Такмичење на тему ОКРУЖЕЊЕ КОЈЕ МИ ПРИЈА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vučji čopor

Legenda
Poruka
66.133
Ову тему треба схватити у најширем смислу као наш лични исказ.
То може да буде све од природе до наше собе, од позоришне дворане до спортског стадиона или дела града, али и људи, животиња , или годишњег доба илио атмосфере.

Правила су стандардна
1. Право учешћа на такмичењу имакју сви чланови Форума Крстарица.
2.Фотографије морају да буду ауторско ( лично) дело.
3.Забрањено је стављати потпис или на било који начин обележавати фотографију.
4.Формат фотографије може да буде највише 800 пиксела по дужој страни.
5, Дозвољена је обрада и корекција у разумним оквирима .
6. На такмичењу је дозвољено учествовање само са једом фотографијом.
7. Фотографија мора да одговара задатој теми.
8. Приликом гласања се не може гласати за сопствену фотографију.
8 а.Јединица гласања је 1 поен, а број поена којима се располаже се утврђује при постављању гласања.
9.Победник такмичења бира следећу такмичарску тему.
10. Не могу се слати фотографије које су већ постављане на Форуму Крстарице.

Наше радове можемо да шаљемо ИСКЉУЧИВО на ПП модертатору Moghrion до суботе 26. новембра ове године, како би имао времена да постави гласање у недељу.
СРЕЋНО СВИМА !!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Драги моји, молим вас да шаљете фотографије Могриону на ПП. Немојте мени пошто он поставља ово такмичење. Пише то у уводном посту, али су то неки прескочили.
Одузећете ми могучност да гласам после када дође време за то.
 
Јес' тако... фотографије слати мени поруком, а за нове учеснике којима се можда јаве питања о томе како, овде има корисних савета како се постављају фотографије на неки од хост сајтова и одатле на форум, или у приватну поруку у овом случају...
 
Форма ових такмичења је сасвим јасна и кроз мукотрпне покушаје и грешке доведена овде где јесте... тешко да би ма каква одступања било шта добро донела...
бар овом формату такмичења...
то, такорећи, не мож' тако...
а имамо онај фазон месечних такмичења који нам се овог месеца на пар месеци већ отегао... ако за то имаш неку идеју, ту би већ могли да зановимо тему...А за пиво и Луњу увек има времена и места... у том се аранжману увек тражи место више...:whistling:
 
:rotf:


ti daj meso ja prinosim tečnost :hvala:

IMG_20171116_211349.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top