Hrvati planiraju agresiju i okupaciju Srpske

KeyserSöze

Domaćin
Poruka
4.548
http://www.blic.rs/vesti/republika-...-planira-da-zavrsi-nedovrseni-posao-u/mlhh80k

83YktkqTURBXy8wMzFiM2M2OGI0OTAwNTA0Mzg2NjA3NmU1MmRhYTgxNS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


- - - - - - - - - -

Komandant Operativne grupe Sinj za vreme hrvatske akcije "Oluja" i doskorašnji ministar odbrane Hrvatske Ante Kotromanović tvrdi da je "više puta čuo izjave visokih američkih zvaničnika kako im je sada žao što nam nisu dopustili ulazak u Banjuluku".

http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...ici-zao-sto-nas-nisu-pustili-u-banjaluku.html

- - - - - - - - - -

Dobijaju od amera avione F16 da zavrse posao koji su zapoceli 1941 unistenje Srba zapadno od Drine


Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/premium/vucic-navija-da-hrvatska-kupi-najnoviji-f-16-1203478 - www.vecernji.hr
 
Колега све је то договорено.Завршена прича.Могли смо и ми ући у Загреб 1991.Али чему?Шта онда?
Иселити 150 хиљада становника Бања Луке?Немогуће је направити Олују са преко милион Срба.
Коме и због чега?Слобо је морао доћи до процента 49/51.Сада када размислим из ове перспективе то је једини дио РС који се могао жртвовати.
Дио уз Србију не јер је било битна да границу уз Дрину држе Срби.Посавина и Семберија превише вреде што економски што територијално стратешки.Остала је БИХ Крајина.
И тако су ти људи жртвовани нажалост.Сви ови хвалоспјеви Хрвата су смијешни.Знам мноштво Хрвата који ће признати да су улазили у празне градове.Дакле Срби су препуштали територију а не Хрвати освајали.То је огромна разлика.
 
Kolega istorija je uciteljica zivota,desilo se dva puta.velik dio srpskog etnickog prostrora je potpuno ociscen od srba


U proslom ratu su protjerali 1 milion Srba
Uzmi popis stanovnistva 1991 BIH i takozvane Hrvatske pa uporedi sa popisima 2011
Srbi su opstali samo u RS
1941 su pobili 700 000 Srba i a stotine hiljada protjerali
 
cro kao dzrava ima potpuno nepriroad oblik i neodbranjiv

veruem d je njima jedini opstanak prosirenje unutar bih.

e, sad. kad, i kako i ko. sve su spekulacije i nisu realne. jer ako su realne onda je realna i suprotna opcija nestanak cro kao drzave.

Tačno !

NDH 3 je uvek spreman projekat.

Odmazda za fascinantne genocidne rezultate NDH 1 i 2 mora biti realizovana

Inače nema zaustavljanja ustaša
 
Poslednja izmena:
Kolega istorija je uciteljica zivota,desilo se dva puta.velik dio srpskog etnickog prostrora je potpuno ociscen od srba


U proslom ratu su protjerali 1 milion Srba
Uzmi popis stanovnistva 1991 BIH i takozvane Hrvatske pa uporedi sa popisima 2011
Srbi su opstali samo u RS
1941 su pobili 700 000 Srba i a stotine hiljada protjerali

Banja Luka je stari glavni grad Rvata....:per:

- - - - - - - - - -

Spremaju se, se spremaju...

Ćetniciiiiiiiiiiii....:hahaha:

- - - - - - - - - -



Bar 15-ti.

Da oće već jednom da krenu, pa da pobijemo ghovna i gotova stvar...

nikad niste spremni..uzasni ste....pravite od usta ghuzicu..daj vec jednom budite ..spremni..:hahaha::rotf:
 
cro kao dzrava ima potpuno nepriroad oblik i neodbranjiv

veruem d je njima jedini opstanak prosirenje unutar bih.

e, sad. kad, i kako i ko. sve su spekulacije i nisu realne. jer ako su realne onda je realna i suprotna opcija nestanak cro kao drzave.

Ukoliko Hrvatska okupira Republiku Srpsku Vučić će reći da je to realnost na terenu i da Srbija nema decu za rat i mora to da prihvati, a on će Srbiju voditi evropskim putem dok potpuno ne iščezne od slatkoće evropske....
 
