Brnabić: Suficit 80 milijardi, građani treba da budu ponosni

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
- Zaključili smo u trezoru i oktobar mesec. Imamo suficit od 80 milijardi dinara, gde smo planiran deficit od 46 milijardi dinara. Fantastični rezultati. Ja sam stvarno jako srećna, jako ponosna. Ponosna sam i što sam deo kontinuiteta prethodne Vlade. Građani Srbije trebalo bi da su ponosni na svoju zemlju - rekla je Brnabić u "Dnevniku" RTS-a.


D2wktkqTURBXy81ODU5NTgwZDRkNTg2NzNlMWUxMDdhMzQ4ZTdhMWU5Yi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


PROSTO ME SRAMOTA KOLIKO NAM DOBRO IDE


http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...lijardi-gradani-treba-da-budu-ponosni/h4ny3tb

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
- Zaključili smo u trezoru i oktobar mesec. Imamo suficit od 80 milijardi dinara, gde smo planiran deficit od 46 milijardi dinara. Fantastični rezultati. Ja sam stvarno jako srećna, jako ponosna. Ponosna sam i što sam deo kontinuiteta prethodne Vlade. Građani Srbije trebalo bi da su ponosni na svoju zemlju - rekla je Brnabić u "Dnevniku" RTS-a.


D2wktkqTURBXy81ODU5NTgwZDRkNTg2NzNlMWUxMDdhMzQ4ZTdhMWU5Yi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


PROSTO ME SRAMOTA KOLIKO NAM DOBRO IDE


http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...lijardi-gradani-treba-da-budu-ponosni/h4ny3tb

- - - - - - - - - -

a de su joj onda sise kad toliko presipa? :think:

Jest dobro ali moglo je mnogo više i bolje.Tvrdim i garantujem.
 
80 MELEARDE LEPTEJEBO VREDAN OVAJ VUČIĆ A NE KO ONI IZDAJNICI

...ili tako razmišlja prosečan izlapelo-penzionerski poluusmeni krezavo-grbavi naprednjački glasač.

Zato oni i pobedjuju, jer su krezavo-grbavi-polupismeni itd. u vecini u Srbiji.
Jedini nacin da u Srbiji bude bolje je da se ti krzavo-grbavi-polupismeni itd izlece od svoje krezubosti, grbavosti, polupismenosti.....
Dokle god bude previse ljudi koji su u takvom stanju, losi ce biti na vlasti.
Ovako, i da sutra dodje neko umesto Vucica, isto ce da bude.
 
80 MELEARDE LEPTEJEBO VREDAN OVAJ VUČIĆ A NE KO ONI IZDAJNICI

...ili tako razmišlja prosečan izlapelo-penzionerski poluusmeni krezavo-grbavi naprednjački glasač.

jes' vid'o prijatelju? krenula država...

- - - - - - - - - -

Jest dobro ali moglo je mnogo više i bolje.Tvrdim i garantujem.

a moglo je i BRŽE... a ne da čekamo ovoliko...
 
Ovako, kada drzava ostvaruje SUFICIT, to znaci da je od svojih gradjana i/ili svojih preduzeca UZELA VISE NEGO STO JE POTREBNO
Posebna cinjenica jeste so nas budzet ima takvu dinamiku da tokom godine iskazuje suficit, da bi nakon konsolidovanja, sa 31.12. pokazao deficit.
To je kao kada primite platu, pa se derete koliko imate para, a kad dodje par dana ispred plate, zacutite...
 
bićemo uskoro bogatiji od Čemerike

ispod milijarde ne priznajemo ništa

- - - - - - - - - -

Ovako, kada drzava ostvaruje SUFICIT, to znaci da je od svojih gradjana i/ili svojih preduzeca UZELA VISE NEGO STO JE POTREBNO
Posebna cinjenica jeste so nas budzet ima takvu dinamiku da tokom godine iskazuje suficit, da bi nakon konsolidovanja, sa 31.12. pokazao deficit.
To je kao kada primite platu, pa se derete koliko imate para, a kad dodje par dana ispred plate, zacutite...

Jel možda bolja tehnika kad se dereš unapred KOLIKO treba da dobiješ?
 
jes' vid'o prijatelju? krenula država...

