagrejavaju. Njihov će seks biti podednako nežan i pohotan, a s vremenom i sve maštovitiji i zabavniji.
Lav i Bik
Njihova će kombinacija biti dobra samo ako oboje odustanu od karakteristične tvrdoglavosti i težnje za nametanjem volje onom drugom. Učiniće jedno drugom uslugu ako se budu posvetili pružanju, a ne zahtevanju pažnje i nzadovoljstva. U tom bi slučaju njihovi sekssualni susreti bili zaista spektakularni i nezabotavni, jer su oboje strastveni, vešti i izdržljivi ljubavnici.
Devica i Bik
Ovaj seksualni par jedan je od najboljih u Zodijaku. Oboje vode računa i o svojim i o partnerovim potrebama. U spavaćoj sobi Devica je pomalo nepoverljiva prema strastvenim ljubavnicima, bar u početku veze. Ali Bik zna kako da ulije poverenje i navede Devicu da se opusti i oslobodi.
Uz malo sreće, njoihiva će veza biti trajna i plodna.
Vaga i Bik
Bik ima vrlo snažan libido, a najviše ga uzbudjuje direktan pristup bez okolišanja i osećaj dodira. Vaga je u seksu obično vrlo vešta, što Bikove posebno zadivljuje i privlači. Medjutim, Vage ponekad traže i intelektualni pristup u obliku senzualnih razgovora i romantičnih recitovanja stihova, čemu će Bik morati da se prilagodi.
Škorpija i Bik
Škorpija i Bika veže izuzetna, skoro magnetska privlačnost. Izmedju jih brzuo dolazi do seksa, koji će biti čest, raznovrstan i ponekad zaigrano silovit. Teško će da odole jedno drugom, a snažna seksualna privlačnost dugo neće da izbledi. Biku je Škorpijina posesivnost neodoljiv izazov, a ako se upuste u ljubavnu vezu oboje će insistirati na vernosti.
Strelac i Bik
Ovo dvoje prvo će se zapaliti jedno za drugo, atek onda shvatiti šta ih je snašlo! Bik je očaran Strelčevim nemirnim i avanturističkim duhom i samostalnošću, a Strelca neizmerno privlači Bikova senzualnost i erotičnost. Ali ubrzo će otkriti krupne razlike u životnim ritmovima i prioritetima.
Biku jednostavno ne treba toliko uzbidjenja u životu.
Jarac i Bik
Privlačnost i seksualna energija izmedju ova dva znaka toliko je jaka da se oseti već pri prvom susretu. Bikov snažan libodo i Jarčeva izdržljivost stalno će ih vraćati jedno drugome. Što im veza duže traje, to ih zajednički seks više privlači. Rado će uživati u malim romantičnim iznenadjenjima koje će im uvek iznova buditi strast.
Vodolija i Bik
Bik u Vodoliji vidi svoju suprotnost, mekoga ko nudi čar pustolovine i slobode. Sa druge strane, Vodolije će od Bika očekivati dobar, celovi i izdržljiv seks.
Ako sve ostane na tome, neće biti nikakve štete, ali Bik bi mogao da poželi da čvrsto veže i sputa Vodoliju, dok će Vodoliji dosaditi rutina i predvidljivost Bikovog životnog stila.
Ribe i Bik
Ovo je lepa erotska kombinacija koje može da krene u smeru prijateljstva ili ljubavi. Bik je senzualno dominantan, ali ne i agresivan pa će zadovoljiti potrebu Ribe ua čvrstim osloncem. Riba se u njegovom zagrljauju opušta i pušta mašti na volju, a Biku odgovara njena podatnost i želja za ugadjanjem.

