Nedoumica

Maukac

Početnik
Poruka
1
Poznajemo se vec nekih godinu dana.svakodnevno mi salje smijesne porukice,razne smijesne slike,povjerava mi se i otkriva dosta stvari o sebi a inace je prilicno zatvoren tip.znam samo da misli na mene ali jos nisam sigurna da li mu se svidjam ili me samo voli kao prijatelja. Njegov topli smjesak u mojoj blizini koji ne moze da kontrolise,njegovi komentari na sve sto se sa mnom desava mi izgledaju kao da se zacopao u mene.postoji razlika u godinama izmedju nas i to sto sam ja u dugoj i stabilnoj vezi. Provodimo dosta vremena zajedno,ispijamo kafice i uvijek ga uhvatim kako me posmatra. Samo se plasim da nisam u zabludi posto se on meni svidja da ne mislim da se i ja njemu svidjam. Ali svojim ponasanjem prema meni je ucinio to da mislim da mu se dopadam.
 
Očigledno da nisi zadovoljna svojom vezom kad toliko misliš o njemu. Prekini vezu pa leti dalje...

Ne mora da znaci. Sto mislis da zena gleda u drugog muskarca samo ako nije zadovoljna svojom vezom. Mozda spada u onaj tip koji voli povremenu "triper varijantu"....ima i toga. "Trpanje" na dan, dva i gotovo. To jeste logicno sto kazes ako na musko - zenske odnose gledas zdravorazumski, ali velika vecina danas na brak gleda kao na "Parove".
 
Sta je savetujes da prekine vezu, kad moze da se jednostavno kresne da joj prodje volja:super:
Jbt svi bi da nesto prekidate:malav:

Zato što smatram da nema veze to hoće li se kresnuti ili ne, ona više nije u toj vezi, i spremna je da odleprša za nekim za koga čak i nije sigurna da mu se dopada. A u isto vreme, samo o njemu misli, o njegovim slatkim porukama, o njegovom pogledu, o njegovim očima ili čemu već. Pa šta da je posavetujem?

~~~~~~~~

Ne mora da znaci. Sto mislis da zena gleda u drugog muskarca samo ako nije zadovoljna svojom vezom. Mozda spada u onaj tip koji voli povremenu "triper varijantu"....ima i toga. "Trpanje" na dan, dva i gotovo. To jeste logicno sto kazes ako na musko - zenske odnose gledas zdravorazumski, ali velika vecina danas na brak gleda kao na "Parove".
Ja sam samo napisala svoje mišljenje. A postoje razni ljudi, razne žene i razne veze. Ne kažem da sve razumem, ali mogu da prihvatim da postoje, dosta od mene....
 
Poslednja izmena:
Poznajemo se vec nekih godinu dana.svakodnevno mi salje smijesne porukice,razne smijesne slike,povjerava mi se i otkriva dosta stvari o sebi a inace je prilicno zatvoren tip.znam samo da misli na mene ali jos nisam sigurna da li mu se svidjam ili me samo voli kao prijatelja. Njegov topli smjesak u mojoj blizini koji ne moze da kontrolise,njegovi komentari na sve sto se sa mnom desava mi izgledaju kao da se zacopao u mene.postoji razlika u godinama izmedju nas i to sto sam ja u dugoj i stabilnoj vezi. Provodimo dosta vremena zajedno,ispijamo kafice i uvijek ga uhvatim kako me posmatra. Samo se plasim da nisam u zabludi posto se on meni svidja da ne mislim da se i ja njemu svidjam. Ali svojim ponasanjem prema meni je ucinio to da mislim da mu se dopadam.

U cemu je nedoumica, da li mu se svidjas?
nemas ti nedoumica
bezveze menjas nick samo da bi postavila temu
 
Poznajemo se vec nekih godinu dana.svakodnevno mi salje smijesne porukice,razne smijesne slike,povjerava mi se i otkriva dosta stvari o sebi a inace je prilicno zatvoren tip.znam samo da misli na mene ali jos nisam sigurna da li mu se svidjam ili me samo voli kao prijatelja. Njegov topli smjesak u mojoj blizini koji ne moze da kontrolise,njegovi komentari na sve sto se sa mnom desava mi izgledaju kao da se zacopao u mene.postoji razlika u godinama izmedju nas i to sto sam ja u dugoj i stabilnoj vezi. Provodimo dosta vremena zajedno,ispijamo kafice i uvijek ga uhvatim kako me posmatra. Samo se plasim da nisam u zabludi posto se on meni svidja da ne mislim da se i ja njemu svidjam. Ali svojim ponasanjem prema meni je ucinio to da mislim da mu se dopadam.

Superiska
 
Posto ne znas da li se njemu svidjas, a znas da se svom partneru svidjas, mislim da je tvoja nedoumica resena. Samo se namerno podgrevas i zbunjujes. Pravis situaciju komplikovanom.
 
Ne prekidaj vezu ukoliko ne moraš.
Daj ribu tom mutavom papku što ne zna da te otvoreno smuva, ostaće dovoljno i za tvog balvana, nije riba sapun da se potroši, a grehota da ništa ne uradiš kad si se već trudila i otvorila klon nalog.
 
Nece ona to. Kad ti se neko svidja za seh ti bi da te on tretira kao objekat ili zivotinju, a ne da te voli. Onaj ko te voli ubija tu sliku o izivljavanju. Tako da ta dva uopste nisu spojiva.
 

Back
Top