Ledolomci iz Srbije i Kosova
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Ledolomci iz Srbije i Kosova

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Thumbs up Ledolomci iz Srbije i Kosova

http://www.danas.rs/drustvo.55.html?news_id=360636&title=+Ledolomci+iz+Srbije+i+Kosova

U organizaciji Helsinškog odbora za ljudska prava počela sedma po redu studijska poseta u kojoj učestvuju mladi srpski i kosovski umetnici

Dragocena svaka prilika u kojoj mladi iz Srbije i Kosova stvaraju zajedno, kaže Jelena Džombić

Program podrazumeva desetodnevni seminar koji okuplja istaknute predavače i stručnjake u kulturi i umetnosti iz obe države. Tokom seminara mladi umetnici iz Srbije i Kosova imaju priliku da posete institucije kulture u Beogradu, Novom Sadu, Prištini i Prizrenu i razgovaraju sa poznatim umetnicima i stručnjacima iz oblasti kulture, umetnosti i medija. Pored toga, program predviđa i mogućnost da mladi rade na zajedničkim projektima i postanu deo mreže mladih umetnika koji su do sada učestvovali u programu.

Jelena Džombić, koordinatorka programa iz Helsinškog odbora za ljudska prava, kaže za Danas da je svaka prilika u kojoj mladi iz Srbije i Kosova imaju priliku da stvaraju zajedno i upoznaju kulturu i prakse svojih kolega - dragocena i da predstavlja deo napora u normalizaciji odnosa između Srbije i Kosova, što je posebno značajno kada je reč o mladim generacijama.

- Program smo pokrenuli pre tri godine, u vreme potpisivanja Briselskog sporazuma između Beograda i Prištine, imajući u vidu ranije brojne napore organizacija civilnog društva koje su radile na povezivanju ljudi i normalizaciji odnosa između Srbije i Kosova. Odlučili smo da fokus našeg programa bude na mladim umetnicima, budućim stručnjacima u kulturi, umetnosti i medijima iz Srbije i sa Kosova, kojima želimo da omogućimo platformu na kojoj će se, za početak, upoznati, a kasnije zajedno raditi na projektima i inicijativama koje će nastaviti na povezivanju i doprineti pomirenju i normalizaciji odnosa između dva društva. Naše dosadašnje iskustvo je pokazalo da mladi nakon učestvovanja u našem programu nastavljaju da sarađuju, međusobno se posećuju i stvaraju dela i inicijative koja za cilj imaju razbijanje predrasuda i pomirenje u regionu - ukazuje DŽombić.

Ovogodišnji program "Srbija i Kosovo: Kultura bez granica" traje 10 dana i okuplja 16 mladih umetnika, uz podršku fondacije Robert Boš Štiftung iz Berlina.

- - - - - - - - - -

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    444

Podrazumevano Re: Ledolomci iz Srbije i Kosova

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

Jelena Džombić, koordinatorka programa iz Helsinškog odbora za ljudska prava,

"Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    169

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    http://www.danas.rs/drustvo.55.html?news_id=360636&title=+Ledolomci+iz+Srbije+i+Kosova

U organizaciji Helsinškog odbora za ljudska prava počela sedma po redu studijska poseta u kojoj učestvuju mladi srpski i kosovski umetnici

Dragocena svaka prilika u kojoj mladi iz Srbije i Kosova stvaraju zajedno, kaže Jelena Džombić

Program podrazumeva desetodnevni seminar koji okuplja istaknute predavače i stručnjake u kulturi i umetnosti iz obe države. Tokom seminara mladi umetnici iz Srbije i Kosova imaju priliku da posete institucije kulture u Beogradu, Novom Sadu, Prištini i Prizrenu i razgovaraju sa poznatim umetnicima i stručnjacima iz oblasti kulture, umetnosti i medija. Pored toga, program predviđa i mogućnost da mladi rade na zajedničkim projektima i postanu deo mreže mladih umetnika koji su do sada učestvovali u programu.

