Beograd na vodi

4345.jpg


- - - - - - - - - -

879.jpg


- - - - - - - - - -


20170706_193157.jpg
 
Nemojte o tome, mali i veliki su rekli da je to gradiliste poslovna tajna, ugovor je poznat samo nn licu iz izrazito neprijateljske arapske zemlje koja je priznala okupiranu teritoriju kao drzavu, koga u medijima nazivaju "investitor".
Gledajte i hvalite maketu, to mali i veliki pozdravljaju.
mVuktkqTURBXy9kMzg3ODE0NGYxMWMzMTQ5YWY5YTc3YWFlZmMxNzdkZS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Da li vibrira?
BW bW Bw bw
to je ono sto je Srbiji najpotrebnije! Kockarnice i ludilo zezanje sizenje ludenje!


“Do kraja 2018, početka 2019. (realno je da bude izgrađeno sve što vidimo na slikama o projektu “Beograd na vodi).” TV Pink, 16. 2. 2015. godine

Novo znacenje reci "realno".
 
Poslednja izmena:
hehe, mozda ona sacica radnika nalozila logorsku vatru da se zgreju (kad god sam tu prosla vidjala sam samo par radnika, na prste da ih prebrojis)

Ne znam kakva je nezgoda u osnovi... grejanje jeste na prvu loptu, ali desava se i da se nesto brusi a da daske budu u blizini.

Inace, ocekivao sam da mnogo brze nameste spoljne prozore pa da u mirnim uslovima dalje rade.
 
Шта је планирано на плацу баш иза Железничке станице? Данас пролазим и видим да је терен раскрчен и заравнат.

Друго - Симпо је исељен, за мене новост. Значи, све се руши иза "Бристола"?
 
Шта је планирано на плацу баш иза Железничке станице? Данас пролазим и видим да је терен раскрчен и заравнат.

Друго - Симпо је исељен, за мене новост. Значи, све се руши иза "Бристола"?

Pise valjda na sajtu projekta...
 
Шта је планирано на плацу баш иза Железничке станице? Данас пролазим и видим да је терен раскрчен и заравнат.

Друго - Симпо је исељен, за мене новост. Значи, све се руши иза "Бристола"?


SIMPO je iseljen odavno. Ima dve godine
 

Back
Top