ZABRANA ZA LIDERA DVERI: Boško Obradović sprečen da uđe u SKUPŠTINU!

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
ZABRANA ZA LIDERA DVERI: Boško Obradović sprečen da uđe u SKUPŠTINU!

Bošku Obradoviću, lideru Dveri, zabranjen je ulazak u Skupštinu Srbije, napisao je on na tviteru.
On tvrdi da mu je izrečena mera zabrane prisustvovanja sednicama Skupštine u trajanju od 20 radnih dana.
- Upravo me je obezbeđenje zaustavilo na ulazu u salu Skupštine. Zabranjeno mi je prisustvo na sednicama narednih 20 dana Skupštine.
Obradović je napisao i da je on sada treći poslanik Dveri koji je isključen iz rada Skupštine.

http://www.espreso.rs/vesti/politik...kupstinu-preti-gerilskom-borbom-protiv-rezima

DNFFVSVXUAAcYL3.jpg
 
Pa i Vucica je pa ga vecina rusofila voli. I titovih pionira. To je za neku knjigu definitivno

Koji titovi pioniri vole Vucica , LOL

- - - - - - - - - -

За Србију. Раскринкава криминал швапских агената оличених у напредној банди.
Неће проћи.

:ok: tako je!
 
Prava je misterija zasto rusofili ne vole ovog coveka a vole Vucica ... to mi nije jasno

Па зато што 98% "русофила" тачније *******а заправо чини чланство и симпатизери СНС.

- - - - - - - - - -

Za koga je odličan?

За Његову екселенцију господина Ската.
 
zna on zasto je kriv

a i vise mu se isplati

ovako napravi prekrsaj, kazne ga, a on izigrava jednika na stepenicama `ne daju mi, kuku mene, lele, mene, mrze me, ja posten a ona maja ...`

- - - - - - - - - -

ipak mi se cuje na gej osobu, oni vole dramu i afektiranje

Srbija je lider u regionu

- - - - - - - - - -

А како да га не избаци кад је Атлагића давио краватом а Ђорђа Влаха ударао папиром у главу?

Srbija je faktor stabilnosti u regionu

- - - - - - - - - -

vadikali, jedino su oni opozicija

Srbija je garant mira u regionu

- - - - - - - - - -

Да ли постоји било која,,друга опозиција?
Неведите је.

Srbija zeli dobre odnose u regionu
 

Back
Top