Šutanovac: Vratićemo penzije

комшија

Stara legenda
Poruka
90.823
http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=360820&title=%C5%A0utanovac%3a+Vrati%C4%87emo+penzije

Šutanovac: Vratićemo penzije

Predsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac izjavio je danas da se ta stranka već susretala sa liderima poput Aleksandra Vučića, koji su iza sebe ostavljali pustoš i dugovanja i naglasio da će DS po dolasku na vlast vratiti dug penzionerima.

sutanovac_fonet_aleksandar_levajkovic.jpg


Beograd 31. oktobar 2017

Šutanovac je podsetio da je 2000. godine krenulo vraćanje duga penzionerima, porodiljama, socijalnih dodataka i stare devizne štednje.

Uspeli smo da ga vratimo, a danas obećavam da ćemo po dolasku na vlast vratiti dug penzionerima, ne samo zato što je to njihovo stečeno pravo, već zato što niko u Srbiji, bez obzira koliko bio politički jak ili moćan, nema pravo da na taj način uskraćuje one koji su svoj novac zaradili, poručio je Šutanovac.

Šutanovac je istakao da penzije neće biti vraćene na nivo na kome su bile, već vlast pokušava da napravi markentinški trik u kome će zadovoljiti jedan deo penzionera, a suštinski neće učiniti ništa, jer "svi znamo da su životni standard i potrošačka korpa dramatično skuplji od najavljenog povećanja penzija".


- - - - - - - - - -

:bravo:
 
.


Сви припадници или корисници најезде сорошевих скакаваца треба прво да одговоре на тему "унутрашњег дијалога"?

Шта намеравају да раде са овом творевином на тлу Србије.

То је кључно питање ове генерације.

Све остало је споредно, макар се сипало у трактор.

Тај виц смо прогутали једанпут.


.
 
ШуНАТОвац је тешка будалетина........ није ми јасно како жути не капирају да више немају никакве шансе осим да потрефе неку установу затвореног типа или затвор.........
 
Шутановац је сигуран пут у пропаст ДС.
ДС ако мисли да опстане треба да у врх странке избаци потпуно нове људе (ако их има).
ДС је управо изгубио било какво поверење људи због ликова као што су Шутановац, Кепа, Весић (сад у СНС), Триван (сад у СНС) итд...
 
Шутановац је сигуран пут у пропаст ДС.
ДС ако мисли да опстане треба да у врх странке избаци потпуно нове људе (ако их има).
ДС је управо изгубио било какво поверење људи због ликова као што су Шутановац, Кепа, Весић (сад у СНС), Триван (сад у СНС) итд...

У марту су избори па ће се видети како ће проћи Шутановчева ДС.

Ево ја кажем да ће остварити добар резултат баш као са Јанковићем када му је давала сву логистику на терену.

- - - - - - - - - -

По питању популизма, мртва трка са Вучићем.

Па то можеш да причаш некоме ко никада за Србију није ни чуо.
 
Druže LAGOJE :hahaha:
jel' ti to Šule Govedina dao da besplatno paseš na Vračaru? ;)

Eво ја ти свечано обећавам да се ја никада нећу више јавити на овај форум ни са овом "ником" нити било како уколико на предстојећим београдским и парламентарним изборима "жути" са Шутановцем на челу не пређу цензус.
То би значило да сам глуп за политику, и не треба да учествујем на једном политичком форуму ма колико се реапно срозао ниво тог форума!
"Слаткишу" држи ме за к...пардон, за реч.

- - - - - - - - - -

penzija ce biti 20000 evra kad ja dodjem na vlast. odlazak u penziju za 200 godina

Нису "жути" смањили пензије него ви.
 

Back
Top