Heliko bakterija!

Da li neko ima iskustvo sa ovom beštijom?
Pišite, podelite, savetujte...
Hvala :heart:

По постављању дијагнозе се добија антибиотска терапија. Ваљало би желудац штедети бар 3-6 месеци од зачињене и јаке хране.
Обавезно се контролисати.
А терапија лечи, без проблема.
 
mene je homeopata helico resio sa jednom tretmanom, bez i jedne kapsule antibiotika
tretman kosta 2.000din

Kako te je majke ti resio od tako napadne ijake bakterije i to bez antibiotika i to jos HOMEOPATIJOM a homeopatija je nebuloza "voda pamti, voda je zivo bice", homeopatija je voda + 0,00000% aktivne supstance leka.

Ili ne nije izlecio ili nisi ni imala heliko, trece ne postoji. Ali ne postoji.

Aman ljudi cak i onaj ludak religijski Miroljub Petrovic se pozvao upamet i zna da je homeopatija najsmesnija prevara u svetu medicine. Homeopatija je ludji i gluplji koncept nego srednjevekovno pustanje krvi iz psihijatrijskog pacijenta da mu "izadju demoni i zle sile koje mu zaposele mozak".

I naravno da tretman kosta "samo 2000din". :hahaha: Poznato je kako ti sarlatani skidaju kozu s ledja. Sto veca glupost = veca sumanutost novca koju traze.
 
Kako te je majke ti resio od tako napadne ijake bakterije i to bez antibiotika i to jos HOMEOPATIJOM a homeopatija je nebuloza "voda pamti, voda je zivo bice", homeopatija je voda + 0,00000% aktivne supstance leka.

Ili ne nije izlecio ili nisi ni imala heliko, trece ne postoji. Ali ne postoji.

Aman ljudi cak i onaj ludak religijski Miroljub Petrovic se pozvao upamet i zna da je homeopatija najsmesnija prevara u svetu medicine. Homeopatija je ludji i gluplji koncept nego srednjevekovno pustanje krvi iz psihijatrijskog pacijenta da mu "izadju demoni i zle sile koje mu zaposele mozak".

I naravno da tretman kosta "samo 2000din". :hahaha: Poznato je kako ti sarlatani skidaju kozu s ledja. Sto veca glupost = veca sumanutost novca koju traze.

homeopata je, a helico me resio tretmanom niskofrekventnom strujom koji traje 5min
odredjenom frekvencijom se unistava omotac bakterije, a posle toga one odumiru..proces izbacivanja tih bakterija traje sledecih par dana..
verovao ili ne, helico sam se resila vrlo lako
 
vrlo brzo sam znala po simptomima, a kontrolna analiza krvi koja je uradjena posle nekoliko meseci je pokazala da nema prisustva helico b

niti imam interse da promovisem i reklamiram homeopate, ni farmako industriju
ovde sam samo iznela svoje iskustvo
ako neko zeli da se resi nesnosne bakterije, moze i ovako..na isti nacin moze da se resi problem sa esherihijom, sa koksaki virusom idr
a i ne mora..moze i uz pomoc antibiotika
izbor je na nama i zavisi od nasih uverenja
 
Poslednja izmena:
mene je homeopata helico resio sa jednom tretmanom, bez i jedne kapsule antibiotika
tretman kosta 2.000din
Verovatno te nije ni muchila pa zato mislis da je nemas i da si izlecena.
Koliko ja znam ( a jedno sam vreme i sama sumnjala da imam neki visak tih bakterija, ali me je internistkinja ubedila da se ne zamlacujem s tim
jer nit ima prave dijagnoze, nit prave terapije, ali ni dokaza da nekome to gadno kao smeta i unedila me je, od tada nemam tu bakteriju bez
da sam isla na terapije. To se kao dijagnosticira putem stolice, onda kao nesto izdahnes, lek su samo antibiotici, smatra se da nekoliko milijardi
ljudi ima tu bakteriju, za moj skromni ukus i pojam cisto sviranje uz bubanj.
 
