UŽAS NA LINIJI 56, PLJUŠTALE PSOVKE I SEVALE PESNICE

Novosadski Mič

Iskusan
Banovan
Poruka
6.684
Svakodnevne gužve u gradskom prevozu izazivaju sve veću nervozu građana, koja ponekad eskalira i u fizički obračun, kao što se to desilo danas na liniji 56.

Na stanici ove linije gradskog prevoza na Petlovom brdu, najpre je došlo do oštre rasprave između nervozne devojke koja je, po svemu sudeći, kasnila na posao zbog retkih autobusa, i vozača. Svađa je zatim prerasla u fizički obračun, u kom je, prema izjavama svedoka sa društvenih mreža, deblji kraj izvukla devojka.

Ona se najpre požalila vozaču i pitala ga zašto nije bilo prethodnih pet autobusa, a onda je zatražila broj telefona na koji može da se žali. Vozač ju je međutim ignorisao, uzeo svoju šolju kafe i izašao iz autobusa, govoreći da neće da vozi, uz usputne grube psovke. Takvo ponašanje je još više iznerviralo devojku, koja je, vidno uznemirena, takođe počela da ga vređa i psuje.

On se tada vraća u autobus, hvata je obema rukama i izbacuje iz vozila, a zatim je obara na beton i počinje da udara pesnicama po telu. Devojka je plakala i molila da je ostavi na miru, a niko do putnika iz punog autobusa nije prišao u njenu zaštitu, osim jedne žene i jednog mladića.



IDIOTI
 
Na strani sam vozača, oni voze a svaka budala može da im ***** i prigovara. Pogotovu devojke, uvek vredjaju i psuju, a kad im neko odvali šamarčinu izvlače se na to što su žene. More mrš

Vredjanje i psovanje nije razlog za fizicko nasilje :roll:
A devojka je postavila sasvim legitimno pitanje na koje MORA da dobije odgovor.. a to je informacija za zalbe.
Vozac predstavlja firmu, firmine greske su i vozaceve greske i obrnuto. Ali tesko to objasniti balkancu :neutral:
 
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/2...-i-udarao-dok-nije-pocela-da-ga-moli-da-stane

- - - - - - - - - -

Vredjanje i psovanje nije razlog za fizicko nasilje :roll:
A devojka je postavila sasvim legitimno pitanje na koje MORA da dobije odgovor.. a to je informacija za zalbe.
Vozac predstavlja firmu, firmine greske su i vozaceve greske i obrnuto. Ali tesko to objasniti balkancu :neutral:

To su sendvičari

- - - - - - - - - -

policajac
31-10-2017 20:06h
Pravac zatvor, sto je po zakonu. Za fizicki napad, povrede i nasilnicko ponasanje. Privodjenje i tuzilac ce mu odmah odrediti zadrzavanje u CZ-u bar 15 dana.
 
Svakodnevne gužve u gradskom prevozu izazivaju sve veću nervozu građana, koja ponekad eskalira i u fizički obračun, kao što se to desilo danas na liniji 56.

Na stanici ove linije gradskog prevoza na Petlovom brdu, najpre je došlo do oštre rasprave između nervozne devojke koja je, po svemu sudeći, kasnila na posao zbog retkih autobusa, i vozača. Svađa je zatim prerasla u fizički obračun, u kom je, prema izjavama svedoka sa društvenih mreža, deblji kraj izvukla devojka.

Ona se najpre požalila vozaču i pitala ga zašto nije bilo prethodnih pet autobusa, a onda je zatražila broj telefona na koji može da se žali. Vozač ju je međutim ignorisao, uzeo svoju šolju kafe i izašao iz autobusa, govoreći da neće da vozi, uz usputne grube psovke. Takvo ponašanje je još više iznerviralo devojku, koja je, vidno uznemirena, takođe počela da ga vređa i psuje.

On se tada vraća u autobus, hvata je obema rukama i izbacuje iz vozila, a zatim je obara na beton i počinje da udara pesnicama po telu. Devojka je plakala i molila da je ostavi na miru, a niko do putnika iz punog autobusa nije prišao u njenu zaštitu, osim jedne žene i jednog mladića.



IDIOTI

A pazite kad sam dobro prognozirao - da ce u prevozu i u redovima na salterima biti sve vece dzumlaje.:per:
 
Hahaha.... dobro se nasmejah na ovo..
Ljudi hoce sve na tacni... da krene autobus kad njima odgovara...da dobiju informaciju zasto nije bilo autobusa, pa cak i da dobiju broj na koji mogu da se zale..
Pa kad su vec toiliki smekeri, neka istrazite sami na koji broj mozete da se zalite...

Ne podrzavam tucu, ali taj vozac ne mora da zna zasto autobusi pre i posle njega nisu isli...
Niti mora da zna broj za zalbe i ostale informacije...
 
