Kviz "Stolice"

Redmond

Veoma poznat
Poruka
14.763
Jel gleda neko ovaj simpatičan kviz na O2 televiziji? Pravila su sledeća: voditelj (Srđan Dinčić) šeta raznim gradovima u Srbiji sa 2 stolice u rukama i pita prolaznike da li žele da učestvuju. Postavlja vam po tri pitanja iz tri kategorije (znači ukupno 9), svaki tačan odgovor iz prve kategorije nosi 1000 dinara, iz druge kategorije 2000, a iz treće 3000 dinara, dakle ukupna suma koju možete da osvojite je 18000 dinara. Imate pravo 2 puta da pogrešite i pravo na 2 pomoći: da pitate prolaznika ili pomoć prijatelja telefonom. Meni se baš dopada, nisu mnogo teška pitanja, a i relativno lak način da zaradite novac :D.
Kakvi su vaši utisci? Da li uglavnom znate odgovore? Da li biste se zaustavili i učestvovali u kvizu kada bi vas pitali na ulici, ili bi vas bio strah da se ne izblamirate pred kamerama?

 
on je veoma simpatičan mladi čovek gledam ga sa onim ostalim voditeljima sa ivanom ivanovićem i draganom goricinim :lol: i još jednim tipom za koga ne znam kako se zove i koju emisiju vodi
ponekad kad se zateknem
 
on je veoma simpatičan mladi čovek gledam ga sa onim ostalim voditeljima sa ivanom ivanovićem i draganom goricinim :lol: i još jednim tipom za koga ne znam kako se zove i koju emisiju vodi
ponekad kad se zateknem
Krenulo je nabolje ..

Kviz nisam gledala ,ali za Dinču znam od nekih ljudi koji su veliki fanovi ( da ne kažem fenovi :lol: ) stendap komedije. Oni tvrde da je on jako dobar u tome. Meni je simpatičan. Vrlo :)
aha :), nisam ga tu zapazio, ali ovde kao voditelj dobar posao obavlja, baš se trudi i da opusti učesnike i da pomogne malo kod onih prvih pitanja,
npr ovoj nervoznoj devojci je maksimalno pomogao

 
Poslednja izmena:
Super je kviz, ali ne mogu da verujem koliko ima ljudi koji neko elementarno znanje nemaju.

I Điđa je skroz okej i fin čovek, upoznala sam ga jednom. Vedar, nasmejan, prijatan i sa finim smislom za humor. Ne znam kako je moguće da nekome ne drži pažnju. :)
 
I ja sam volela Zlatni krug, međutim, zaista pratim Stolice. Ono što smatram zanimljivijom stvarčicom koju ima ovaj kviz odnosi se na izbor učesnika: svugde drugde su samoprijavljeni takmičari, koji misle da su dobri u nečemu, da hoće da učestvuju. Ovde je ipak spontanija situacija, voditelj nudi šetačima sa ulica, pa se neki koji se inače drugde ne bi prijavili, ipak osmele da probaju sa Stolicama.
 
Malo mi bude dosadno što kada su u Smederevu, recimo, ne ispucaju sve epizode u tom gradu, nego malo miks, BG, Subotica, pa opet Smederevo. (lupam sada gradove, ali znate na šta mislim).

Da li i vi to primećujete, ili vas briga, samo da se zabavimo? :) Što i uspeva. :)
 

Back
Top