Jelena Džombić, koordinatorka programa iz Helsinškog odbora za ljudska prava, kaže za Danas da je svaka prilika u kojoj mladi iz Srbije i Kosova imaju priliku da stvaraju zajedno i upoznaju kulturu i prakse svojih kolega - dragocena i da predstavlja deo napora u normalizaciji odnosa između Srbije i Kosova, što je posebno značajno kada je reč o mladim generacijama.

- Program smo pokrenuli pre tri godine, u vreme potpisivanja Briselskog sporazuma između Beograda i Prištine, imajući u vidu ranije brojne napore organizacija civilnog društva koje su radile na povezivanju ljudi i normalizaciji odnosa između Srbije i Kosova. Odlučili smo da fokus našeg programa bude na mladim umetnicima, budućim stručnjacima u kulturi, umetnosti i medijima iz Srbije i sa Kosova, kojima želimo da omogućimo platformu na kojoj će se, za početak, upoznati, a kasnije zajedno raditi na projektima i inicijativama koje će nastaviti na povezivanju i doprineti pomirenju i normalizaciji odnosa između dva društva. Naše dosadašnje iskustvo je pokazalo da mladi nakon učestvovanja u našem programu nastavljaju da sarađuju, međusobno se posećuju i stvaraju dela i inicijative koja za cilj imaju razbijanje predrasuda i pomirenje u regionu - ukazuje DŽombić.

Ovogodišnji program "Srbija i Kosovo: Kultura bez granica" traje 10 dana i okuplja 16 mladih umetnika, uz podršku fondacije Robert Boš Štiftung iz Berlina.

cuj ovo: MLADI IZ SRBIJE I KOSOVA.....???????????????

pa zar KOSOVO nije SRBIJA..............? a da....ja pratim VUCICEVE medije....................onda u redu.

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1318

Још један пример " меког" притиска за признавање статуса САД&ЕУ& НАТО окупиране српске територији под управом Шиптара.
    Искључиво политички " пројекат " који нема изван те димензије никакву другу.
    Нису нас обавестили колико у овом " подухвату има младих Срба са окупиранне територије.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2157

Citat Original postavio vučji čopor Pogledaj poruku
    Још један пример " меког" притиска за признавање статуса САД&ЕУ& НАТО окупиране српске територији под управом Шиптара.
    Искључиво политички " пројекат " који нема изван те димензије никакву другу.
    Нису нас обавестили колико у овом " подухвату има младих Срба са окупиранне територије.
    И такође НЕ ЗНАМО КОЛИКО ОВАЈ НОВИ ЦИРКУС КОШТА И КО ГА ПЛАЋА И КОЛИКО ???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1318

Не треба ни да сумњамо Мито да средства за иово не недостају. После се то све представља као " улагања " у нас

Moderator Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    454

Citat Original postavio a bre Milun Pogledaj poruku
    cuj ovo: MLADI IZ SRBIJE I KOSOVA.....???????????????

pa zar KOSOVO nije SRBIJA..............? a da....ja pratim VUCICEVE medije....................onda u redu.
    Kosovo NIJE Srbija

Kosovo i Metohija je nekada bilo
    Blow a kiss, fire a gun
    All we need is somebody to lean on

Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1318

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku
    Kosovo NIJE Srbija

Е нека си нам рекао "Колумбо" !
    Наравно да " Косово или Косове" није Србија. То је административна творевина окупатопрске власти на окупираном делу српске територије потпуно исто као што је то била НДХ у време тереће рајховске окупације.

Да ли мислиш да ћеш да дпобијеш неку " интеграционистичку" значку за овакво писање ?

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Kosovo NIJE Srbija

Kosovo JESTE Srbija ! Samo clanice UN su nezavisne drzave
    Poslednji put ažurirao/la vučji čopor : 30.10.2017. u 15:30

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    454

Citat Original postavio vučji čopor Pogledaj poruku
    Е нека си нам рекао "Колумбо" !
    Наравно да " Косово или Косове" није Србија. То је административна творевина окупатопрске власти на окупираном делу српске територије потпуно исто као што је то била НДХ у време тереће рајховске окупације.

