Пентагон сакупља руски ДНК

Ljuta Tica

Veoma poznat
Poruka
13.648
Пентагон сакупља руски ДНК
Научни центар Команде ваздухопловства САД поручује да испитује биомаркере повреда мишићно-скелетног система, руски медији преносе мишљења да би се узорци могли употребити за израду биолошког оружја
Аутор: Биљана Митриновићсреда, 01.11.2017. у 22:00
dnk-2_FR.jpg
(Фото Пиксабеј)


Све док руски председник Владимир Путин није у понедељак рекао да неко широм Руске Федерације прикупља узорке ткива различитих етничких група, и то у нејасне сврхе – у јавности се није превише придавала пажња летошњој вести да је на сајту Министарства одбране САД објављен позив за куповину генетских узорака становника Русије европског порекла. При томе је на сајту наведено да влада неће признати генетске узорке из Украјине.
Вест је звучала толико застрашујуће, с обзиром на актере и последице, да су медији углавном избегли да се позабаве њоме. Међутим, у уторак смо од портпарола Кремља Дмитрија Пескова сазнали да су руске обавештајне службе регистровале те активности и да је о томе обавештен руски председник.
putin-rojters.jpg

Путин оценио да су Руси „предмет великог интересовања” (Фото Ројтерс)

http://www.politika.rs/scc/clanak/391828/Pentagon-sakuplja-ruski-DNK
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


У штампаном издању Политике се налази цео текст и у његовом наставку се даље износе тврдње многих стручњака да се ова активност и истраживање Пентагона доводе у везу са проналажењем биолошког оружја којим се може утицати на читаву једну нацију јер није тајна да сваки народ другачије реагује на изложеност биолошком оружју, те зато и има смисла узимање узорака из различитих географских средина.

Узорци ткива се наиме могу користити за стварање нове генерације биолошког оружја, а вируси се могу програмирати против само једног народа и да су таква истраживања далеко одмакла, по тврдњама генетичара.
 

Све док руски председник Владимир Путин није у понедељак рекао да неко широм Руске Федерације прикупља узорке ткива различитих етничких група, и то у нејасне сврхе – у јавности се није превише придавала пажња летошњој вести да је на сајту Министарства одбране САД објављен позив за куповину генетских узорака становника Русије европског порекла. При томе је на сајту наведено да влада неће признати генетске узорке из Украјине.
.


Ова вијест није наивна а бојим се да Америка већ 100 година најмање има развијен озбиљан програм тоталног биолошко-хемијског рата.
То с друге стране не значи да Русија нема сличан.Вјештачки вирус је нешто што може да нас збрише за кратко вријеме без употребе оружја за масовно уништење.То су опасне игранке...
 
Аха,м то је она прича о биолошком рату, грип само за Русе...
Ко каже да и Руси не спремају нешто?
Или да им сигурно неће пући филм, па да онако грипозни не испритискају дугмиће на "оном" коферу?:mrgreen:

:lol:
 
Zanimljivi komentari.
Ako je protiv rusije onda je sve moguće. Ako neko pomene vakcine ili uranijum u Srbiji onda je pretplaćen na treće oko.

Уранијум не може да се порекне, ма колико се трудили.

О хистерији фармакомафије не желим ни да говорим.

Иначе, уредан сам претплатник Трећег ока, чисто да знају они који ће ме назвати теоретичарем завере.
 
Уранијум не може да се порекне, ма колико се трудили.

О хистерији фармакомафије не желим ни да говорим.

Иначе, уредан сам претплатник Трећег ока, чисто да знају они који ће ме назвати теоретичарем завере.

Ali, pazi. Raspon tvrdnji ide od toga da je uranijum lekovit do toga da su kladionice i nezdrava ishrana uzrok porasta kancera kod cele populacije. I dece.
Ne kažem ja da su vakcine same po sebi loše ali su loše one koje su namerno loše napravljene.
 
Ali, pazi. Raspon tvrdnji ide od toga da je uranijum lekovit do toga da su kladionice i nezdrava ishrana uzrok porasta kancera kod cele populacije. I dece.
Ne kažem ja da su vakcine same po sebi loše ali su loše one koje su namerno loše napravljene.

Ок, нека своју децу лече уранијумом, а овај изнад нашег града нека очисте, јер моје дете је здраво, нема потребе за тим.
 
Zanimljivi komentari.
Ako je protiv rusije onda je sve moguće. Ako neko pomene vakcine ili uranijum u Srbiji onda je pretplaćen na treće oko.

Вакцине немају везе са овим.То је огроман напредак у медицини попут пенцилина јер би данас људи умирали од најобичнијих упала.
Ако се некада један авион сруши(десио се аутизам који је иначе генетски поремећај) зар не требамо више да летимо авионом?
Било какав облик уранијума па ни осиромашени није добар.
У тихом рату Америке и Русије све је могуће,ми смо ту небитни,технологија и медицина је толико узнапредовала да се одавно може правити вирус у лабараторији и игранке са ДНК су тек посебна прича које су највише узражене код умјетне вантјелесне оплодње.Могу се већ сада избацити наследне болести из днк-а али то покреће мноштво питања.Да ли ћемо у будућности бирати боју косе и очи дјетета?Да има предиспозиције за доброг математичара,спортисту и сл.Наука је далеко отишла а најгора је војна индустрија.
 
Вакцине немају везе са овим.То је огроман напредак у медицини попут пенцилина јер би данас људи умирали од најобичнијих упала.
Ако се некада један авион сруши(десио се аутизам који је иначе генетски поремећај) зар не требамо више да летимо авионом?
Било какав облик уранијума па ни осиромашени није добар.
У тихом рату Америке и Русије све је могуће,ми смо ту небитни,технологија и медицина је толико узнапредовала да се одавно може правити вирус у лабараторији и игранке са ДНК су тек посебна прича које су највише узражене код умјетне вантјелесне оплодње.Могу се већ сада избацити наследне болести из днк-а али то покреће мноштво питања.Да ли ћемо у будућности бирати боју косе и очи дјетета?Да има предиспозиције за доброг математичара,спортисту и сл.Наука је далеко отишла а најгора је војна индустрија.

Nisi ispratio poruke.

Ne kažem ja da su vakcine same po sebi loše ali su loše one koje su namerno loše napravljene.
Napravi se vakcina protiv gripa plus neki sastojak koji će na duže staze da izazove neke bolesti.
Nisu svi medicinski radnici i organizacije altruisti.
 
...док КГБ сакупља салвете!

Тема оцењена са *ГРОЗНО*

- - - - - - - - - -


Не бих се изненадио ни да си тамо запослена као "новинарка".

Јао, никада нисам сумњала у твоју интелигенцију и проницљивост.
 
Nisi ispratio poruke.


Napravi se vakcina protiv gripa plus neki sastojak koji će na duže staze da izazove neke bolesti.
Nisu svi medicinski radnici i organizacije altruisti.

То је друга ствар.Произвођаче вакцина пре куповине може да контролише свака земља појединачно ако има чиме?
 

Back
Top