Hrvatska u panici,odselise se svi ,bice ispod 3 miliona staraca!

zemunski kej

Elita
Poruka
20.271
Prosle godine je Hrvatsku napustilo oko 90 000 ljudi! Ovo postaje ozbiljno,Slavonija plodna i bogata se prazni iznenadjujuce brzo.navode gde idu najvise Nemacka samo u nju je otislo 57 000 ljudi, Ako iz Srbije odlazi oko 50 000 ljudi a duplo je brojnija sta reci za Hrvatsku odakle ode ovoliko mnogo ljudi,
http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2017&mm=11&dd=05&nav_id=1321899
 
:)

Ko li ce ovo "na liht rozle" da naseli ?

"Rvacko cvijece " ili "skupljaci perja" ...?!



attachment.php
 
Pazi oni imaju veci standard od nas? Drugo podatak je da je jedna od zemalja gde se sele Srbija,U pitanju su preostali Srbi koji ne zele da idu na rad ili su stariji,Iz Bosne je isto veliko iseljavanje gde Srbi odlaze ka Beogradu i NS,iskljucivo,

Pa imaju veci standard da, ali imaju i Slovaci pa oni beze iz Slovacke u VB i slicno. A mi u Slovacku. Svako hoce bolje.

Samo sto mi EU pasos necemo videti mozda i nikad tako da necemo imati probleme kao Hrvatska ali imacemo neke druge probleme
 
kako onda aljbanjci..njih ne ebe ni novac ni rad...samo stancaju dijecu...koju oni formulu za opstanak imaju..sta jedu...rezije...:think:

И њихов број је доста опао. И са Косова се селе Албанци, немој да мислиш. У Албанији самој је већ одавно опао природни прираштај.
 
И њихов број је доста опао. И са Косова се селе Албанци, немој да мислиш. У Албанији самој је већ одавно опао природни прираштај.

brte, samo pitam...neke stvari meni stvarno nisu jasne..recimo cigani..i oni se kote bože sačuvaj..da me krivo ne shvatiš..al što je previse previse je..znas često se uhvatim u razmišljanju da je Erdogan ipak u pravu..
 
И њихов број је доста опао. И са Косова се селе Албанци, немој да мислиш. У Албанији самој је већ одавно опао природни прираштај.

:)

Da ih samo vidis na BAS stanici u Beogradu ...!
Via Svabija , Swiss , Norveska ...
Svagde gde ih "cene kao borce za slobodu i demonKraciju" ...
 
ima istine...ma sve je otišlo u MP3...meni je dobro ..ali kad sve zbrojis neće izaci na dobro...bit ce tu shranja do kragne...:cool:

:)

Iwo .

Cuvas li onaj Tvoj motor sa prikolicom?
Mozda zatreba ...?

- - - - - - - - - -

a jedino to ostaje...samo jbga..kome toliko valjaju...znam da je kod nas broj narkosa u opadanju...

:think:

"Opadaju" na Mirogoj ili "trbuhom za kruHom" ...?
 
Србија је ништа мање лоша. Прошле године је око 70 000 људи напустило Србију. Плус, 40 000 људи више умре него што се роди, па рачунајте колико ће остати људи за десет година и које ће старосне групе преовладавати у држави. У 2021. и 2022. години биће скоро дупло више пензионера у Србији него што је сад, јер треба да се пензионише популација која је рођена у периоду тзв. "бејби бума" после Другог светског рата. Знате ли колико ће то бити оптерећење за банкротирани буџет већ разваљене Србије? То неће моћи опстати.

Србија је у много горој ситуацији од Хрватске.
 
ima istine...ma sve je otišlo u MP3...meni je dobro ..ali kad sve zbrojis neće izaci na dobro...bit ce tu shranja do kragne...:cool:

Pa i ja mogu da kazem nije toliko lose ,daleko da je dobro ali brinem ne ide na bolje, Kod nas sve srafciger industrija kada ukinu subvencije popakuju se i odu cak i da ostave srafcigere Mi imamo dva grada sto nesto valjaju i to vise zahvaljuci stanovnistvu koje voli svoj grad nego nekim pogodnostima ,BGD I NS . Ovo sto se ovaj psihopata hvali ne verujem nista jer je rast GDP samo 2,3% svi okolo imaju bolje ,Ali i dalje drzi ogromnu administraciju sto je kod nas top posao i to ga drzi na vlasti,
 

Back
Top