Beograd na vodi

DSC01624.jpg
 

Prilozi

  • DSC01624.jpg
    DSC01624.jpg
    88,4 KB · Pregleda: 0
Прошао сам још пре пар година прекопута овога... направио доста слика. Нека то послужи као трајна документација.

Пре пар дана сам опет прошао, овај пут само са телефоном, и направио сам доста слика.

Потпуно сам уверен да је висина зграда претерана, да ће потпуно да заклоне поглед на град, пошто ће чак и са супротне обале само да се виде зграде - које су опет без икакве занимљиве боје и облика.

voda01.jpg

Из близине Бранковог моста

voda02.jpg


voda03.jpg


voda04.jpg

Овде би требало да је кула... једини део обалоутврде који је уништен - пошто ће да сузе реку једно 30 метара.

voda05.jpg

Не знам шта је ово, мислим да није велики тржни центар. Он би требало да буде у близини куле, а не постоји ни једно ни друго.
 
Poslednja izmena:
voda06.jpg

Осим оне посебне зграде код Газеле, једине 4 зграде које бар некако постоје.
 
Poslednja izmena:
Kad pocinje da se gradi dzamija?
Тога нема. Гледао сам макету, фотографисао... Цео пројекат је пренатрпан коцкастим солитерима и то је све. Једина ствар која није правоугаоник је будући тржни центар (ако се добро сећам), а и то свакако није верско било шта.
 
Тога нема. Гледао сам макету, фотографисао... Цео пројекат је пренатрпан коцкастим солитерима и то је све. Једина ствар која није правоугаоник је будући тржни центар (ако се добро сећам), а и то свакако није верско било шта.

kako nije? to je verska ustanova praznoglavih potrošača :aha:
 
Тога нема. Гледао сам макету, фотографисао... Цео пројекат је пренатрпан коцкастим солитерима и то је све. Једина ствар која није правоугаоник је будући тржни центар (ако се добро сећам), а и то свакако није верско било шта.


A ima li škola, vrtića,domova zdravlja?
 
Ако се говори само о изгледу зграда нисам нешто фасциниран шумом бетона и стакла. Лепши ми је изглед и тип старих зграда као у Кнез Михајловој и Обилићевом венцу.
 

Back
Top