Kviz "Stolice"

Јуче је био такмичар који када је добио питање: на коју величину се односи скраћеница км рекао: конвертабилна марка. :)
 
Jel gleda neko ovaj simpatičan kviz na O2 televiziji? Pravila su sledeća: voditelj (Srđan Dinčić) šeta raznim gradovima u Srbiji sa 2 stolice u rukama i pita prolaznike da li žele da učestvuju. Postavlja vam po tri pitanja iz tri kategorije (znači ukupno 9), svaki tačan odgovor iz prve kategorije nosi 1000 dinara, iz druge kategorije 2000, a iz treće 3000 dinara, dakle ukupna suma koju možete da osvojite je 18000 dinara. Imate pravo 2 puta da pogrešite i pravo na 2 pomoći: da pitate prolaznika ili pomoć prijatelja telefonom. Meni se baš dopada, nisu mnogo teška pitanja, a i relativno lak način da zaradite novac :D.
Kakvi su vaši utisci? Da li uglavnom znate odgovore? Da li biste se zaustavili i učestvovali u kvizu kada bi vas pitali na ulici, ili bi vas bio strah da se ne izblamirate pred kamerama?


Retko gledam TV.
Ovo sam video par puta i ne izgleda mi lose, zanimljivo i drugacije od ostalih kvizova.

Ne bih ucestvovao, suvise sam nervozan i ne bi se dobro zavrsilo.
 
I ja sam volela Zlatni krug, međutim, zaista pratim Stolice. Ono što smatram zanimljivijom stvarčicom koju ima ovaj kviz odnosi se na izbor učesnika: svugde drugde su samoprijavljeni takmičari, koji misle da su dobri u nečemu, da hoće da učestvuju. Ovde je ipak spontanija situacija, voditelj nudi šetačima sa ulica, pa se neki koji se inače drugde ne bi prijavili, ipak osmele da probaju sa Stolicama.

pa i ovde se prijavljuju,ne budi naivna
 
Simpatican kviz, doduse nervira me sto se cesto priznaju i netacni odgovori i sto voditelj navodi.. Ali dobro ovde je vise poenta na atmosferi kad se deca okupe okolo i to je lepo videti.. I sto koliko sam ukapirao obilaze sve moguce gradove po Srbiji.. Lepa je i vedra atmosfera i Dincic je gotivan lik. :ok:
 

Back
Top