Friends with benefits

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.276
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:


 
..a da li se takvo prijateljstvo vremenom izlize pa ostanes i bez prijatelja i...bez prijatelja sa povlasticama jelte...:lol:

Mene bi takav odnos zbunjivao a verovatno bi se i zatreskala ukoliko je dobar i ukoliko me privlaci a da me privlaci u startu
ne bi mogao da mi bude prijatelj...znaci, eto, zagubih se i dok razmisljam o toj varijaciji na temu...:lol:
 
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:


Само ако си у некој животној фази да ти не треба емотивно везивање јер те то нешто опхрвава и превише да би се могла фокусирати на неког.

Иначе, углавном се заврши у сузама. Тј. неко се у неког заљуби.
 
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:



pa nee znaam.. mozda da probamo?
 
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:


Mislim da nije
Meni bar nije

Moras biti ozbiljno osakacen i poremecen da bi negovao takve odnose
Ali dobro danas je svasta "normalno"
 
Mislim da je moguce, iz licnog iskustva... Doduse, nisam ja predlagao nikad, ali me je jedna drugarica pitala... A meni bas bilo glupo da odbijem :lol:

Salu na stranu, moguce jeste, ali kako ce se to zavrsiti... ko zna.
Vrlo je moguce da ce na kraju neko da se zaljubi, a i poprilicno je glupo kad neko u takvoj vrsti odnosa u medjuvremenu pronadje nekoga, pa onda vise nema nista od toga :D
 

Back
Top