Да ли мислиш да ћеш да дпобијеш неку " интеграционистичку" значку за овакво писање ?
    Ponasaj se moderatore

- - - - - - - - - -

Od vas ne trebam nikakve znacke. To mi zvuci komunjarski

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Kosovo JESTE Srbija ! Samo clanice UN su nezavisne drzave
    Prijava. Dzaba brises.

Prestani gledati moje slike
    Blow a kiss, fire a gun

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2157

Ponasaj se moderatore

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Prijava. Dzaba brises.

Не лепрдај, не глупирај се и не провоцирај !!! Наравно да је КОСОВО И МЕТОХИЈА СРБИЈА !!!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    454

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Не лепрдај, не глупирај се и не провоцирај !!! Наравно да је КОСОВО И МЕТОХИЈА СРБИЈА !!!
    Kad tamo bude srpska vojska i policija, onda jeste.

Srbija ima problem da zavodi red u jednom Pazaru a ne juznije...

Cak je i sama Srbija bananica jedne Amerike i Zapada, i delom Rusije. Ni sama nije svoja...
    Blow a kiss, fire a gun

Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Ponasaj se moderatore

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Prijava. Dzaba brises.

Ne brisem ja nego vuciji copor ..

Hebes lika koji nema ruku bar 45 cm ..

Kolko dizes iz bencha ??

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    454

Ne brisem ja nego vuciji copor ..

Hebes lika koji nema ruku bar 45 cm ..

Kolko dizes iz bencha ??
    Znam taj srpski fazon, hebes coveka bez 100 kila. Uvek me je fascinirao. Samo je problem sto to govore oni koji imaju 170cm visine a ne 2 metra. Kompleksi.

Dizem sasvim dovoljno za svoju kilazu i 2 operacije
    Blow a kiss, fire a gun

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    93

Kakva prljava propaganda. Eto mladi se druže, žele mir a ne nasilje bla bla ali onda negde proture ovo: "Mladi iz Srbije i Kosova".
    Što se oni ne druže i ne šire mir tako što će se i jedni i drugi složiti da su iz Srbije?
    Da je sad Srbija normalna i pravna država, ovi provokatori koji krše Ustav i šire antiustavnu podmuklu propagandu veličanjem terorističke, nepriznate paradržave bi išli na sud.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Kosovo nije pod kontrolom Srbije, zahvaljujući prošlim i sadašnjim režimima koji prstom nisu mrdnuli da zaustave razvoj nakaradne paradržave.
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Znam taj srpski fazon, hebes coveka bez 100 kila. Uvek me je fascinirao. Samo je problem sto to govore oni koji imaju 170cm visine a ne 2 metra. Kompleksi.

Dizem sasvim dovoljno za svoju kilazu i 2 operacije
    Otkud ti znas kolko sam ja visok ?

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    454

Otkud ti znas kolko sam ja visok ?
    Nisam rekao direktno za tebe nista. Niti sam te vredjao kao ti mene, nazivajuci vaginom lol.

Kazem da svi znaju za tu tolatno ogavnu i isfuranu frazu- HEBES COVEKA BEZ 100 KILA. Samo ti sto to vicu su 170cm, debeli i zadrigli i totalno nezdravi al se tripuju da su muskarcine na koju pada svaka riba.

Kosarkas nece nikada nece izvaliti takvu glupost npr.

- - - - - - - - - -

Ime:  17103544_1602728549767461_2225626762383325374_n.jpg
Pregleda: 28
Veličina:  31,7 KB

Ali ovakav lik hoce
    Blow a kiss, fire a gun

Slične teme

1. Bruka na Eurosongu: Mapa Srbije bez Kosova?!
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 29.05.2010., 01:49
  2. Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 24.04.2010., 12:34
  3. Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 14.01.2010., 22:32
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.09.2007., 18:24
  5. Konfederacija Srbije i Kosova
    Autor nesha t. u forumu Politika
    Odgovora: 57