Ukoliko Hrvatska okupira Republiku Srpsku Vučić će reći da je to realnost na terenu i da Srbija nema decu za rat i mora to da prihvati, a on će Srbiju voditi evropskim putem dok potpuno ne iščezne od slatkoće evropske....

Juce ili prejuce nakon sastanka Dodika i Vucica bila pres konferencija koja se mogla uzivo pratiti na RTRS i sasvim slucajno sam bio pored tv kad je ta preskonferencija isla uzivo
Nesto su lupetali oko ubrazavanja puta u EU a Dodik o stanju u BIH
A onda je Dodik onakav kakav je bez dlake na jeziku nesto odjednom izlano,ako posalju vojsku branicemo se....sta,ko..gde

Vjerovatno mu je Vozd prenio pretnje Hojt Lia i vjerovatno je Hojt Li pretio vojnom silom i unistenjem RS ako se ne povinuju imperiji
ja to tako vidim ,zasto bi inace ovaj spomenuo vojsku i da cemo se braniti ali mi vjerovatno nikad necemo saznati sta im je hojt li naredio i sa cim im je pretio
 
Juce ili prejuce nakon sastanka Dodika i Vucica bila pres konferencija koja se mogla uzivo pratiti na RTRS i sasvim slucajno sam bio pored tv kad je ta preskonferencija isla uzivo
Nesto su lupetali oko ubrazavanja puta u EU a Dodik o stanju u BIH
A onda je Dodik onakav kakav je bez dlake na jeziku nesto odjednom izlano,ako posalju vojsku branicemo se....sta,ko..gde

Vjerovatno mu je Vozd prenio pretnje Hojt Lia i vjerovatno je Hojt Li pretio vojnom silom i unistenjem RS ako se ne povinuju imperiji
ja to tako vidim ,zasto bi inace ovaj spomenuo vojsku i da cemo se braniti ali mi vjerovatno nikad necemo saznati sta im je hojt li naredio i sa cim im je pretio

kaj se tiče vase obrane,.,.od nekoga..nece vas nitko napadati..nema se razloga..ali ako se nekome i digne ...ono..ma skinite gaće i samo junački...ne mogu oni toliko koliko vi mozete izdrzati...:hahaha::rotf:
 
Juce ili prejuce nakon sastanka Dodika i Vucica bila pres konferencija koja se mogla uzivo pratiti na RTRS i sasvim slucajno sam bio pored tv kad je ta preskonferencija isla uzivo
Nesto su lupetali oko ubrazavanja puta u EU a Dodik o stanju u BIH
A onda je Dodik onakav kakav je bez dlake na jeziku nesto odjednom izlano,ako posalju vojsku branicemo se....sta,ko..gde

Vjerovatno mu je Vozd prenio pretnje Hojt Lia i vjerovatno je Hojt Li pretio vojnom silom i unistenjem RS ako se ne povinuju imperiji
ja to tako vidim ,zasto bi inace ovaj spomenuo vojsku i da cemo se braniti ali mi vjerovatno nikad necemo saznati sta im je hojt li naredio i sa cim im je pretio

Može Hojt Ji da preti koliko hoce, ili smo država ili nismo.... Da li je kraljevina Srbija 1914. godine bila u boljoj poziciji nego mi dnas? Ovi ako prete da će nas napasti, uradiće to nezavisno od toga što mi prihvatimo sve njihove zahteve. Vučić voli da plaši biračko telo, te da će nas sravniti sa zemljom, te da ćemo crkavati od gladi,makedonski scenario i slično...
Te pretnje Vučića da ćemo pocrkati od gladi i druga shranja su bezočne laži jer država sa ovoliko obradive zemlje ne može biti gladna ukoliko je vode ljudi sa bar gram mozga!
Inače Vučić je dramoser kakvog svet do dans nije video....

- - - - - - - - - -

******* odzada?

namestas se i zoves? pa ko naidje naidje!?

hm. bas si euro vrednsot

Tebe i Vožda Vučića će kajlovati od pozadi u proevropskom stilu, ali u Zabeli ili nekom drugom objektu kazneno-popravnog tipa,posle strogog ali pravičnog suđenja.
 

Back
Top