ANTONIS REMOS ZABRANJEN ZBOG DUDE?

zemunski kej

Elita
Poruka
20.270
Culi ste za Antonisa Remosa cuvenog grckog kantautora i pevaca, Trebalo je da odrzi humanitarni koncert 3 novembra u Sava Centru,Njegovi koncerti su medju najgledanijima u Beogradu zbog mnostva prepoznatljivih hitova,mnoge smo slusali u prevodi tj pokrali ih nasi izvodjaci, Sve je bilo ok dok se nije doznalo da je Remos veliki prijatelj sa Dudom Ivkovicem, Sta mislite da se desilo?
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/an...tvrdi-da-je-zbog-njega-otkazan-nastup/eqqf2wl
 
Najpoznatiji grcki izvodjac popularne muzike ,verovatno te ne interesuje nego promenise mi naziv teme a to je ono sto sam hteo da istaknem,DOBRODOSLI U EVROPSKU SEVERNU KOREJU, gde ne smeju da dovedu muzicare koji su prijatelji sa opozicionim licnostima, Duda Ivkovic je savest ove zemlje,

Duda Ivković savjest Srbije :hahaha: Ako su koncert zaista otkazali zato što je prijatelj sa njim to je sramotno i nedopustivo. Po pitanju naslova ti odlično znaš kakva supravila.
 
Najpoznatiji grcki izvodjac popularne muzike ,verovatno te ne interesuje nego promenise mi naziv teme a to je ono sto sam hteo da istaknem,DOBRODOSLI U EVROPSKU SEVERNU KOREJU, gde ne smeju da dovedu muzicare koji su prijatelji sa opozicionim licnostima, Duda Ivkovic je savest ove zemlje,

Nije ti dobro poređenje, jer u Severnoj Koreji opozicija ne postoji...
 
Duda Ivković savjest Srbije :hahaha: Ako su koncert zaista otkazali zato što je prijatelj sa njim to je sramotno i nedopustivo. Po pitanju naslova ti odlično znaš kakva supravila.

Pravila su takva kao da ih uredjuje Dragan J,Vucicevic,vlasnik Informera .Kao da ce neko da ugasi politicki forum Krstarice ako se napise nesto sto je istina, A istina je da ovakva zemlja ne postoji u Evropi,

- - - - - - - - - -

Nije ti dobro poređenje, jer u Severnoj Koreji opozicija ne postoji...

Odlicno si to uporedio,Ne postoji ni ovde,
 
Najpoznatiji grcki izvodjac popularne muzike ,verovatno te ne interesuje nego promenise mi naziv teme a to je ono sto sam hteo da istaknem,DOBRODOSLI U EVROPSKU SEVERNU KOREJU, gde ne smeju da dovedu muzicare koji su prijatelji sa opozicionim licnostima, Duda Ivkovic je savest ove zemlje,

Pazi, ovde može biti toliko poznat samo ako su njegove hitove pevale Ceca, Jeca, Mica, Maca, Miki...
Ima sigurno ovde ljudi koji slušaju grčku popularnu muziku, ali ih verovatno nema dovoljno za dobar koncert.

Inače, u vesti između ostalog piše:
Da bismo početkom avgusta saznali da je Remosov koncert skinut sa programa Sava centra - ističe Ivković.
A onda mi to imamo kao vest dan POSLE termina za koncert?
 
Poslednja izmena:
Remos je već do sada gostovao u BGD-u i imao veoma posećene koncerte.

OK ako je tako.

Ali zašto, ako je već u avgustu bilo poznato da je koncert otkazan(?), mi saznajemo za to dan posle datuma predviđenog za koncert? Podseća me na železnicu... stojiš i čekaš voz koji je trebalo odavno da dođe, i onda čuješ "voz će kasniti". Šta kasniti, već kasni ohoho.
 

Back
Top