Logitech c210 webcam slika i zvuk nikako zajedno

mario80

Legenda
Poruka
59.770
Kupio sam ovu cam i kada instaliram na win 7 originalne drajvere (najnovije), podesim sve u skajpu i win sve lepo radi, kamera radi, mikrofon radi ali: Kada nazovem nekog na skajp, samo kamera radi ali mikrofon nikako.
Već sam par puta pokušavao da instaliram i pokrenem neke kamere sa mikrofonom i nikada nisam to uspeo.

Jel to neka zajebancija sa drajverima, skiajpom ili?

 
Kupio sam ovu cam i kada instaliram na win 7 originalne drajvere (najnovije), podesim sve u skajpu i win sve lepo radi, kamera radi, mikrofon radi ali: Kada nazovem nekog na skajp, samo kamera radi ali mikrofon nikako.
Već sam par puta pokušavao da instaliram i pokrenem neke kamere sa mikrofonom i nikada nisam to uspeo.

Jel to neka zajebancija sa drajverima, skiajpom ili?

koja matična ploča i koji je procesor u pitanju?
mislim da zvuk na skajpu ne funkcioniše ako procesor nema podršku ta SSE2 standard ili nešto slično pa tako da ako je neki stari procesor u pitanju mož da se slikuješ samo i to bukvalno...
 
Nemam pojma koji je procesor u pitanju nije moj komp, jbt sve funkcioniše kako treba bez seckanja a ovo drlja. Ništa ide posebno na mic. Msm imao sam i pre ovakvih problema ali me mrzelo da se bakćem. Baš ću da probam na mom i5 dal radi kad me ne bude mrzelo da se ne lažemo :mrgreen:

Inače je cam super samo instalirajte drajver bez pratećeg logitech govnarskog softvera.

Za 300 dinara je super kamera!
 

Back
Top