Verovatno te nije ni muchila pa zato mislis da je nemas i da si izlecena.
Koliko ja znam ( a jedno sam vreme i sama sumnjala da imam neki visak tih bakterija, ali me je internistkinja ubedila da se ne zamlacujem s tim
jer nit ima prave dijagnoze, nit prave terapije, ali ni dokaza da nekome to gadno kao smeta i unedila me je, od tada nemam tu bakteriju bez
da sam isla na terapije. To se kao dijagnosticira putem stolice, onda kao nesto izdahnes, lek su samo antibiotici, smatra se da nekoliko milijardi
ljudi ima tu bakteriju, za moj skromni ukus i pojam cisto sviranje uz bubanj.

ja sam radila analizu krvi i tu su detektovane
inace sam imala probleme i velike bolove, ali nikad pre te analize mi nije padalo na pamet da su one uzrok
analizu sam kontrolno radila u jos dve laboratorije i svuda su pokazali istu visoku vrednost
posle tretmana sam bila na korigovanoj ishrani dva meseca
danas ponovo mogu da jedem sve, bez ikakvih smetnji i podizanja kiseline koja mi je przila zeludac nekada
 
sad stvarn ne mogu da ti kazem koja je analiza bila, jer sam samo rekla da sem osnovne analize hocu da urade i test na HB
ko ima HB ima i povisenu zeludacnu kiselinu
Симптоми се веома разликују.
Неко има, неко не.
Неко се надима, има мучнине и повраћање. Неког боли у пределу желуца...
Неко не може да вари храну па има осећај као даје прогутао циглу.
 
Kod pojave viska zeludacne kiseline, a to je najcesce u stresnim situacijama,
pripremljen je teren za HB koju svaki covek ima u zelucu i ona pocinje da buja
stvarajuci vecu kiselinu i tako u krug. Simptomi su razliciti, ali lice na simptome cira
sto se na kraju i desi.
Leci se antibioticima, kombinacijom dva antibiotika i leka za zastitu sluzokkoze.
Izbor je na lekaru koje lekove ce primeniti. Farmakomafija je ukinula jeftinu kombinaciju u jednom leku,
pa se sada primenju dva antibiotika po izboru.
Tretman koji je Dive opisala vrlo ima smisla i svakako ga treba probati.
 
Одакле идеја да ХП живи у желуцу?

Она је стриктно патогена бактерија и не живи у нама као нпр. кандида или лактобацилус.

Ужасна бактерија, јако агресивна која растура слузницу желуца. Изазива запаљење које резултује крварењем слузокоже, стварањем улцерација, карцинома, а чак је одговорна и за једну форму Нон-Хочкиновог лимфома желуца.

Обавезно је лечење антибиотиком, осим ако волите да се коцкате са здрављем.
 
Zeolit (kapsule) iz Indonezije . Naš je običan mleveni kamen.

zeolit se ne uzima tek tako, jer sem loseg povlaci i dobre minerale koji su neophodni za normlano funkcionisanje jednog organizma
moze da napravi puno stete, umesto samo da detoksikuje organizam
zeolit ne moze da resi problem bakterije
bakterije unistava jedino antibiotik, a za helico vazi da lecenje moze da bude veoma dugo i da takvo dugovremeno uzimanje antibiotika poremeti potpuno normalnu floru organizma ili elektroth. niskofrekventnom strujom
razumem potpuno sofiju sto kao lekar specijalista zastupa iskljucivo tezu da samo antibiotik moze da resi problem, ali sam iznela svoje iskustvo koje je rezultiralo izlecenjem bez uzimanja i jedne kapsule antibiotika
sto ne znaci da ga preporucujem drugima kao jedini nacin izlecenja
svako od nas treba da izabere za sebe ono sto smatra da moze da mu donese dobro
 
Tvrdim da pravi zeolit moze da veze toksine bakterija, nisu bakterije toliko opasne koliko njihovi toksini.
....................................................................................................................................................
Ali , ima nešto što si u pravu , da ima nagoveštaja da zeolit izaziva neke genetske promene kod životinja.............................................................................................................................................................................

Zamisli kad neko pre tebe guta onu "rudu"za snimanje želuca, ko ima bakteriju pa onda
šatro dezinfikuju krpom za nekoliko sekundi , pa potom guraju u sledećeg.
Kažem "rudu" jer zdravstvene ustanove ne kupuju moderne i tanke optičke sajle
da bi privatnici imali šta da rade, jer kad bi zdravstveni centri to kupili ,
privatnici ne bi mogli da daju tolike novce za moderne aparate.
 
Poslednja izmena:
По постављању дијагнозе се добија антибиотска терапија. Ваљало би желудац штедети бар 3-6 месеци од зачињене и јаке хране.
Обавезно се контролисати.
А терапија лечи, без проблема.

e ja sam morao cak godinu dana da izbegavam ljuto i zacinjeno
 

Back
Top