AFERA KANTRIMEN! ŠOK ISPOVEST OCA LUKE JOVANOVIĆA: Zašto je Snežana Divac sanjala

Нажалост, велико срце Дивчево су паре поквариле
и памет му помутиле
( ако је неко од његових возио ).

Помислио је да паре могу да му купе миран сан ?
Хахаха ...

За саобраћајке се не добија пуно,
годину, две, три ...
Он би сигурно имао најбоље адвокате.

И затвор је за људе,
не би његовом сину или жени ништа било да је био две три годинице у бувари.

Да се одмах предао, извинио, покајао.
Сви који тако не поступе јако греше
и онај Митровићев син
и сви који немају праве пријатеље да их посаветују.

Да сам ја Дивчев пријатељ
( мада ја то ево радим и чисто алтруистички )
рекао бих му јеси луд
за акцију прикривања ти треба десетине људи,
сеча и уништавање возила,
проналажење намештеног кривца ...

Аман !

И најважније
савест нећеш умирити !

Да се мом сину тако нешто деси
послао бих га у затвор.

uvek će ga ucenjivati...nikada neće ispeglati taj dug
 
A ovako je Divac "ucio" da vozi:

Što da plaćam vožnju u Srbiji skupo, kad za te pare mogu do Los Anđelesa da polažem za 10 dolara! Legendarna priča Vlada Divca!
http://www.telegraf.rs/sport/kosark...zem-za-10-dolara-legendarna-prica-vlada-divca
- Problem sam rešio za 10 dolara, toliko su koštali formulari za polaganje. Testove sam položio uz pomoć prevodioca, a sa vožnjom nije bilo problema. Međutim, izračunao sam da je jeftinije da se kupi karta do Los Anđelesa i tu položi ispit nego u Beogradu.

- U Beogradu te deru u školi, što na časovima, pa na dopunskim časovima, pa te obore jedno 5,6 puta dok ne "stekneš sigurnost" a sve to košta.

- Za te pare čovek može da dođe u Ameriku i da se vrati sa vozačkom dozvolom. - ispričao je Divac pre mnogo godina za magazin "Koš"


Nesto mi govori...da je i neke clanove porodice tako naucio voznji...po sistemu "lako cemo"...
A u ovom nikad resenom slucaju Kantrimen mislim da je akter neki od sinova, a ne zena...


...
 
blsrb022501-830x0.jpg
 

Back
Top