- - - - - - - - - -



a moglo je i BRŽE... a ne da čekamo ovoliko...

U pravu ste moglo je brže.Uzmite prostu računicu zatvorite NSZ to bi bilo jedno pola milijona ljudi i ako bi samo 10 franaka doprineli danas to bi bilo 5 milijona franaka za
samo jedan dan.Upoređujući te mogućnosti onda je to od premijerke jedno veliko ništa.Nadam se da se slažete.
 
U pravu ste moglo je brže.Uzmite prostu računicu zatvorite NSZ to bi bilo jedno pola milijona ljudi i ako bi samo 10 franaka doprineli danas to bi bilo 5 milijona franaka za
samo jedan dan.Upoređujući te mogućnosti onda je to od premijerke jedno veliko ništa.Nadam se da se slažete.

Pored NSZ-a valjalo bi razmotriti i PIO fond...

ostvarila bi se nevidjena ušteda i veliki napedak

- - - - - - - - - -

Greska... pola glasaca kada treba da glasa oni lepo svi kuci sede i seru posle izbora ... 9'0ih je glasalo preko 4miliona,,, a sada jedva preko 3 ... pa ti vidi koliko je spavaca...

možda su INSIDERI FAST RING?
tj da su preminuli u medjuvremenu...
 
Ovako, kada drzava ostvaruje SUFICIT, to znaci da je od svojih gradjana i/ili svojih preduzeca UZELA VISE NEGO STO JE POTREBNO
Posebna cinjenica jeste so nas budzet ima takvu dinamiku da tokom godine iskazuje suficit, da bi nakon konsolidovanja, sa 31.12. pokazao deficit.
To je kao kada primite platu, pa se derete koliko imate para, a kad dodje par dana ispred plate, zacutite...

upravo ovo
nema price o suficitu do kraja godine
svi smo prvog u mesecu u suficitu, dok ne dodje datum za placanje racuna

tako je miskovic proglasen u ono vreme za najuspesnijeg privrednika samo zbog ukupnog obrta, a te godne nije platio porez drzavi
sta je tu uspesnost neka meni neko kaze, ako u ukupnom poslovanju za jednu godinu ti od ukupnih sredstava koje si provukao preko racuna, nisi u stanju da platis svoje obaveze


da li ovi helikopteri koji lete iznad grada poslednja dva tri dana imaju neke veze sa suficitom?
 
samo znam da vlada godinama ne ugovara velike putne projekte sa domacim projektantskim kucama, narocto je zastoj pre, za vreme i posle izbora, i to bude i po dve godine

sa kim ugovara hebemliga

a kazu da im trebaju nase firme i pamet!?

ko je projektovao most preko save na koridoru? koje su licence i kontrole? nema.

projkat nisu ekseri da odes i kupis kilo dva kad ti zatreba

neke stvari treba raditi vise godine pre izvodjenja
 
To se samo prelista listig MMF-a da se vidi koliko smo jaki...prejaki smo ...

- - - - - - - - - -

Mogu do sutra da lažu.

FORBS-ova lista sadrži imena bogataša od kojih su neki na baš lepim pozicijama
jedino što je čudno - neki su iz previše siromašnih zemalja da bi mogli biti bogati za poštena života

- - - - - - - - - -

samo znam da vlada godinama ne ugovara velike putne projekte sa domacim projektantskim kucama, narocto je zastoj pre, za vreme i posle izbora, i to bude i po dve godine

sa kim ugovara hebemliga

a kazu da im trebaju nase firme i pamet!?

ko je projektovao most preko save na koridoru? koje su licence i kontrole? nema.

projkat nisu ekseri da odes i kupis kilo dva kad ti zatreba

neke stvari treba raditi vise godine pre izvodjenja


Jel Projektant, jel može Srbija da učestvuje na medjunarodnom tenderu?
A što?
Kakve veze ima čija je banka?
Sve je to ista firma

One naše su bile garant za preduzeća pod politički generisanim javašlukom pa su zato ugašene mimo zakona i Ustava
Šta je sad onda problem uzeti kredit za medjunarodni projekat kad su otvorene NOVE BANKE?
 

Back
Top