Friends with benefits

Не мислите ваљда да причамо о правим старим пријатељима.

Не, то се само тако каже, то су међуособе и међуодноси, згодни за премошћавање неких тешких периода.


Svejedno, meni ne leže ti definisani odnosi sa zadrškom. Još ispadneš glup ako se zaljubiš ili ako se zaneseš. :lol: Mora da mi bude prilično nezanimljiv da se emotivno toliko distanciram. Kažem, sve ću da razumem, samo da me ne stavlja unapred u neki kalup.
 
Не мислите ваљда да причамо о правим старим пријатељима.
Не, то се само тако каже, то су међуособе и међуодноси, згодни за премошћавање неких тешких периода.

:think:...ja sam mislila da se tu misli na prave dugogodisnje prijatelje..

Da, mozda si u pravu ali onda to i nisu prijatelji u pravom smislu te reci, nego neka usputna poznanstva koja iskoristis pa bacis..
..to je podnosljivija varijanta...
 
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:



Moguce je. U situacijama gde su oboje seksualno privlacni jedno drugome a svesni da iz nekog razloga zvanicna veza nije moguca.
Ljubavnicki odnos je cesto i iskreniji jer se ne trude da budu jedno pred drugim bolji nego sto jesu. Ali, nije to za svakoga, samo za one koji mogu da stegnu srce.
Licno, nisam za te varijante. Drug je drug.
 
Moguce je. U situacijama gde su oboje seksualno privlacni jedno drugome a svesni da iz nekog razloga zvanicna veza nije moguca.
Ljubavnicki odnos je cesto i iskreniji jer se ne trude da budu jedno pred drugim bolji nego sto jesu. Ali, nije to za svakoga, samo za one koji mogu da stegnu srce.
Licno, nisam za te varijante. Drug je drug.
Iz kog razloga ?
Aj mi navedi jedan ?

Ako uzmemo da su oboje slobodni.


Meni je to jadno, da mi neko kaze da nece vezu samnom samo sex
Ili da ja nekome kazem isto
Jednako jadno
Idioti
 
Iz kog razloga ?
Aj mi navedi jedan ?

Ako uzmemo da su oboje slobodni.


Meni je to jadno, da mi neko kaze da nece vezu samnom samo sex
Ili da ja nekome kazem isto
Jednako jadno
Idioti

Razloga je mnogo.
Recimo da ti neke druge stvari ne odgovaraju za nesto konkretno, a nemas pravo nikoga da menjas.

To sto tebi nesto nije jasno ne znaci da je pogresno.

I meni je cudno kada neko prica da prvo nekoga zavoli pa tek onda ima odnose, recimo. Kako da volim nekoga sa kim nisam bila intimna!? Ali, neko eto, moze...
 
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:



...svaki put me iznenadiš svojom temom...:evil:

...ali sledeći put nećeš...:nono2:

...jer znam da će se zvati family with benefits...:rotf:
 
"Imati “prijatelja s povlasticama” danas nije ništa čudno -pišu neki portali..
Sama činjenica da sutra ne morate nazvati jedno drugo i pitati kako je bilo na poslu za neke predstavlja oslobađajući osećaj.
Mnogim ženama se možda čini nemoguće da imaju takav odnos sa muškarcem bez uplitanja emocija....”...itd..

Pa?..da li je moguce, sta mislite?..:ceka:



bolje prijatelj nego neprijatelj :mrgreen:
 
Ja bih voleo da probam. Recimo s onom iz SNS, Marijom Obradović. Mrzim sve što jeste i što predstavlja snagom hiljadu gorućih sunaca i onda bih taj gnev kanalisao na torbanje, što bi reko Sinke.

Ali pazi car je u tome da ti, barem svesnim delom svoje licnosti ne kapiras da ti strast budi iskljucivo to ...kada ti to bude potpuno jasno i kao na tacni nece ni biti zelje. To moze biti samo jedan od sastojaka, nikako jedini Inace pisi propalo :mrgreen:
 
Ali pazi car je u tome da ti, barem svesnim delom svoje licnosti ne kapiras da ti strast budi iskljucivo to ...kada ti to bude potpuno jasno i kao na tacni nece ni biti zelje. To moze biti samo jedan od sastojaka, nikako jedini Inace pisi propalo :mrgreen:

mmmmmm da.... ništa te nisam razumeo. :lol:

Ma šta ima da kapiram... jel dobra matorka - jeste. Jel je mrzim - mrzim je. Jel bih je svejedno kresnuo - kresnuo bih je. Kraj priče. :mrgreen:
 
mmmmmm da.... ništa te nisam razumeo. :lol:

Ma šta ima da kapiram... jel dobra matorka - jeste. Jel je mrzim - mrzim je. Jel bih je svejedno kresnuo - kresnuo bih je. Kraj priče. :mrgreen:

Kresnuo bi je vise zato sto je dobra nego sto je mrzis u tome j caka...msm kapiram da ima ljudi koje vise mrzis pa ih ne ni bi kresao .
Poenta lagana tenzija je dobra primesa seksku nikako glavni sastojak:lol:
 

Back
Top