Hvala puno na poredjenjima, ali meni treba tumacenje sinastrije na tu temu :) Da li biste mogli reci bar nesto o karti sa pocetka?
Hvala unapred :)
 
Ovo je karta sinastrije mog supruga i mene. Prolazimo kroz jako tezak period, molim Vas da mi odgovorite ako mozete da vidite iz karte, da li ikada ce situacija krenuti na bolje? On je Norvezanin, a ja sam iz Srbije. Suprug je ostao bez posla i ne daju nam spajanje porodice dok se taj problem ne resi...
Hvala u napred

NE TREBA slepo d averujes u astrologiju
ali, ako vec verujes...cujes da kazu da imate STRASTVENU vezu
TO CE JE I SPASITI
 
Zamolila bih vas da mi kazete sta mislite o ovoj kombinaciji i sinastriji?
Pogledajte prilog 463035

njegov pluton na tvom cvoru nije dobar,karmicka veza koja moze da postane teska,
njegov saturn na tvojoj veneri isto ali ova konjukcija moze da donese dugotrajan odnos,brak
So0Mo je pokazatelj takodje dugotrajnosti,ima pluton u prvoj,mars u skorpiji,merkur u strelcu,asc devica
pazi ga se,vest je govornik i manipulator,narocito se pazi njegovo plutona na tvom cvoru
 
Zamolila bih vas da mi kazete sta mislite o ovoj kombinaciji i sinastriji?
Pogledajte prilog 463035

njegov pluton na tvom cvoru nije dobar,karmicka veza koja moze da postane teska,
njegov saturn na tvojoj veneri isto ali ova konjukcija moze da donese dugotrajan odnos,brak
So0Mo je pokazatelj takodje dugotrajnosti,ima pluton u prvoj,mars u skorpiji,merkur u strelcu,asc devica
pazi ga se,vest je govornik i manipulator,narocito se pazi njegovo plutona na tvom cvoru

U braku jesmo... Hvala :)
 
uvek kada se gleda sinatrija gledaju se i zasebno karte

nisam to znala, do duse i laik sam za astrologiju, ali imam drugaricu koja me naplasila svojim izrazom, a onda mi nije htela reci sta je videla i tako ja sad lupam glavu i to mi utice na brak... veza nam jeste teska, ali se i dobro generalno slazemo, a na temi ne mogu da ti napisem vise, tako da Hvala jos jednom!
 
Ne mislim da se Bikovi i Škorpije nužno slažu, niti su dobar par...zbog ličnog iskustva. Ipak ova Škorpija gore ima Mesec u Biku, i to menja stvari, i takođe, zemljani znak joj/mu je na ascendentu.

Da, ozbiljni astrolozi se neće odmah uhvatiti za sinastriju. Natali u svemu imaju prednost.

videla je pluton na cvoru,ako je njemu neslavno postavljen to moze biti opasno
Ovo je apsolutno irelevantno, i ne treba ga uzimati u obzir.
 
Pri prvom kontaktu mi budu odbojni Bikovi i muški i ženski. Ako mi se neki i učini simpatičan, to je jer ima nešto npr. u Škorpiji. Ali ni to ne vredi ukoliko ima planete u Blizancima. To onda moj strelčevski racio ne može da svari.

Javljamo se s osmehom jedni drugima ali ne želimo iole dublji kontakt.
 
Možda, a i vatra je generalno dobra s vazduhom. Tebi je Merkur u Vagi, ako se ne varam?
Ja svakim svojim pokretom osećam svoj Merkur u Strelcu, i svaki put kad govorim, borim se s njim.

Od vazdušnih mi najviše odgovaraju Vage, i s njima mogu najbolje da se ispričam jer daju mi dosta pažnje koja odgovara mom Lavu. Najbolji su mi vazdusi koji su stariji od mene 8+ godina, kada preleže razne vazduharije.
 
Ne znam za slaganje drugih, ali ja se sa skorpijama fantasticno slazem. Ne moram ni da spomenem, ali zelim da mi je otac bio skorpion kao i sestra od strica i jako smo se dobro kapirali i funlcionisali... Moj suprug i ja nemamo problem koji ste vi verovatno imali tako da ovaj post nije bio protiv skorpija, niti sam ikad imala problem sa njima... Ovaj post sam postavila jer smo ocajni sto ne mozemo da se skrasimo zbog papira, a patimo jedno za drugim... Pomislila sam da u nasoj sinastriji moze da se vidi kad ce se taj problem resiti ? I to je sve... Sto se trzavica tice njih imaju svi brakovi i znakovi. Nama je problem sto je on ostao bez posla pa ne mogu da dobijem papore kako bi konacno imali normalan zivot. Hvala
 

Back
Top