Dačić: Razmišljam o odlasku sa čela SPS

комшија

Stara legenda
Poruka
90.981
http://rs.n1info.com/a339958/Vesti/Vesti/Dacic-Verovatno-se-necu-vise-kandidovati-za-predsednika-SPS.html

Dačić: Razmišljam o odlasku sa čela SPS

ivica-dacic-n1.jpg


Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da se verovatno više neće kandidovati za predsednika stranke.

"Mene ne mogu da smene, mogu samo ja da odem, o čemu razmišljam. Verovatno se više neću kandidovati za predsednika partije", rekao je Dačić za današnje izdanje Kurira komentarišući pisanje tog lista da potpredsednik SPS-a Branko Ružić želi da ga smeni.

On je najavio mogućnost da ubrza održavanje partijskog kongresa, koji bi trebalo da bude održan sledeće godine, a na kojem se biraju stranački organi.

"Svima sam za sve uvek ja kriv i u partiji i u koaliciji, pa je vreme da se to završi. Dosta mi je svega", rekao je Dačić.
 
http://rs.n1info.com/a339958/Vesti/Vesti/Dacic-Verovatno-se-necu-vise-kandidovati-za-predsednika-SPS.html

Dačić: Razmišljam o odlasku sa čela SPS

ivica-dacic-n1.jpg


Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da se verovatno više neće kandidovati za predsednika stranke.

"Mene ne mogu da smene, mogu samo ja da odem, o čemu razmišljam. Verovatno se više neću kandidovati za predsednika partije", rekao je Dačić za današnje izdanje Kurira komentarišući pisanje tog lista da potpredsednik SPS-a Branko Ružić želi da ga smeni.

On je najavio mogućnost da ubrza održavanje partijskog kongresa, koji bi trebalo da bude održan sledeće godine, a na kojem se biraju stranački organi.

"Svima sam za sve uvek ja kriv i u partiji i u koaliciji, pa je vreme da se to završi. Dosta mi je svega", rekao je Dačić.

:sad2:
 
@:

"Nadam se da posle Ivice nece biti stranke u zivotu. Piju nam krv 27 godina u raznim varijantama kao spspvci, demokrate, snsovci. Stranka se kod nas ogleda u jednom coveku, Prvo Slobi, sad Ivici sledeci ne postoji tako harizmatican i autentican.


:)

Napravice ga cika Bili od "poznatog materijala" sa kojim obiluje politicka scena na Balkanu ...
 
@:

"Nadam se da posle Ivice nece biti stranke u zivotu. Piju nam krv 27 godina u raznim varijantama kao spspvci, demokrate, snsovci. Stranka se kod nas ogleda u jednom coveku, Prvo Slobi, sad Ivici sledeci ne postoji tako harizmatican i autentican.


:)

Napravice ga cika Bili od "poznatog materijala" sa kojim obiluje politicka scena na Balkanu ...

Ne sumnjam da hoce.
 
Su cim bi , Ivica , mogao da se bavi u slucaju da ozalosti biracko telo Srbije ?


270169_1006929-rodjaraicevicpreminuokoferpevac-ff_ff.jpg


Ne sumnjamo da će se Dačić odlično snaći i u ulozi turističkog vodiča, jer, ako se sećate njegovog pokušaja da bude pravi domaćin francuskom ministru za migracije Eriku Besonu, i maestralnog objašnjavanja o Kalemegdanu, sve će vam biti jasno. Uprkos neuspešnom pokušaju da objasni Besonu šta je Kalemegdan i kako je dobio ime, Dačić je ipobrao simpatije prisutnih, a bogami i javnosti. Tako je umesto da objasni da je najznačajniji kulturno-istorijski kompeks i najveći beogradski park dobio ime od turskih reči kale (tvrđava) i mejdan (bojište), ministar rekao da se zove Kalemegdan jer "kale" je "brdo". Međutim, ministru očigledno niko nije zamerio ništa, jer to je taj "dobar odnos" sa ljudima.



#HEDONISTA

Ministar je poznat kao veliki hedonista koji obožava kafane i restorane, degustaciju hrane, vina i kubanskih cigareta, pa bi svakako bilo dobro da bude "profesionalni hedonista". Naravno, i sve ovo bi mogao da radi kao turistički vodič, ili možda somelijer.



A u kojoj karijeri ga, nakon politike, vidite vi?



(M. R.) ".
 
@:

"Nadam se da posle Ivice nece biti stranke u zivotu. Piju nam krv 27 godina u raznim varijantama kao spspvci, demokrate, snsovci. Stranka se kod nas ogleda u jednom coveku, Prvo Slobi, sad Ivici sledeci ne postoji tako harizmatican i autentican.


:)

Napravice ga cika Bili od "poznatog materijala" sa kojim obiluje politicka scena na Balkanu ...

napravi ga BILI kujcem po celu, ***** mu materina glibava :ok:
 
http://rs.n1info.com/a339958/Vesti/Vesti/Dacic-Verovatno-se-necu-vise-kandidovati-za-predsednika-SPS.html

Dačić: Razmišljam o odlasku sa čela SPS

ivica-dacic-n1.jpg


Predsednik Socijalističke partije Srbije i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da se verovatno više neće kandidovati za predsednika stranke.

"Mene ne mogu da smene, mogu samo ja da odem, o čemu razmišljam. Verovatno se više neću kandidovati za predsednika partije", rekao je Dačić za današnje izdanje Kurira komentarišući pisanje tog lista da potpredsednik SPS-a Branko Ružić želi da ga smeni.

On je najavio mogućnost da ubrza održavanje partijskog kongresa, koji bi trebalo da bude održan sledeće godine, a na kojem se biraju stranački organi.

"Svima sam za sve uvek ja kriv i u partiji i u koaliciji, pa je vreme da se to završi. Dosta mi je svega", rekao je Dačić.

Bas bi to bilo lepo jedan Hrvat manje u srpskom rukovodstvu.
 

Back
Top