Jedan Komitet Ujedinjenih Nacija,nedavno je objavio koja su zanimanja najteza.Najtezi posao je biti Vozac vozila Gradskog Saobracaja.! Putnici-korisnici usluga gradskog
saobracaja,cesto vrlo nepravedno grde vozace autobusa gradskog prevoznika.Ali to ne bi trebali ,nikada da cine.Ti ljudi koji voze teske Autobuse,pa jos i one zglobne,zasluzuju nase postovanje i svaku pohvalu,za svoj tezak i odgovoran posao.Voziti autobuse u beogradu,podvig je dostojan najveceg divljenja.Taksisti voze besomucno,ne postujuci
nikakve propise,niti norme dobrog ponasanja. Pesaci prelaze ulicu,gde god im padne na pamet.Vozaci privatnih vozila,seku put Autobusima gradskog prevoznika,kako im se
hoce i kako im se moze.Apelujem na sve nas,na svakog pojedinca koji koristi gradski prevoz,da Vozace autobusa i trolejbusa gradskog prevoznika,gleda i ponasa se prema
njima,sa puno postovanja i razumevanja,za njihov izuzetno tezak a malo placen posao.!
 
Vredjanje i psovanje nije razlog za fizicko nasilje :roll:
A devojka je postavila sasvim legitimno pitanje na koje MORA da dobije odgovor.. a to je informacija za zalbe.
Vozac predstavlja firmu, firmine greske su i vozaceve greske i obrnuto. Ali tesko to objasniti balkancu :neutral:

Znas li ti da sam siguran da kad te dohvatim pod svoje, prvi bi ti digao ruku da me fizicki napadnes...
Znaci ne postoji um koji nece kad mu dupe pomeris usmeno i na javnom mestu, nece preci na sledeci nacin resavanja sukoba u kojem je...

Remecenje javnog reda i mira je pocinila devojka, ali u narcisoidnoj Srbiji, gde je zenama normalno da budu narcisi, to je nemoguce regulisati.
Npr, da ti koliko god nisi sujeveran, neko pocinje da kune decu, dabogda ti ovo ono , i samo sipa....Sipak ces ti reci, to su reci , ja nisam sujeveran, Bog je na mojoj strani, iako bi pravi vernik bas tako uradio...
 
Da se ja pitam, po nekom gradjanskom nahodjenju, ja bih uveo zakon gde se posle izgovorenih reci "zamolio bih vas da mi se vise ne obracate" svaki nastavak upucivanja reci od strane nekog onome ko je iskazao zelju za block, ignore tj prestanak komunikacije, tretira kao fizicki napad.

Trenutno se u USA vika tretira kao fizicki napad, a ko je osetio kako izgleda kad se neko dere na vas, on zna da je vrlo mala razlika ako uopste postoji razlika izmedju fizickog napada i vikanja u pogledu stvorenog adrenalina, povisenja pritiska, ubrzanja rada srca i ostalih fizioloskih a i psiholoskih parametara u telu.
 
Vredjanje i psovanje nije razlog za fizicko nasilje :roll:
A devojka je postavila sasvim legitimno pitanje na koje MORA da dobije odgovor.. a to je informacija za zalbe.
Vozac predstavlja firmu, firmine greske su i vozaceve greske i obrnuto. Ali tesko to objasniti balkancu :neutral:

Vozač vozi. On nije tu da objašnjava išta i da se raspravlja, iz domena svog posla. Tako da "...MORA da dobije odgovor..." je pogrešno adresirano.
A devojka može da histeriše svojoj majci i ocu, koji je tako vaspitaše.

Fizički obračun je potpuno neprimeren. Žene koje histerišu su same krive što se izlažu mogućnosti da budu fizički napadnute. Posle im je đavo kriv.
 
Da se ja pitam, po nekom gradjanskom nahodjenju, ja bih uveo zakon gde se posle izgovorenih reci "zamolio bih vas da mi se vise ne obracate" svaki nastavak upucivanja reci od strane nekog onome ko je iskazao zelju za block, ignore tj prestanak komunikacije, tretira kao fizicki napad.

Trenutno se u USA vika tretira kao fizicki napad, a ko je osetio kako izgleda kad se neko dere na vas, on zna da je vrlo mala razlika ako uopste postoji razlika izmedju fizickog napada i vikanja u pogledu stvorenog adrenalina, povisenja pritiska, ubrzanja rada srca i ostalih fizioloskih a i psiholoskih parametara u telu.

Tako je u jednoj radnji jedna žena pretila fizičkim nasilju muškarcu u redu, kod kase. On je glasno tražio da se ona udalji i na kraju dolazi obezbeđenje i obraća se NJEMU, kao da je krivac za konflikt. Čovek je tražio da se ona izbaci izvradnje, zbog pretnje nasiljem. Kako je ovo Balkan, to se nije desilo, jer je ona - žena.

"Moja" kasirka je reagovala sa "Ko zna šta je uredio?!". Ja sam je pitao, a zašto misli da je on nešto uradio?! Balkanska posla.
 
Sada sam video snimak. Trebao je da zove policiju.

Pa da je privedu, a ona posle neka razmišlja zašto je izgubila posao.

Uzgred, kaže da joj je prošlo 5 autobusa, znači gužva i njemu verovatno nije bilo po redu voznje da krene. Dalje, pokušala je da uđe u vozačku kabinu... Ženski kreten, koji misli da ima prava da se ponaša kako je hormon udari.

- - - - - - - - - -

Dok vozači pišu poruke i voze i sami počnu pričati tokom vožnje

Da, ima toga. I šta sad? To je sada opravdanje za ovo histerisanje?
 

Back
Top