"Poslanici Dveri mi upali u kabinet, sama sam ih izbacila"

Gojković tvrdi da je napadnuta u kabinetu, Dveri demantuju

Maja-Gojkovic.jpg
Izvor: N1
(arhiva) Autor teksta:
Beta

Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković saopštila je da su troje poslanika Dveri upali u njenu kancelariju i vređali je. Boško Obradović demantuje te tvrdnje i kaže da je samo došao po pojašnjenje.
Prema njenim rečima, Boško Obradović, Marija Janjušević i Srđan Nogo su nasilno upali u njenu kancelariju, vikali, vređali je, kao i žene koje rade u njenom kabinetu.
Prema njenim rečima, oni joj nisu dozvolili da izađe iz kancelarije zbog čega ih je izbacila napolje.
"Ovo se dešavalo samo u fašističkim režimima", ocenila je Gojković i dodala: "Nisam želela to da dozvolim, da se ponižava parlament, da parlament bude fašistički poligon, nisam želela i neću dozvoliti da se napada bilo koja žena ovde, ne mislim samo na sebe, već na saradnice i pripadnice službe obezbeđenja, a njih su oni grubo vređali".
Na pitanje N1 da li je bilo fizičkog obračuna, Maja Gojković je odgovorila da jeste jer, kako kaže, fizički ih je izbacila iz kancelarije nakon što joj nisu dozvoljavali da izađe.
Ona je kazala da je ponosna što je troje poslanika Dveri uspela sama da izbaci iz kabineta.
"Sama sam uspela sve troje da fizički izbacim iz svoje kancelarije i ponosna sam na to, jer ću na svaki način zaštiti žene koje se bave politikom, kao i Narodnu skupštinu Republike Srbije", rekla je Gojković.:eek::eek::eek:


Obradović: Samo sam došao da pitam što sam isključen


Boško Obradović kaže da je laž da je fizički napao Maju Gojković.
Obradović je rekao da je do kancelarije predsednice parlamenta došao jer je hteo da je pita zašto je isključen sa sednice.
Po njegovim rečima, izrečene su mu tri opomene, ali ne i mere udaljenja sa sednice.
 
"Poslanici Dveri mi upali u kabinet, sama sam ih izbacila"
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da je troje poslanika Dveri upalo u njen kabinet, vređalo je i onemogućavalo da napusti prostoriju.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=31&nav_category=11&nav_id=1320094

Strasno sta rade, ima da plate.

jel ima neki prevodilac za izjavu napisanu na čudnom jeziku?

- upala joj trojica Mudraca
- baš kod Svete Maje
- nisu joj dali da izadje
- pa ih izbacila

GDE JE BIO JOAKIM?

- - - - - - - - - -

Maja bas dobro bambusa Boska. Mesecima ga sprda.

Nju je izbacio Aleksandar Vučić sa Tomom Nikolićem iz SRS-a jer je htela da im ošteti ugled
 
Boško i ekipa imaju samo jedan cilj - da se započnu neredi i nemiri. I sve će uraditi u tom ciilju, da isprovociraju da ih neko razvali po pi4ci i da mogu da krenu u divljanje.
Ako ste za to, dragi sugrađani, samo napred, u nove revolucije pa da vas posle revolucije karaju Boško i Službenici.
Kao i posle svake.

Ceniš da postoji mogućnost nereda i revolucije?Ako je tako, napred Boško!
Dosta su nas ****** Musliu i njegove nepismene seljačinei,nakon njihove seljačko-stiroporske revolucije.
 
Kakva histerija, velika zatupljena masa koja zivi za ovakve spinove.

Toliko..

E sad, Ti vise verujes svojim ocima nego Maji, PINK-u, RTS-u, Hepiju,...
Pogledaj malo bolje. Najpre ces cuti kako joj Bosko psuje sve po spisku, onda je samara i bije svim i svacim, u pomoc mu priskace Marija pa Nogo ali nasa hrabra maja efektnim zahvatom svo troje baca kroz prozor.:hahaha::rotf::rotf:
 
Boško i ekipa imaju samo jedan cilj - da se započnu neredi i nemiri. I sve će uraditi u tom ciilju, da isprovociraju da ih neko razvali po pi4ci i da mogu da krenu u divljanje.
Ako ste za to, dragi sugrađani, samo napred, u nove revolucije pa da vas posle revolucije karaju Boško i Službenici.
Kao i posle svake.

:hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Da znas da je pokusao da izazove Djordja Vukadinovic ali ga nasa Maja spasila. Ona tabla od 20 kilograma uranijuma na kojoj je pisalo " VUCIC,BRAT,KUMOVI, LOPOVI" je u rangu atomske bombe. :rtfm::think:
 
bosko u skupstini kao da je na buvljaku, sta misli da ga pravilnik ne obavezuje? bruka, dal je pismen ili samo glup?

Glup kao tocak. Umislio da svaki poslanik u Skupstini ima istu tezinu (za polupismene, iza svakog poslanika stoji ISTI broj glasaca). :rtfm:
Zamisli, on hoce da ima istu tezinu i ista prava kao Marjan, Martin, Orlic, Djuka,...:hahaha:
Pazi, jos glupak umislio da se u Skupstini slobodno govori. Umesto da dobije od AV napisano on tu nesto kritikuje kao da je opozicija. Stvarno glupak.

- - - - - - - - - -

Бошко је изгледа једина опозиција. Венцеслав, Крадуле и остале жутаре само седе тамо.

Ako se ovo odnosi na Radulovica, gresis. Uz Dveri, oni su prava opozicija. Ostali ili glume (cast izuzecima) ili su se vec otvoreno stavili u krilo AV.
 
Glup kao tocak. Umislio da svaki poslanik u Skupstini ima istu tezinu (za polupismene, iza svakog poslanika stoji ISTI broj glasaca). :rtfm:
Zamisli, on hoce da ima istu tezinu i ista prava kao Marjan, Martin, Orlic, Djuka,...:hahaha:
Pazi, jos glupak umislio da se u Skupstini slobodno govori. Umesto da dobije od AV napisano on tu nesto kritikuje kao da je opozicija. Stvarno glupak.

- - - - - - - - - -



Ako se ovo odnosi na Radulovica, gresis. Uz Dveri, oni su prava opozicija. Ostali ili glume (cast izuzecima) ili su se vec otvoreno stavili u krilo AV.

Он је био вучићев министар. Не могу да верујем да није знао ко је Вучић тада а сада зна. Што се мене тиче, ћао је.
 
Бошко је изгледа једина опозиција. Венцеслав, Крадуле и остале жутаре само седе тамо.

И Крадула је избачен на 20 дана. И то без икаквог разлога (имали смо овде снимак, мрзи ме сад да га тражим).

Узгред, Крадуле и његови посланици су критиковали Мају на тЊитеру због лагања у вези Бошка Дивљака званог Бубамара.
 
И Крадула је избачен на 20 дана. И то без икаквог разлога (имали смо овде снимак, мрзи ме сад да га тражим).

Узгред, Крадуле и његови посланици су критиковали Мају на тЊитеру због лагања у вези Бошка Дивљака званог Бубамара.

:lol:
 

Back
Top