AFERA KANTRIMEN! ŠOK ISPOVEST OCA LUKE JOVANOVIĆA: Zašto je Snežana Divac sanjala

Poruka
24.355
...

AFERA KANTRIMEN! ŠOK ISPOVEST OCA LUKE JOVANOVIĆA: Zašto je Snežana Divac sanjala moje dete? ČITAJTE U KURIRU!
http://www.kurir.rs/crna-hronika/29...vica-zasto-je-snezana-divac-sanjala-moje-dete


Dakle...ovaj slucaj je jedan od onih koji su sramota za srpsku drzavu i drustvo...
Ovaj sto je glumio vozaca evo jos malo izlazi iz zatvora...


A mi nit znamo ko je vozio kantrimena, a niti i dan danas znamo gde je to auto...
A sve vec šatro sudjeno i presudjeno...


...
 
Тај који је возио Кантримена убицу
није требало да бежи.

Ако је то био неко из породице Дивац
требало је да одслужи казну.

Изашао би релативно брзо,
али чист.

Овако ће тај цео живот да скаче из сна,
прогањаће га то !
 
hm...možda je vozio sin...

Ja upravo sumnjam na to....
Leto, noćni provod, mali na odmoru u Srbiji...pošto inace zivi u USA i eto...

Kao što Mitrović zaštiti od zakona svog sina..., mozda isto tako i Divčevi svog...
S tim sto se Mitrovićev bar pokazao kao akter, a u slučaju Divčevih je skriven čitav identitet učesnika...a auto šatro još nije nađeno...


...
 
Ima li neko u toj porodici da vozi u treznom stanju ?
Deda i baba, recimo !
Kakav odnos imaju pri vožnji ?
Loču li i oni ?

Koliko su čudni putevi Gospodnji...govori i to što:

1) Divcu je otac poginuo 2014. u saobračajci...NA BOŽIĆ UDARIVŠI USPUT U PUTOKAZ ZA MANASTIR:

Poginuo otac Vlada Divca, povređena majka!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:472081-Poginuo-otac-Vlade-Divca

http://www.kurir.rs/data/images/2014/01/07/22/423519_divac_ls.jpg


2) Potom je usledilo ovo sramotno izvlačenje s Kantrimenom...


3) Zatim je verovatno indirektno ucenjen slučajem Kantrimen..., Divac kao tadasnji Predsednik naseg Olimpijskog Komiteta ISKULIRAO ULAZAK KOSOVA U MOK...


4) Potom mu je usvojena kćerka (POREKLOM SA KOSOVA...) skoro imala lakšu saobračajku... I TO SKORO U DAN DVA NA GODIŠNJICU SLUČAJA KANTRIMEN:

Ćerka Vlada Divca povređena u saobraćajnoj nesreći u Beogradu!
http://www.blic.rs/vesti/hronika/ce...ena-u-saobracajnoj-nesreci-u-beogradu/lpckeyg


5) I sad...par dana posle SVETOG LUKE.... mi imamo ovu priču o oslobađanju ovog ucenjenog narkića...koji je odglumio okrivljenog...


...
 
Poslednja izmena:
Тај који је возио Кантримена убицу
није требало да бежи.

Ако је то био неко из породице Дивац
требало је да одслужи казну.

Изашао би релативно брзо,
али чист.

Овако ће тај цео живот да скаче из сна,
прогањаће га то !

Upravo to...samo povlači lošu karmu za celu porodicu...a Lukin nesmiren duh ce ga idalje verovatno proganjati dokgod ne prizna...
Zato je Snezana i sanjala....
Plus što ima istoimenog sina Luku...

A da su priznali, bilo ona ili sin...sad bi evo izasli iz zatvora, iako idalje sa dozivotnim teretom na dusi, ali bar bi duhovi bili smireni koliko toliko...
A ovako...
Nesmiren duh stradalog Luke, nesmiren duh Lukinog oca koji čovek zna da pravda nije zadovoljena...čak zna i koliko je keša plaćeno skrivanje istine...
Plus nesmiren duh javnosti koja oseti da tu nešto smrdi...


...
 
Poslednja izmena:
Takođe...s obzirom da je u prikrivanje ovog slučaja uključeno verovatno pola sistema i drzave...

Ne bi me iznenadilo da ovaj koji je odglumio aktera....bude ubrzo misteriozno uklonjen i bukvalno...kao nezgodan direktni svedok korupcije cele drzave...

Dakle sve i da je dobio pare...ne verujem da ce stići da ih potroši...

Koliko je poziveo Li Harvi Osvald (podmetnuti lažni pucač u slučaju Kenedi) ? - Ne dugo....

Tako da bi istina pomogla i njemu....podmetnutom lažnom vozaču


...
 
...

Sa današnje naslovnice Kurira:
http://www.kurir.rs/data/images/2017/11/03/19/1318385_01_ff-s.jpg

SLUCAJ.png



Dakle i Lukin otac sumnja ili na Snezanu ili na jednog od sinova Divčevih...

Ali ovaj momenat je potencijalno novi, a to je da je Milićev bio Snezin narko žigolo?

...
 
Poslednja izmena:
U celoj ovoj priči najodvratnije mi je bilo upravo kada je gospođa izjavila da je sanjala Luku i još uznemiravala roditelje.
Neverovatno šta novac i moć urade od ljudi.

Često imam utisak da su svi ti elitaši teški perverznjaci i narkomani.

Метак је јефтин и он решава скупе ствари.
 
ceo beograd zna da je pijana snezana vozila kantrimena i njima usmrtila luku. sta je tu sokantno... ovde se uz pare sve moze.

Не, незна цео Београд... исувише озбиљна ствар да би се олако показало на неког као на кривца,батали чаршијска оговарања.А цео случај је ,благо речено,сумњив ,јер је очигледно да осуђени криминалац није то урадио.Ко је кривац?Не знам, то полиција треба да реши.Несрећни отац прича свашта јер је очајан,а ови лешинари звани новинари,одмах праве фељтоне.
 
Tačno zbog toga treba angažovati sudskog veštaka za saobraćaj

Angazovan je i u slucaju Mitrovic-sin....
Pa sta dobismo...
Ovde je potrebno samo PUSTITI SNIMKE KAMERA...
Sa kamera koje naprasno nisu radile...a ima ih bar 5 do 10 na tom potezu...

...

- - - - - - - - - -

I ne razumem zasto je tesko bilo priznati...
Jer ovde se ne radi o nekakvom ubistvu s predumisljajem vec o ubistvu iz nehata zbog neopreznosti ovih momaka, ali i bahate voznje kantrimena.
Eno Toni Cetinski juce pred kucom pregazio coveka, ok, ovaj je bio pijan i lezao na ulici, ali ga je pregazio i ubio, sta ce priznao.

...
 

Back
Top