Internet isplata-opcije?

RadaSe

Početnik
Poruka
42
Pozdrav svima. Ako biste mogli da mi pomognete, bila bih vam bas zahvalna. Koristim neobux i do skoro sam prebacivala odatle na pejpal. Sada oni vise nisu u ljubavi, pa ja ne znam za koji procesor da se odlucim. Nasla sam na jednom mestu da je najzgodnije na skrill, pa na payoneer karticu. Ali to kod mene ne funkcionise. Cak sam i verifikovala sve zivo, sva ona 4 koraka. Ali kad krenem da povezem sa payoneer karticom uvek mi izlazi upozorenje da moram da verifikujem adresu. Sad razmisljam sta mi preostaje ako tu nema leka. Ima neki swift metod na skrillu, ali nisam bas upucena u to, a bojim se da nesto moze i da se iskomplikuje. Zato mi sada pada na pamet payza. Do 150 dolara je koliko vidim bez provizije, sto je odlicno. Posle toga sam mislila da to prebacim u bitkojne, provizija oko 3 dolara, to posle isplatim na moj novcanik koji cu da napravim. I posle sa toga preko ecd menjacnice za 4% provizije prebacim na svoj racun. Da li je neko imao iskustava sa ovim. Da li ovo moze ovako da funkcionise? I da li ima neki pouzdaniji nacin i naravno povoljniji?
 
Pozdrav svima. Ako biste mogli da mi pomognete, bila bih vam bas zahvalna. Koristim neobux i do skoro sam prebacivala odatle na pejpal. Sada oni vise nisu u ljubavi, pa ja ne znam za koji procesor da se odlucim. Nasla sam na jednom mestu da je najzgodnije na skrill, pa na payoneer karticu. Ali to kod mene ne funkcionise. Cak sam i verifikovala sve zivo, sva ona 4 koraka. Ali kad krenem da povezem sa payoneer karticom uvek mi izlazi upozorenje da moram da verifikujem adresu. Sad razmisljam sta mi preostaje ako tu nema leka. Ima neki swift metod na skrillu, ali nisam bas upucena u to, a bojim se da nesto moze i da se iskomplikuje. Zato mi sada pada na pamet payza. Do 150 dolara je koliko vidim bez provizije, sto je odlicno. Posle toga sam mislila da to prebacim u bitkojne, provizija oko 3 dolara, to posle isplatim na moj novcanik koji cu da napravim. I posle sa toga preko ecd menjacnice za 4% provizije prebacim na svoj racun. Da li je neko imao iskustava sa ovim. Da li ovo moze ovako da funkcionise? I da li ima neki pouzdaniji nacin i naravno povoljniji?

Moje iskustvo je bilo da sam posle dve nedelje trebalo kao da zaradim 5$ ali su onda tražili da im platim članarinu
odnosno da im plaćam što pritiskam ko majmun

ne bih ja to ni radio nego bivša riba me navukla na jeftine jabuke
pa kao pozvala me pa imala bonus 10%

čim sam video da mi traže pare što pritiskam a da pritom nisam onih 5$ video u svojim rukama,
ja rešim da im sve alalim
riba nastavila još neko vreme da pritiska ko ćurka, sigla ona čak do 22$ pisalo na ekranu
ali pošto nije platila one pare za članarinu nije mogla da se loguje normalno
pa me zvala da vidim o čemu se radi - posle logovanja baca te samo na stranicu sa adminom da mu se izviniš što nisi platio

pa odustala i ona...

i onda mi posle godinu i po dana stiže e-mail od neobux-a kako su restartovali servis i sad rade drugačije
i predstavila se neka CELA menadžerka firme..
ja je iznapušavao u reply-ju

više nisu pisali
 
Ma, ne klikcem ni ja one gluposti. Testiram neke sajtove, ali mi pare lezu na neobux. Dizala sam dosad normalno, nije bilo nikakvih problema. Ali sada je neobux raskinuo saradnju sa pejpalom, pa moram da izaberem neki drugi metod.
 
Vec 3-4 godine unazad podizem pare preko payoneer-a,nikakvih problema nemam tako da glas ide za payoneer.
Kartica radi na svakom bankomatu.
Skrati mi muke pls da ne trazim po netu....
Nema provizije prilikom isplate preko payoneer-a?
Koliko je placanje njihovih usluga? 30 evra godisnje?
Da li je problem novac prebacivati sa payoneer racuna na racun lokalne banke?
 
Nema provizije, meni pare dolaze od getty-ja koliko oni posalju toliko legne. Sad ako bi slao sa racuna na racun verovatno ima neka sitna provizija.
Payoneer je besplatan, ne placa se nista godisnje.
Nisam probao da prebacujem na racun banke jer ne vidim poentu. Kad ti stigne payoneer kartica uredno sa tom karticom placas racune i podizes novac preko bankomata tako da nisam imao potrebu da ista prebacujem na racun.
 
Evo na sta sam ja naisla oko troskova:
00FE460B-EE32-4F19-B462-3797A2E264BB.jpg
 
uf, davno sam se registrovao, u medjuvremenu mi je istekla kartica pa su mi poslali drugu. Cini mi se oko 10ak dana treba da kartica stigne.
Ali na prvu registraciju je bilo potrebno verifikovati adresu. Tako sto uneses adresu na koju ti oni posalju pismo sa kodom, onda taj kod ukucas nazad i ako je kod tacan adresa je verifikovana.
Tako je bilo pre, ne znam sad ali eto da znas ako to i dalje stoji onda moras cekati i to pismo za verifikaciju adrese.
 
uf, davno sam se registrovao, u medjuvremenu mi je istekla kartica pa su mi poslali drugu. Cini mi se oko 10ak dana treba da kartica stigne.
Ali na prvu registraciju je bilo potrebno verifikovati adresu. Tako sto uneses adresu na koju ti oni posalju pismo sa kodom, onda taj kod ukucas nazad i ako je kod tacan adresa je verifikovana.
Tako je bilo pre, ne znam sad ali eto da znas ako to i dalje stoji onda moras cekati i to pismo za verifikaciju adrese.
Znaci sve ukupno skoro mesec dana :aha:
 

Back
Top